Форумни катерици

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1316 пъти

Re: Форумни катерици

Мнение от маргото »

Може пък да не е намерил картичката...или пък да не е искал да поздрави... :lol:
Стига де, няма нужда от наставления...тук хората се шегуват... :daaa: ...
Аман от редактори...къде са веселяците?... :lol:
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4885
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 612 пъти
Получил благодарност: 817 пъти

Re: Форумни катерици

Мнение от мечтица »

Сигурна съм че Маргото нямала ни най малкото желание да се подиграва със знамето и светлия празник.
Защо е тази дилема? :hmmm:
На някой стана ли по леко,да представи Марго в това положение,мисля че тя вече съжалява за това.
Стигнах до там,че преди да напиша нещо,преброявам до пет и се отказвам,не дай боже да вметна някоя неудобна смешка или да ми изкочи някоя дума на майчиния език. :snif:
Не ви ли се струва че мине не мине една седмица и все ще изкочи някаква остра,в доста случаи преувеличена забележка?
В тоя случай преброих няколко пъти по пет,но не успях да откажа да пиша мнението си.
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8437
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Форумни катерици

Мнение от Shami »

Съгласна съм с Мечтица и аз почнах да се замислям доста преди да пиша каквото и да е.
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 28 пъти

Re: Форумни катерици

Мнение от Margaritenia »

Малката Ида написа: Моля, модератор да изчисти тази "шега"тъй като е във разрез със правилата на форума и Българската конституция!А именно:поругаване на национален символ!
Мария Николова написа:Защо ли пък никой друг не е избрал точно знамето ни за подобен
поздрав за настроение
?
Хора, осъзнайте се! Не мога да повярвам, че такива еталони за морал и интелигентност като Мария и Малката Ида не разпознават националния ни флаг, който е Бяло Зелено Червено, като бялото е най-отгоре:))))
Катерицата не държи българския флаг, а подобие на шарена салфетка за почистване на форума ;)
А може би иска да закрие срамотиите на разкрачената фотографка от страница 30 на същата тема.
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 231 пъти

Re: Форумни катерици

Мнение от Breda »

Обърнатият флаг на една държава не беше ли сигнал за бедствие или война? :hmmm:
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Форумни катерици

Мнение от макс »

Стига забележки и дразги тук сме да се забавляваме да отпускаме дущиците да се радваме на цветята и красотата от природата ,а не да се дебнем кой какво казал,каква снимка качил и прочиии я се усмихнете ;) :tzeluvka:
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 28 пъти

Re: Форумни катерици

Мнение от Margaritenia »

Breda написа:Обърнатият флаг на една държава не беше ли сигнал за бедствие или война? :hmmm:
Да, за война е...като тази, избухнала във Велико Търново:)))
https://gospodari.com/mobile/%D0%BE%D0% ... 38570.html
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Форумни катерици

Мнение от Гео, граф »

"Шарена салфетка''... Маргаритения, това е срамно! Както и факта, че защитаваш простотията с такъв хъс. Само за да хапеш Ида, си готова да изпадаш в подобна крайност, така ли? Е, можеш да се гордееш с постиженията си - Светки и Маргота ще тържествуват и тук, както в цялата ни държава. Как пък успяхте да омажете дори и тази невинна тема...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Форумни катерици

Мнение от Малката Ида »

Мила Марго,ако исках да "закривам" нещо,бих го направила така!

Изображение

Колкото до Мария,тя е направила много за този форум (без значение каква и е позицията)...а ти, за една дума я разлюби.Пази боже...... :spuke:

Маргото-машала,ачкусун,евала!
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 28 пъти

Re: Форумни катерици

Мнение от Margaritenia »

Гео, толкова много си чела и толкова много знаеш, как не разбра, че персонално не защитавам нито Светката, нито Маргото. Единственото, което защитавам е правото на всекиго да изкаже свободно мнението си.
Да, дебелашки са му шегите, на теб не ти харесват, на мен също, но след като имат такъв тираж из нета, явно на много други им допадат...
Аз не желая простотията тук, но освен това, не желая и злобата и ехидността, не желая и караниците, иронията, лицемерието, също така и неграмотността, защото за един българин е чест да пише на правилен български език, независимо от мястото (било то форум или не), не желая някой да се опитва да ми налага мнение, норма на поведение или начин на мислене.
Вярвам, че всеки има глава на раменете си и носи отговорност за делата си, като не нарушава личното пространство на другиго! А тук във форума лично пространство са личните съобщения.
Виждам дълбокото ти и истинско приятелство с Малката Ида, уважавам го, сигурно имате много неща които ви свързват и разбирам защо я защитаваш...тя просто не може.

Много моля да не се цитират отделни мои думи от контекста на това съобщение, което е изцяло добронамерено, макар и да е написано под афект, поради дълго демонстрираната нетърпимост към различията на членовете във форума и опитите на едни членове (като онези Оруелски прасета от Фермата) да са по-равни от други, макар всички да сме равни по конституция.

Спирам да коментирам повече. Истински съжалявам, че писах в тази "невинна тема", понеже съдържанието й на мен изобщо не ми е по вкуса.
И за да не е спам...
Изображение
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”