Днес

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Днес

Мнение от bouquet »

Добро утро!
Честит празник!
Вали снежец и е студено, но нека е топло в сърцата!
Изображение
Търся добри хора
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Днес

Мнение от Мария Николова »

Честит празник!
За всички, на които ММ се казва Иван.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Днес

Мнение от маргото »

Добро утро!
Празниците идват, за да ни покажат, че любовта, разбирателството и добротата имат силата
да ни променят и направят света истински рай! :daaa:
Ивановден е!!! Изображение
Изображение
Изображение Весел празник!!! :nazdrave:

Почитаме паметта на Св. Йоан Кръстител! Кого ще къпем за здраве, днес? :ieeee: А именниците да почерпят от :sheart: ! :ieeemyzh:
Тук вали пухкав сняг, меко и приятно зимно време - време само за празници! :D :ssvirka: :sdance: От кал да е, Иван да е! :daaa: :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8476
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 622 пъти

Re: Днес

Мнение от Shami »

Благодаря Мария,големият ми син се казва Йоан и празнува днес.
Когато го родих ,на свиждане в родилното идва ММ едва изтрезнял,изглеждаше все едно той е раждал не аз
и ми бута една бележка в ръката,вземи ми вика тази бележка,тука майка ми ти е написала нещо.Отварям я аз и гледам вътре свекървата написала Дани ,Даниел ,от тези двете да избера и да кръстя така детето,защото свекър ми е Йордан и му викат Данчо,та на него да е детето.
Обаче аз нали съм снаха ,трябва да съм опърничева и като такава се фръцвам и казвам на ММ,че детето аз съм го раждала и съм била седем месеца в болницата за задържане,мъчила съм се значи и аз ще реша как да се казва и бях отдавна решила,но не го бях споделила.
Та кръщавам смело детето Йоан и го представям на родата с новото име.Значи на изписването ми получих толкова подаръци от свекървата дето не можех и да си представя,направо бях същисана,то поздравления валят отвсякъде,беше поканила приятелките си и те ме прегръщат и ми викат браво момиче,ти направи много добър избор с име за детето,да го кръстиш на свекърва си.Тя се казваше Иванка,а Йоан било нашенското Иван,обаче аз изобщо това не съм го знаела,просто по неволя и стечение на обстоятелствата се случи така.Но не се издадох,замълчах си и ги оставих да ме мислят за добрата снаха,беше приятно и хладните ни отношения със Свеки се стопиха,тя грееше направо,а свекър ми и сега негодува,че трябвало на него да е името.Та неведоми са пътищата господни.
Сега видях и Маргото,че е писала,благодаря ти Марги :tzvetentze:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Днес

Мнение от calico »

Добър ден, девойки и момчета!
Честити да са именниците :tzvetoman:

Хей, Шами, големи драми с тия имена на децата :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Днес

Мнение от bouquet »

Добро утро! Мразовито е навън и не смея още да изляза. ММ заведе детето до спирката, а аз пия кафе
Изображение
Търся добри хора
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Днес

Мнение от scleri »

Честит празник на всички настоящи и бъдещи форумни баби!!!!



Изображение
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Днес

Мнение от маргото »

Добро утро! На 8-ми януари, когато в народния календар е Бабинден! Почитат се възрастните жени, които в миналото единствени
са оказвали родилна помощ.Също празнуват и майките с деца до 3 год.
От 1951 год. 21 януари /по стар стил/ е обявен за ден на родилната помощ и на акушерките и гинеколозите. Това е датата, която и до
ден днешен акушерките и гинеколозите си тачат много повече и масово празнуват тогава и като Ден на родилната помощ.

Честит празник на хората, които първи подават ръка на живота! :daaa: Много щастие и дълъг живот! :sflower: :sflower: :sflower:

Поздрави и благодарност, и на всички баби, за всеотдайните грижи и обичта при отглеждането на своите внучета! :daaa: :sbow:

Честит Бабинден, на вещите хора на мъдростта и на добрината! :sheart:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Днес

Мнение от bouquet »

Днес по обед в Кауфланд май видях Ивка, дъщерята на Дал, и нейният съпруг. Бяха на съседната каса, но не посмях да ги заговоря, защото веднъж съм ги виждала на снимка. Уж съм добър физиономист, но не бях сигурна.
Колко е малък светът!
Търся добри хора
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Днес

Мнение от calico »

Добро утро! :tzvetoman:

Букетче - даааа, светът е малък. Трябвало е да се обадиш на Ивето, да я поздравиш от целия форум. Тя знае, че сме луди, тъй че няма неудобства... :angelche:

За закуска ви приготвих олади - пушистые, душистые, хайде

Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”