Смешки

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Смешки

Мнение от scleri »

Знаете ли че:
Статистическият институт към световната здравна организация провел тест в старческите домове по света.
На въпроса - " Какво празнуваме на 31. декември? "
- Деветдесет и девет процента от старците в Германия отговорили - " Идването на Новата година. "
- Девтедесет и девет процента от старците в България отговорили - " Това че оцеляхме през изминалата година. "
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Смешки

Мнение от scleri »

Хайде. За Новата година да си пожелаем здраве, .... че за ум ни е вече късно.

Интернета ми е малко бавен за това извинявайте ако получите това няколко дена след 31-ви. Честита Новата 2012 год.


Българина цяла година сутрин нагъва баничка, но очаква с нетърпение да дойде Нова година за да яде баница... ама с трепет.


Знаете ли че:

- Ако сте родени през септември то най-вероятно сте плод на огнения завършек на новогодишното празненство на вашите.

- За да станете стар, и мъдър човек първо трябва да сте млад и глупав.

- Умните хора се женят млади. Докато още са глупави.

- Във филмите винаги на края се появява мъж и решава всички проблеми. За съжаление така е само на кино. В живота мъжът винаги се появява в началото, и след това възникват проблемите.


Вуте попълва анкета. На въпроса : - Какво е финансовото ви състояние отговорил - " Влизам в магазин само да се постопля. "


Момчета, ако сте си харесали някое момиче и искате да се ожените за нея побързайте. Тя по-красива няма да стане, но с времето ще поумнее, и шансовете ви ще се намалят драстично.


Обява във вестник - Много ви моля. Помогнете да се оженя. Писна ми да обикалям с приятели по кръчми и барове. Искам супичка, домашни ремонти, и скандали.


Моят дядо стана на деветдесет. Всяка сутрин, зиме и лете, бяга в парка гол до кръста, а след това си взема леден душ. Моля ви помогнете да го вразумим. На баба и писна да се мъкне с него по болниците.


Празниците отминаха.
И на ръцете си плюх, и ръкавите запретнах. И " Уха " виках....
Е, не ми се работи и това е.


Къде отиваш?
- При пра-пра-пра-пра- баба ми.
Но това е невъзможно.
- Въз - въз- въз - можно е.


Брюнетка по телефона/
- Мило, сипах на колата дизел. Една приятелка каза че било по - икономично.


Лекар към шофьор претърпял катастрофа:
- А сега си сгънете крака в коляното.
- В коя посока?


На интервю за постъпване в Чуждестранния легион:
- А във военни действия участвали ли сте?
- Не. Но съм празнувал Нова година в България.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Смешки

Мнение от calico »

Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Смешки

Мнение от scleri »

Вървят ли двама
На дълъг път.
И път да няма
ще си платят.

Поздрав от Агенция пътна инфраструктура.
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Смешки

Мнение от scleri »

Ех, колко различни сме мъжете и жените.
Лежащата на дивана жена възбужда мъжете.
Лежащият на дивана мъж вбесява жените.


Всички знаят че любовта е сляпа. За щастие брака възвръща зрението.


Ако някой съсед ви нервира не вдигайте скандали. Дайте му телефонният номер на децата от квартала, и им кажете че е на Дядо Коледа.


На вниманието на младите. Това е всичко което трябва да знаете за брака:
- Нелсън Мандела е прекарал 27 год. в затвора, където през цялото време е бил измъчван и малтретиран.
След освобождаването му прекарал шест месеца при жена си, казал - " Не мога повече да търпя този ад ." и се развел.


Думата " психиатър " е неприемлива за новото време в което живеем.
Специалистите в тази област вече ще се наричат - Минъджър връзки с действителността.


Попитали радио Ереван:
- Защо в щата Тексас са узаконили употребата на марихуана?
- А вие виждали ли сте жените им? - отговорили от радиото.


Бях в Англия. Видях жените им. Вече месец не мога да си обясня защо водката са я измислили в Русия.


Взех правилно решение... Обаче забравих къде го сложих.


