Търси се!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Търси се!

Мнение от libra »

И на мен ми липсва,но някак свикнах ,че вече няма да е тук .Т.е -надявам се ,че е добре там ,където е!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: Търси се!

Мнение от Гео, граф »

Ама наистина къде е Си ??? Някой знае ли какво се случва с нея ??? :styzhen:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31652
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2244 пъти

Re: Търси се!

Мнение от Мария Николова »

s_t_m написа:Интерпол за Царето и Си? :eeeh: :hmmm:
По все още непълна информация на интерпол, Си много дълбоко е затънала в декупажа. Хубавото е, че това я прави много щастлива. :angelche: Лошото е, че не й остава никакво време за нас. :cry:
За Царето никаква информация и все така ми липсва... :snif:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
tzarina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1560
Регистриран на: Май 18, '10, 13:32
Местоположение: София

Re: Търси се!

Мнение от tzarina »

Към всички на които съм липсвала - моля, не ми се сърдете. За мен тази година беше изключително трудна в личен план. Дотолкова трудна, че почти ме събори на земята. Мислех в че съм силен човек, но повярвайте ми, доста яко се приземих. Поизолирах се и от вас, и от други мои близки, затворих се. Лека полека се окопитвам. Само че типично по рачешки, нещата не се случват толкова бързо, колкото на мен ми се иска. Така че - паднах, станах, но продължавам. С нови сили през новата година. С нови надежди.
http://tzarina.snimka.bg/flowers/gradina-2011.570684.23098397" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Chervenokosaveshticashastliva#!/Chervenokosaveshticashastliva" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31652
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2244 пъти

Re: Търси се!

Мнение от Мария Николова »

Царе, чакаме те търпеливо тук, в твоя виртуален дом - до тогава, докато почувстваш че си готова. :daaa: :tzvetentze:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Търси се!

Мнение от rumivarna »

Царе, стискам ти палци :stiskam: :stiskam: :stiskam: В живота се случва всичко, важното е да продължаваме да го живеем човешки! Дано бързо преодолееш трудностите, а ние ще сме тук :D
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
sasha

Re: Търси се!

Мнение от sasha »

Мила ми Царе, чудесно е, че отново си при нас, всъщност ти никога не си била далеч. Каквото и да си преживяла, повярвай, всичко отминава,намества се някак. След лошото идва какво? ХУБАВО, повярвай ! Много те обичаме! И.... Честита Коледа! На Коледа стават чудеса, нали си знаеш? Хайде усмивка и НАПРЕД!
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Търси се!

Мнение от vodo-leika »

Радвам се на всеки "завърнал" се при нас съфорумец! :tzeluvka:
Помня как преди години и на мен хич не ми беше до форума и с каква радост се върнах след като реших всичките си тогавашни проблеми ( а колко смешни изглеждат от гледна точка на изминалото време! ;) )!
Царе, горе главата и ще видиш колко щастлива ще си сред нас! :dovolen:
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Търси се!

Мнение от paju4eto_Ligla »

На всички ни се е случвало :gush:
Ние сме тук и те подкрепяме, колкото имаш нужда и когато имаш нужда :tzvetentze:
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Търси се!

Мнение от Димана »

:tzeluvka: Добре дошла, Царина. Радвам се,че си отново тук. Нека "тихата и свята нощ" ти донесе спокойствие и много усмивки. :stiskam:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”