Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Малката Ида

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от Малката Ида »

troll написа:Отговорих!
Това е такъв, дето вече щеше да е тука.
Виж Ида форума не е от 14 март 2016 и тук има хора дето не са дебили.
:angelche:
Знам Таласъмчо,знам! :mrgreen: А сега си почини! :angelche:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7211
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 611 пъти
Получил благодарност: 1107 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от ljuboznatelna »

gospodinov , темата взе друг уклон и заприлича на тези, които е наложително да се заключат. Само свирни. 8-)
Промените стават, ако ги поиска админа, не ние. Админа не пише, което предполага , че вероятно и не чете. Разчита на нечие обаждане. Колкото и да ми е странно, се съгласявам с Трола.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от kim »

ljuboznatelna написа: gospodinov , темата взе друг уклон и заприлича на тези, които е наложително да се заключат. Само свирни. 8-)
Промените стават, ако ги поиска админа, не ние. Админа не пише, което предполага , че вероятно и не чете. Разчита на нечие обаждане. Колкото и да ми е странно, се съгласявам с Трола.
Не е наложително, освен в представите на други, за друг форум!
Заключвай Люб! :daaa:
Последно промяна от kim на Ное 19, '17, 23:49, променено общо 1 път.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Малката Ида

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от Малката Ида »

troll написа:Ми нема топка,
Нема игра, а туй малкото е събирателен образ на всички, дето идват тук и си мислят, че ние сме дебили и не сме се сетили за едни неща.
То е от тия дето има право да пита.
Ню ваве.
:mrgreen:
Дишай,дишай....виж, слънчев лъч! :mrgreen:
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от kim »

:tzvetentze:

[video][/video]
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1742 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от Мария Николова »

:tzvetentze:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7211
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 611 пъти
Получил благодарност: 1107 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от ljuboznatelna »

kim написа:
ljuboznatelna написа: gospodinov , темата взе друг уклон и заприлича на тези, които е наложително да се заключат. Само свирни. 8-)
Промените стават, ако ги поиска админа, не ние. Админа не пише, което предполага , че вероятно и не чете. Разчита на нечие обаждане. Колкото и да ми е странно, се съгласявам с Трола.
Не е наложително, освен в представите на други, за друг форум!
Заключвай Люб! :daaa:
Абе много ти се радвам на ентусиазма да си винаги похлупак. ;) Теми заключвам само и единствено по молба на автора. Говори си, не ми пречиш.
Както трола каза, не сме дебили. http://hobbykafe.com/forum/search.php?s ... thor_id=54" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от kim »

ljuboznatelna написа: Абе много ти се радвам на ентусиазма да си винаги похлупак. ;) Теми заключвам само и единствено по молба на автора. Говори си, не ми пречиш.
:D Не съм. Просто ти винаги искаш да наложиш нещо твое си...и не се отказваш. Добре, наложи го, аз съм пас :daaa:
Но това "Говори си, не ми пречиш.", вече става банално :mrgreen:
Кой е похлупака?
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от Миша »

Хораааа,к`ви ги вършите, бе хора!!! Нали щехме да оставим емоциите за по-късно, на вас ви е достатъчен един трол и пак ойде коньо у реката !!!!!!!!!


Много ми е странно, защо не се опитаме в рамките на това, което имаме, да направим някакви оптимизации, да, отсъствието на Равик се усеща, но тя е оставила указания, оставила е кой да се грижи за техн част, а ние ако все разчитаме на някой да " ни оправи" , то тогава защо претендираме да сме по-различни от други "оправени" форуми. Забравяте, че тя е в друга страна, с 3 малки деца, едното бебе, това е животът, разпиляхме се по целия свят , разпарчетосахме се, дори и да мрънкаме, трябва да се справяме с това, което е останало.Цял живот се опитвам да сглобя от наличното нищо нещо, донякъде успявам, донякъде не, но опитвам, това е смисълът на живота, да опитваш, да търсиш, да успяваш,понякога :snif: . И най-лесно е когато имаш всичко необходимо, но за съжаление реалността обикновено е друга,много бързо те халосва по главата и ти вика, ставай, време е, захващай се , амааа- няма ама , с каквото-толкова . Какво не ни стига, някой със сопа да ни начуква канчетата, та нали от това избягахме :eeeh:

Хайде сега, казвайте кой какво не може да открие , ако имаме възможност да го оправим

Само за пояснение на трола, за който е естествено да не е в час, за сега рекламите само издържат форума, такава е уговорката, приходите да не надвишават разходите, така че дотук с натрупването на капитали , още сме в сферата на утопията .

Сега - връщам се пак на подредбата, аз лично бих искала темите за РЗ да стоят на по-видно място , сигурно защото са мои :twisted: ,шегувам се, защото наистина са необходими, но пък съзнавам, че в някои отношения са остарели, и бих искала да има възможност новата информация да се слага по-напред, предполагам и в други теми е така, бих поела ангажимент за темите за РЗ. В този аспект призива за оптимизация на форума мисля че е крайно необходим. В темите за розите не се бъркам, там кашата е най-голяма, но пък и има най-много отговарящи, така че едва ли има кой знае какви проблеми, а и Господинов съм сигурна, че ще внесе ред, без да се нарушава спамената идилия. Иглолистините, и там съм пас, но там засега нещата изглеждат подредени :hmmm: За другите растения- не виждам смисъл , а и време , да изкарваме за всяка китка кой кога я открил, на каква почва вирее и т.нат, много неща са относителни, но би могло да има теми за растения по месеци , да речем- пролетни, ранна пролет, късна пролет, ранно лято, края на лятото, които теми да стоят в началото на секцията, а отделните растения да са като препратки .Това мисля, би било улеснение за всеки, който иска да направи непрекъснато цъфтяща градина , а не един бум и после затишие да следващия.

Други идеи :?:
Повтарям ,ИДЕИ !!! с някоя 5 минутка понякога ;)
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от calico »

Не виждам що да се заключва темата.
какво от това, че се е разгорял друг разговор, оня за ФБ приключи.
щом се говори за това, значи има нужда да се говори за това.

много сте ги натворили тая нощ, но най съм съгласна с Ким :daaa: :daaa: - от къв зор трябва да даваме другите форуми за пример, като примера сме ние, нашия форум,

и Танет - добре че откри този индекс, значи няма нужда от други промени и информацията е налична на мига с тоз индекс. е, може в първото мнение да се посъбере най-важното в темите за грижи или разни цветя, ама то и сега е така поначало.


мдаа, Трол е обичайно активен, това са неговите теми.

Идичка, за пазара- нашата работа е като оная дето "на крива ракета космоса й е виновен"

Някой спомена, че целта ни била да привличаме потребители???? Щоооо? Малко ли сме? Бонуси ли има при някакви бройки? Изобщо чия цел е това, и как многото потребители гарантират, че всичко ще е мед и масло?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”