Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от Мария Николова »

:tzvetentze:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от ljuboznatelna »

kim написа:
ljuboznatelna написа: gospodinov , темата взе друг уклон и заприлича на тези, които е наложително да се заключат. Само свирни. 8-)
Промените стават, ако ги поиска админа, не ние. Админа не пише, което предполага , че вероятно и не чете. Разчита на нечие обаждане. Колкото и да ми е странно, се съгласявам с Трола.
Не е наложително, освен в представите на други, за друг форум!
Заключвай Люб! :daaa:
Абе много ти се радвам на ентусиазма да си винаги похлупак. ;) Теми заключвам само и единствено по молба на автора. Говори си, не ми пречиш.
Както трола каза, не сме дебили. http://hobbykafe.com/forum/search.php?s ... thor_id=54" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13525
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 157 пъти
Получил благодарност: 257 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от kim »

ljuboznatelna написа: Абе много ти се радвам на ентусиазма да си винаги похлупак. ;) Теми заключвам само и единствено по молба на автора. Говори си, не ми пречиш.
:D Не съм. Просто ти винаги искаш да наложиш нещо твое си...и не се отказваш. Добре, наложи го, аз съм пас :daaa:
Но това "Говори си, не ми пречиш.", вече става банално :mrgreen:
Кой е похлупака?
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от Миша »

Хораааа,к`ви ги вършите, бе хора!!! Нали щехме да оставим емоциите за по-късно, на вас ви е достатъчен един трол и пак ойде коньо у реката !!!!!!!!!


Много ми е странно, защо не се опитаме в рамките на това, което имаме, да направим някакви оптимизации, да, отсъствието на Равик се усеща, но тя е оставила указания, оставила е кой да се грижи за техн част, а ние ако все разчитаме на някой да " ни оправи" , то тогава защо претендираме да сме по-различни от други "оправени" форуми. Забравяте, че тя е в друга страна, с 3 малки деца, едното бебе, това е животът, разпиляхме се по целия свят , разпарчетосахме се, дори и да мрънкаме, трябва да се справяме с това, което е останало.Цял живот се опитвам да сглобя от наличното нищо нещо, донякъде успявам, донякъде не, но опитвам, това е смисълът на живота, да опитваш, да търсиш, да успяваш,понякога :snif: . И най-лесно е когато имаш всичко необходимо, но за съжаление реалността обикновено е друга,много бързо те халосва по главата и ти вика, ставай, време е, захващай се , амааа- няма ама , с каквото-толкова . Какво не ни стига, някой със сопа да ни начуква канчетата, та нали от това избягахме :eeeh:

Хайде сега, казвайте кой какво не може да открие , ако имаме възможност да го оправим

Само за пояснение на трола, за който е естествено да не е в час, за сега рекламите само издържат форума, такава е уговорката, приходите да не надвишават разходите, така че дотук с натрупването на капитали , още сме в сферата на утопията .

Сега - връщам се пак на подредбата, аз лично бих искала темите за РЗ да стоят на по-видно място , сигурно защото са мои :twisted: ,шегувам се, защото наистина са необходими, но пък съзнавам, че в някои отношения са остарели, и бих искала да има възможност новата информация да се слага по-напред, предполагам и в други теми е така, бих поела ангажимент за темите за РЗ. В този аспект призива за оптимизация на форума мисля че е крайно необходим. В темите за розите не се бъркам, там кашата е най-голяма, но пък и има най-много отговарящи, така че едва ли има кой знае какви проблеми, а и Господинов съм сигурна, че ще внесе ред, без да се нарушава спамената идилия. Иглолистините, и там съм пас, но там засега нещата изглеждат подредени :hmmm: За другите растения- не виждам смисъл , а и време , да изкарваме за всяка китка кой кога я открил, на каква почва вирее и т.нат, много неща са относителни, но би могло да има теми за растения по месеци , да речем- пролетни, ранна пролет, късна пролет, ранно лято, края на лятото, които теми да стоят в началото на секцията, а отделните растения да са като препратки .Това мисля, би било улеснение за всеки, който иска да направи непрекъснато цъфтяща градина , а не един бум и после затишие да следващия.

