Днес

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10110
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 367 пъти
Получил благодарност: 1030 пъти

Re: Днес

Мнение от МГХ »

Хубав ден, 13-ти! Изображение
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Днес

Мнение от milena02 »

Абе вие какво сте направили тука, бре! Прибирам се, викам си: я да се отбия в "Бар Наздраве" - ей така, някой може да мине, да си пуснем по една песньовка за блясък в окото. Няма бар! Казвам си: хубаво, ще ида в "Кукундрили на кафенце", айде, майната му, капучино ще пия! Няма и кукундрили! Аз не знам вече това форум ли е, не е ли! Къф форум без кръчма, па и без сладкарница! И целия този бизнес го фалирахте само за половин година! :svekurva:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Днес

Мнение от milena02 »

Мацки, включвам се с нов репертоар. Значи! Има ли някоя от вас с достатъчно добро ниво на техническа култура, която да може да оформи на компютър един доклад според стандартите. Тези стандарти са примерно - отстъп еди колко си сантиметра от полето, препратката към цитатите - в таблица. Заглавието - центрирано. Ей такива работи, които аз ги имам на списък като стандарти. Но нямам техническите умения да ги осъществя. Предполагам, че за човек, светнат с Уърд и изобщо, това ще е работа за пет минути, но аз съм безпомощен инвалид, става ли дума за каквато и да било техника. Ще направя торта да почерпя! Честен кръст! В моята кухня ще я направя, че да не подпаля вашата!
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Днес

Мнение от bouquet »

Добро утро!
Милена ме усмихна, усмихвайте се и вие!
Изображение
Търся добри хора
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Днес

Мнение от маргото »

Добро утро! Да бъдем вече добри, след вчерашния световен ден на добротата! :daaa:
Не прекарвайте деня в скучни занимания, а търсете компанията на любимите хора, облечете идеите си в конкретна форма...

Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1724 пъти

Re: Днес

Мнение от Гео, граф »

Синеока есен :D

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Днес

Мнение от milena02 »

Може да е идиотско, но есента е любимият ми сезон, в това отношение с колегата Пушкин сме си плюли в устите! По това време на годината чувствам някаква особена връзка с природата - все едно сме старо семейство и още се обичаме. Днес се топля с печка в селската къщурка, защото се простудих, но не ми се прибира в града. Все се надявам да имам още разходки из гората. Прекарвам чудесен ден с вас и с чаша билков чай. Предстои ми огранизация. Срам ме е да го кажа, обаче 97 чифта МОИ летни обувки трябва да бъдат почистени и прибрани (няма нужда да припомням, че съм луда, нали?). Имам последно разчистване на градината; трябва да се спре водата и зазими къщата... а аз си го карам като през юли. Мразя София! Не искам да живея там! Лалето вече дава зор да се местим, понеже кихаме и кашляме, мразя и Лалето! До края на месеца, ако ще да пукна, ще съм тук.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10110
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 367 пъти
Получил благодарност: 1030 пъти

Re: Днес

Мнение от МГХ »

За лека нощ! Да помечтаем. Изображение
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Днес

Мнение от bouquet »

Добро утро! Спокоен ден!
Изображение
Търся добри хора
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4958
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 789 пъти
Получил благодарност: 1302 пъти

Re: Днес

Мнение от мечтица »

Изображение
Добро утро!!!
Изпих кафето на Букетче,хубаво е,ама много сладко.
За любителите на горчиво кафе,внимавайте че пари :P
Изображение
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”