Как приемат половинките ви вашето хоби?

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от Tanet »

Момчето ми е много добричко и толерантно, откликва за каквото и да го помоля,но понякога недоволства,че не можел да ме види от пустите ми китки. Или съм била в градинката в дворчето,или съм поливала цветя на терасата,на село като си отидем пак китки съм сеела, ако имаме голям двор вика ще ти забравя очите ,тези цветя казва,ще те обсебят и за мен няма да има място :dovolen: .
Ама ми скова много хубави катерушки за клематисите дето си ги поръчах де. При вас как е, сърдят се,не им прави впечатление или ви подкрепят?
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от Titi »

Мъжа ми приема двете ми хобита - цветя и спорт, с отегчително пренебрежение. Ако можеше да се наложи, цветя в къщи нямаше да има, само на терасата и то само в сандъчетата. Ама не може. Затова благоразумно си трае и от време на време само сумти и върти очи.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nadetoabromova
Кана кафе
Мнения: 666
Регистриран на: Ное 27, '09, 05:38

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от nadetoabromova »

Моето сладурче харесва и двете ми хобита но стигаме само до тук,остава си само с харесването без грам помощ .За триисет години семеен живот ми направи само четири равчета на терасата :lol:
http://picasaweb.google.bg/nadetoabromova" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
snezhanka
Kафенце
Мнения: 11
Регистриран на: Фев 12, '10, 15:41
Местоположение: Свищов

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от snezhanka »

И моята половинка ме подкрепя абсолютно, макар че миналото лято усещах "лек упрек" че първо правя обиколка на цветенцата и после обръщам внимание на него :dovolen: После гледаме заедно някой мач и везните се изравняват... Поне никога не се чуди какво да ми купи за подарък - винаги още едно цвете е добре дошло у нас. Напролет ни чака много работа в градината ..тепърва ще оформяме такава и съм сигурна че ще ми помага.
"Животът е всичко това което се случва, докато си правим планове за него.."
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от Blue sky »

моят след 15 години цветарстване, като види само нещо наподобяващо цвете и откача, но иначе, вика абе тая година ще има ли от онези сините в градината :hihihi: . И вече категорично отказва да стъпи в оранжерия, разсадник, и т.н. но пък, за какво са доставките :angelche: :oops:
He who plants a garden, plants happiness
dal

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от dal »

хах , че аз да не броя неговите колони +усилвател + ресивър + омекотител + набухвател и т.н. сандъци дето му ги прескачам из хола?!
той е маниак на тема техника , всякаква и в къщи има и квото никога не е произвеждано и още измисляно!
ние сме се разбрали , всеки има право да кретенясва нанякъде без другия да дудне :D
той на моменти се кокори , и леко примрънква като започна градински офанзиви и се тръшна за нещо по-крупно /беседки остъкления и т.н./ обаче кандисва ; колкото до цветята нищичко не разбира , но много им се радва , даже ходи да ми ги снима щото :чети първото изречение/ той разбира от техника , а аз садя лалетата/ :lol:

р.р. иначе умира да води приятели да показва и да се хвали и да нарича ирисите петунии :daaa:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от lila »

написа: Как приемат половинките ви вашето хоби?
:hmmm: от как се помня съм цяла :lol: :lol: :lol:
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от ptiholov »

Ами ,жена ми го приема с променлив успех. :lol: Със сигурност мрази хибитата /даже се опита да ги умори/,защото били много капризни.За разлика от орхидеите,които и станаха любими./нищо че само ги гледа,а аз ги поливам и топя по цял ден./ :twisted: Номера е да не обръщам внимание на цветята повече отколкото на нея докато сме заедно в къщи. :lol:
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от DOBI »

Mоята половинка примема всяко едно мое хоби с адмирации и поощрение..........и даже помага във всяко,кога с идеи,кога материално,кога физически
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от ida_ili64 »

Всичките ми хобита се приемат.Цветята не са хоби-те са мои деца,според Вилфрид,а аз съм "Blumenmutter"-майка на цветята :dovolen: .Но съдействие за тях,не получавам,а и не очаквам.В крайна сметка,нали това е мое хоби?!Той страда единственно,когато съм в Б-я и се налага да се грижи за тях-тогава е стресиран... :hmmmmmm: Когато ме види вечер да се грижа за тях обаче ми се радва и понякога казва,че бе искал да мое цветенце...Само дето не е нужно да се класифицира в цветната категория,той за мен е винаги на първо място :daaa: .
Миналата зима ,понеже много пръсках, се появи конденз и мухъл тук- таме по ъглите :hmmmmmm: .Тогава имахме известно напрежение,но и с този проблем се справихме с известен толеранс помежду си и взаимни отстъпки.
Цветятта са живи същества,аз не мога да ги третирам като вещи-те са ми като приятели,при това-верни и преданни :dovolen:.
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”