Вечерно лафче - бар "Наздраве"

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1316 пъти

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от маргото »

Изображение
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от clock »

Миленка, хайде в бара!
Тази вечер ми е супер щастливо! :D :D :D
Изображение

Имам и повод да почерпя!
Но първо музиката! :angelche:
[video][/video]

За трета година сам самичка правя вино. Мерак ми е, интересно ми е, а и мисълта за чаша хубаво домашно вино пред запалената камина ми е мноооого голям стимул. Не слагам никакви консерванти, аромати и всякакви бля бля допълнения. Само гроздето :liubov2: И уж вече трябва да имам опит, а пък всеки път ми е едно такова треперещо дали ще се получи. Предните две години стана супер! Тази вечер извадих първата каничка от тазгодишната реколта :angelche: Да казвам ли резултата? :ieeee: :ieeee: Супер на суперите! :lol: :lol:
Е как да не почерпя! :liubov2:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от milena02 »

Ма как ще си кръкна само, Клокче, ти просто гледай! Ай наздраве с тазгодишната реколта! Много ми е добре на душата! Мамето Ли току що ми се обади да ме спаси от сигурна смърт - техническо страниране на научна публикация! Ми ние тука сме си като масонска ложа! Била съм в масонска ложа четири години и ти казвам, че пет пари не струват! Някой път трябва да ви разправям какъв цирк е там...
Една музика ще черпиш ли?
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от milena02 »

Ма как ще си кръкна само, Клокче, ти просто гледай! Ай наздраве с тазгодишната реколта! Много ми е добре на душата! Мамето Ли току що ми се обади да ме спаси от сигурна смърт - техническо страниране на научна публикация! Ми ние тука сме си като масонска ложа! Била съм в масонска ложа четири години и ти казвам, че пет пари не струват! Някой път трябва да ви разправям какъв цирк е там...
Една музика ще черпиш ли? Ааааа ти си я пуснала вече!
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от clock »

:lol: Това за масонската ложа трябва да го разкажеш. :lol: Ама по нощите, когато бара е почти празен. Да си подхожда обстановката на разказа :D
Днес си мислих, че отстрани някой ако ни гледа сигурно ще си помисли, че сме някаква секта :lol: Оня ден ти казах, че те обичаме, казах и на Мария, че я обичам, няколко други цветарки казаха на други цветарки, че ги обичат и днес се сетих за откъс от филм с Луи дю Финес. Там в някакъв унес всеки казваше на всеки, че го обича :lol: :lol: Не сме секта, но това е единственото място, което знам, където поискаш ли помощ не една, а няколко, понякога и десетки ръце ще се протегнат. :nod: И то безкористно и напълно добронамерено. :nod:
Аз с техника ;) и всякакъв вид техническо страниране :eeeh: съм абсолютен лаик, та мога да оценя каква голяма помощ ще ти даде Мама_Ли.
Една песничка, стара, леко изтъркана, малко позабравена и от едно друго време. Обичам я. Мине не мине време и се сетя за нея.
[video][/video]
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от milena02 »

Ако щеш вярвай, Клокче, но временно напуснах темата, въпреки че ааааадски ме изкефи музиката, копеУе, защото за половин час с Лидето оправихме доклада. И сега съм отличник! Ако това е секта, аз много обичам да съм сектантка! А за масонската ложа ще ви разправям как съм лежала в ковчег! Най-истински! Стигнах до трета степен и си викам: Милено, ти че си идиот, идиот си, обаче що се правиш на по-голям такъв?!
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от milena02 »

[video][/video]

Клокче, гледай сега кака какво ще ти пусна! Това всяка вечер го сервирам на мъжа ми със салатата за профилактика! :tzeluvka: Оказва се, че не зная как да го прикача. Направи го ти, моля!
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от clock »

Браво на вас! :gush: Ей това е сговорна дружина!
В ковчег? Съвсем истински? Това пък за какво? Аз все си представям едни супер сериозни хора, някаква мъглява тишина примесена с шепоти разни. Нали мислено затова опразних бара уж да се слеем с обстановката :shock: Пък ти сега съвсем ми обърка представите :nod: Уххх, чак тръпки ме полазиха като си го представих!

пп Погледнах видеото. Правилно си го качила. От много време това е единственият начин да се покаже видео тук. Виж и мен. И аз съм само с линкове.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от clock »

:lol: Това парче е за засилване на апетита :lol: Моят мъж ще го лиша от такава добавка към салатката с ракийката. Че може да осъмнем невечеряли :lol:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от milena02 »

То е много смешно, Клокче. Турят те в ковчег, за да усетиш "преходността на битието". И така те кръщават в трета степен. А когато те калесват за първа, ти връзват очите и махат превръзката. Преди това ти казват: ей сега ще видиш най-големия си враг. И те изправят пред едно огледало. Майтап!
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”