Форумни катерици

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
bell

Re: Форумни катерици

Мнение от bell »

Margaritenia написа: и наистина уважавам мнението на другия, независимо дали го харесвам или не.
Горкият Волтер........ и неговите тълкуватели.
Не уважавам простотията.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Форумни катерици

Мнение от clock »

bell написа:
Margaritenia написа: и наистина уважавам мнението на другия, независимо дали го харесвам или не.
Горкият Волтер........ и неговите тълкуватели.
Не уважавам простотията.
+1
А аз не я търпя. Още по- малко да я толерирам, като я почесвам зад ушичките!
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 231 пъти

Re: Форумни катерици

Мнение от Breda »

[quote="Margaritenia"]Бреда, абсолютно е така! :daaa:

Да си забелязала в мое съобщение опит от моя страна да се спре с иронията? Казвам, че не ми е приятна, но не се опитвам да озаптявам "онуй, което не може да бъде озАптено", така че и ти не се опитвай "с моите камъни по моята глава", тъй като аз вярвам в думите си и наистина уважавам мнението на другия, независимо дали го харесвам или не.

И забравих (за да не спамя в темата):
Изображение[/quote

Извини ме,но мисля,че ти се иска да уважаваш,което е похвално,но не можеш или поне не си личи.
"не желая някой да се опитва да ми налага мнение, норма на поведение или начин на мислене",а всъщност точно това правиш с постовете си към "другите"
Не само ти ,разбира се, а почти всички :lol: ,всеки от камбанарията си
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 28 пъти

Re: Форумни катерици

Мнение от Margaritenia »

Breda написа: Извини ме,но мисля,че ти се иска да уважаваш,което е похвално,но не можеш или поне не си личи.
"не желая някой да се опитва да ми налага мнение, норма на поведение или начин на мислене",а всъщност точно това правиш с постовете си към "другите"
Не само ти ,разбира се, а почти всички :lol: ,всеки от камбанарията си
Щом е така, не смяташ ли, че е правилно да се обръщаш към "всички", а не конкретно към мен?

Разбирам желанието ти да ме анализираш, затова те извинявам.
Също така изрично помолих да не се вадят думи/ изречения от контекста на съобщението ми, именно поради причината, че ще бъдат тълкувани неправилно, когато са цитирани изолирано. Явно обаче това не си го прочела...

Изображение
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 231 пъти

Re: Форумни катерици

Мнение от Breda »

Не се чувствай поласкана,анализирам ситуацията,а не тебе:)
Прочетох за контекста,но не разбрах, че е заповед,мислех,че е само желание:)
Обръщението ми не е към всички,защото само ти правиш декларации ,а сама си противоречиш
Всъщност си ми симпатична :syes: ,просто в случая не смятам ,че си обективна
РОУЗ

Re: Форумни катерици

Мнение от РОУЗ »

Светката написа: Тая е зла жена .И снимката и даже го показва Марги :daaa:
Айде спри се вече, за два дни два пъти виждам да се обръщаш към съфорумки с "тая" , не знам що за комплекси избиваш, първо се научи да се държиш прилично, после имай претенции за каквото и да е друго, никой не е длъжен да ти търпи просташкия изказ! Нямаш ли граници?
bell

Re: Форумни катерици

Мнение от bell »

РОУЗ написа:
Светката написа: Тая е зла жена .И снимката и даже го показва Марги :daaa:
Айде спри се вече, за два дни два пъти виждам да се обръщаш към съфорумки с "тая" , не знам що за комплекси избиваш, първо се научи да се държиш прилично, после имай претенции за каквото и да е друго, никой не е длъжен да ти търпи просташкия изказ! Нямаш ли граници?

Светка, що не вземеш да си ходиш в разни мъжки форуми за дървари, секачи, дърводелци, рибари и разбирачи. Вей си там тестостерон и мускус на воля, кво си седнал да се кълвеш с жени? Героите са на фронта и в окопите, а не в къщи пред печката с женурлята :daaa:
Малката Ида

Re: Форумни катерици

Мнение от Малката Ида »

Светката,ти си умопомрачителен простак!

изаданесъмизвънтемата

Изображение
Гале

Re: Форумни катерици

Мнение от Гале »

bell написа:
РОУЗ написа:
Светката написа: Тая е зла жена .И снимката и даже го показва Марги :daaa:
Айде спри се вече, за два дни два пъти виждам да се обръщаш към съфорумки с "тая" , не знам що за комплекси избиваш, първо се научи да се държиш прилично, после имай претенции за каквото и да е друго, никой не е длъжен да ти търпи просташкия изказ! Нямаш ли граници?

Светка, що не вземеш да си ходиш в разни мъжки форуми за дървари, секачи, дърводелци, рибари и разбирачи. Вей си там тестостерон и мускус на воля, кво си седнал да се кълвеш с жени? Героите са на фронта и в окопите, а не в къщи пред печката с женурлята :daaa:
Това е “тая зла жена”:

Изображение

Оказа се, че няма нейни снимки от 8-години Хобикфе.
Малката Ида успя да улови всички интересни моменти от срещата и направи всички останали щастливи със снимките.
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1316 пъти

Re: Форумни катерици

Мнение от маргото »

Марги, не се връзвай на хейтърите, знаеш, че те са непоправими. Не си разваляй настроението, остави ги сами да си търсят под вола телето... :daaa:
Или може би...хапчето за сън! :lol: Те така си правят..., дано само и тази доставчик не ни обърне гръб...иначе както е тръгнало, спиране няма... :lol:
Марги, животът е като маслина. Веднъж си на върха на шопската салата, друг път на дъното на мартинито! :lol: Забрави случващото се, аз вече забравих - просто не си струва! :tzvetentze:
...................
Какво ви става бе, хора? Да не сте в пубертета! Всички се смятате за умни нали, спрете се тогава, моля ви...направихте от мухата слон! Помислете си само - заради една нищо и никаква
катеричка с обърнато знаме, дори не бях обърнала внимание, че е такова...Просто не е за вярване! Ще си издерете очите,... как утре ще се срещате по темите?! Това ли е форумният дух?! :svekurva:
...................
Хайде сега по-весело... :ieeee: ...нека започне веселбата! :lol:
Ехааа...колко приятен...любим звук... :lol: Изображение Къде са чашите? :lol:

Изображение Полека дами,...че ето какво се получава на практика, след "любимия звук"... :daaa:

"Сбогом чиста съвест!"... :lol: ... Изображение ...Приятна весела вечер! :ieeee: :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”