Централна емисия новини. Говорителката усмихната съобщава:
- Днес над цялата страна вали обилно сняг.
Примиерът, господин Борисов, осигури сняг за бедните които не могат да си позволят да отидат на Банско, или Боровец.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2197 пъти

Re: Смешки

Мнение от Мария Николова »

:srofl: :srofl: :srofl:
- За да станете стар, и мъдър човек първо трябва да сте млад и глупав.


И пак не е сигурно, че ще стане И мъдър. :sgiggle:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13536
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 164 пъти
Получил благодарност: 261 пъти

Re: Смешки

Мнение от kim »

Не всичко е черно-бяло, само за някои е така :dovolen:

Изображение
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Смешки

Мнение от маргото »

Изображение
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Смешки

Мнение от маргото »

Изображение


Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Смешки

Мнение от calico »

***
Мъж отсяда в хотел в Австралия. В стаята има компютър и той решава да изпрати електронно писмо на жена си. Обаче случайно сбърква адреса и без да осъзнае грешката си, изпраща писмото.

В същото време някъде в Хюстън, вдовица се връща от погребението на съпруга си. Вдовицата решава да си провери електронната поща за писма от роднини и познати. След като прочита първото писмо, тя пада възнак в безсъзнание. Синът на вдовицата дотърчава в стаята, намира майка си на пода и хвърля поглед на екрана, на който пише:

До: моята любяща съпруга
Тема: пристигнах
Дата: 7-ми септември, 2005 г.

Знам, че ще се изненадаш да ме чуеш. И тук имат компютри вече, и можеш да изпратиш писма на своите любими. Току-що пристигнах и отседнах тук.

Виждам, че всичко е приготвено и за твоето пристигане утре. Нямам търпение да се видим! Надявам се твоето пътуване да е също безпроблемно, като моето.

Послепис: Адски е горещо тук долу!

Бизнес поука:
Уверете се, че комуникацията се осъществява между правилните страни. Иначе резултатите могат да не отговорят на очакванията ви.


***

Джони искал да изчука едно момиче в неговия офис… Но тя си имала приятел… Един ден Джони не издържал, отишъл при нея и предложил:
- Ще ти дам 1000 долара ако ме оставиш да те изчукам.
Но момичето го отрязало – НЯМА НАЧИН!
Джони казал: Ще бъда бърз, ще хвърля парите на пода, ти ще се наведеш, а аз ще съм свършил преди да се изправиш. Тя помислила за момент и казала, че трябва да се посъветва с приятеля си…
Позвънила на гаджето и му разказала за случая. Момчето и отговорило: Искай му 2000 долара, прибери парите много бързо, той даже няма да успее да си свали гащите! Така, че момичето се съгласило и приело предложението. Приятелят и я чакал половин час да се обади. Най-накрая, след 45 минути чакане той и позвънил и я попитал какво е станало. Тя му отговорила: Копелето хвърли монети!!!

Бизнес поука:
Винаги обмисляйте всички аспекти на бизнес предложение преди да се съгласите и да ви го начукат.


***

Когато тялото било създадено, всички части от него искали да бъдат Шефа.
Мозъкът казал: Аз трябва да бъда шеф, защото контролирам всички функции на тялото.
Краката казали: Ние трябва да бъдем шефове, защото ние пренасяме мозъка наоколо, където поиска.
Ръцете казали: Ние трябва да сме шефове, защото ние вършим всичката работа и печелим пари.“

И така после било сърцето, белия дроб, очите, докато накрая и задника поискал да бъде шеф. Всички части започнали да се смеят на идеята.

Тогава задника се блокирал и отказал да работи. След известно време очите започнали да се затварят, ръцете се парализирали, краката изтръпнали, сърцето и белия дроб изпаднали в паника, а мозъкът изпаднал в треска. В края на краищата всички решили, че задникът трябва да бъде шеф и нещата преминали. Всички части си вършели своята работа, докато Шефът само си седял и изхвърлял навън боклуците (лайната).

Бизнес поука:
Не е нужно да си мозък, за да бъдеш шеф – всеки задник може да бъде.


***
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”