Ядоса ме това, че ......

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 833 пъти
Получил благодарност: 1677 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Гео, граф »

elena kirilova написа:коя тема на Господинов има катинар,че не съм разбрала :evil:
Той сам пожела да се заключи темата, ето ТАЗИ, Лени. Няма драма :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
elena kirilova

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от elena kirilova »

за тази нямам против :lol: ,аз си помислих че е темата за селекционерите на рози
wenche

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от wenche »

Всяка тема може да бъде докарана до дередже да плаче за заключване, Лени :-?
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Shami »

Не знам дали ме ядоса :hmmm: ,но определено съм възмутена.Аз харесвам и уважавам всички момичета и момчета,водещи поръчки,дори и да не участвам в тях.На мен не ми пречат с нищо.
Имаше съфорумци мислещи ,че поръчките пречат на развитието на форума.Уважавам тази тяхна гледна точка.Всеки има право на собствено мнение.
Когато се пише ,че искаш да се изкарат поръчките извън форума,че пречат за доброто на форума и даже настояваш за това ,се предполага ,че няма да участваш в такива.
Как се нарича иначе противното на това.Хем си против,ама се вмъкваш във втората такава и се надяваш да останеш незабелязан. :hmmm: Може би аз съм разбрала погрешно или моралните ми принципи са други.
Както и да е.Всеки отговаря за своя си морал и поведение,коя съм аз ,че да съдя някого.Просто това ме възмути и го споделих .
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от libra »

Когато решиш да се ядосваш за нещо ,си задай въпроса "Това ще ми бъде ли важно след 5 години?" :tzvetentze:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Shami »

И след 10 години ще забелязвам лицемерните хора.Уважавам честните,добрите,тези имащи доблеста дори и да са сгрешили да се извинят.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2230 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Мария Николова »

Когато се пише ,че искаш да се изкарат поръчките извън форума,че пречат за доброто на форума и даже настояваш за това ,се предполага ,че няма да участваш в такива.
Мише Шами, сега да поспорим.
Дават се различни предложения, като това поръчките да са извън форума. Едни се прилагат, други отпадат. Но - обърни внимание, мила! - никой не е написал "докато това не стане, аз няма да участвам в поръчки", нали? Аз например никога и заради никоя китка на света не бих участвала в поръчка на госпожа Деси Йотова - все едно дали съм го написала или не.
Не виждам етичен конфликт между думи и поведение на което и да е форумно другарче, щом не е написано такова абсурдно заричане.
Даже след 5 минути ще разбереш, че не си струва да се възмущаваш на неизвестното форумно другарче. :daaa:
Можеш на мен да се ядосваш, :sbear: че не съгласявам с теб само защото съм ти приятелка и то (по- от приятелите във ФБ. ;) :gush: :liubov:
Утре не чакай sms, отивай в Еконт, защото аз сега тръгвам. :daaa:

P.S. Виж тук мнението ми. https://forum.hobbykafe.com/viewtopic.p ... 75#p779675" onclick="window.open(this.href);return false; Ядосвам се, че толкова много хора висят само в "Поръчки..." и не поглеждат "човешките" теми. Този ден 23.11. Магдалена имаше ЧРД. Същата Маги, която е направила на повече от 200 души знаменитите баджове за форумните срещи, дори тя да не може да пътува до дадена среща. Тъжно малко хора я поздравиха тогава. :eeeh:
Но не беше виновна темата "Поръчки"... Даже да беше извън форума, пак толкова щеше да е помненето форумно. :hmmmmmm:
Последно промяна от Мария Николова на Дек 27, '17, 11:38, променено общо 1 път.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от calico »

Шами, това наистина трябва много да те е ядосало чета го на второ място вече днес.
Но и тук не го разбирам като повод за яд. :tzvetentze:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Shami »

Мери,аз нямам страница във ФБ и никога не съм имала такава,ако ми се наложи да се чуя с приятелка ,имам такава в Дубай,ползвам страницата на детето и то само за две три думи,щото там и е трудно да пише.
Така че не ползвам ФБ,даже не знам как да влезна.За горното моля детето да ме вкара.Може би съм единствената без ФБ.
Сега по другият въпрос.
Да ,не е уточнено това,че няма да участваш,докато поръчките са в форума,но аз си мисля ,че се подразбира.Пък и кой уважаващ себе си човек ще го направи.Поне аз,не бих.Иначе излиза ,че всичките ти думи са хвърлени на вятъра .
Не трябва ли да стоиш зад тях,а не пред всяка възможна вратичка да намериш повод да се оправдаеш и измъкнеш.За мен това не е правилно поведение,но явно само за мен.
Калико,не казах че ме е яд,просто съм възмутена.Написах го в тази тема,защото не намерих по подходяща.
Държа да допълня.
Мери, мисля че поздравих и двете момичета тогава,не съм сигурна обаче,трябва да проверя.
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от iv.tarlen »

Мила Шами, всеки в този живот си носи кръста сам.Остави хората да грешат по техен избор и да се поправят също по техен избор, свободно.Прегръщам те силно и
отивай да се веселиш с любимите хора! :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”