Други идеи :?:
Повтарям ,ИДЕИ !!! с някоя 5 минутка понякога ;)
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от calico »

Не виждам що да се заключва темата.
какво от това, че се е разгорял друг разговор, оня за ФБ приключи.
щом се говори за това, значи има нужда да се говори за това.

много сте ги натворили тая нощ, но най съм съгласна с Ким :daaa: :daaa: - от къв зор трябва да даваме другите форуми за пример, като примера сме ние, нашия форум,

и Танет - добре че откри този индекс, значи няма нужда от други промени и информацията е налична на мига с тоз индекс. е, може в първото мнение да се посъбере най-важното в темите за грижи или разни цветя, ама то и сега е така поначало.


мдаа, Трол е обичайно активен, това са неговите теми.

Идичка, за пазара- нашата работа е като оная дето "на крива ракета космоса й е виновен"

Някой спомена, че целта ни била да привличаме потребители???? Щоооо? Малко ли сме? Бонуси ли има при някакви бройки? Изобщо чия цел е това, и как многото потребители гарантират, че всичко ще е мед и масло?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от Миша »

Tanet написа:http://hobbykafe.com/forum/viewtopic.ph ... +на+темите

Това не го ли одобрявате?
Какво не ви харесва в организацията на форума?
Този форум енциклопедия ли ще го правим, щото инфо има навсякъде и за всичко или място за споделяне на лочен опит и познания. Аз нямам проблем с намирането на информация, но в който и форум да вляза винаги ме интересува споделеното от хората и чета темите преди да се включа.
Нека сподели някой новорегистриран с какви трудности се сблъсква тук.
На мен пазарът не ми пречи и пазарувам и пиша.
Изобщо, трабва нова тема, тази беше за друго.
Да, това беше първия опит за оптимизация, то после се видя, че никой не я ползва ,де :mrgreen:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
gospodinov

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от gospodinov »

ljuboznatelna написа: gospodinov , темата взе друг уклон и заприлича на тези, които е наложително да се заключат. Само свирни. 8-)
Промените стават, ако ги поиска админа, не ние. Админа не пише, което предполага , че вероятно и не чете. Разчита на нечие обаждане. Колкото и да ми е странно, се съгласявам с Трола.
Права си Люб, заключвай я, това е моето желание. Започва да създава напрежение а от това форума няма нужда.
Последно в тая тема ще напиша само няколко неща:
-Разбирам хората, които иска дребни промени, чисто функционални, като -добавяне на инфо само в 1 мнение от автора на темата, заковани 3-4 важни теми и така нататък.От тези хора съм и аз, защото такава подредба пасва на моето виждане за подреденост.
-Разбирам и уважавам мнението на хората, които се чувстват уютно в сегашната атмосфера -като Ким, Шами,Сюзан и другите.
Ние сме вече зрели хора и понякога промените повече плашат отколкото да радват. Аз също много се дразня, когато променят интерфейса на някой сайт, които съм посещавал, веднага почвам да го чувствам чужд. Дори в някой магазин, който посещавам ме дразнят промените, защото трябва да обикалям и да търся необходимото ми.

Трябва да уважаваме мнението на всички и да общуваме мирно и кротко, полезно и приятно. Нека оставим собственика на форума да реши, какви промени да се направи, когато му дойде времето.
За мен няма проблем, форума да си остане по този начин, свикнал съм. Не искам да има обидени, сърдити, тръгнали си и не пишещи съфорумци.
Това е, Люб слагай катинара.
Хубав ден на всички.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от ravik »

Темата е заключена, но просто исках да кажа, че ще я прочета внимателно.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”