Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

Еличка написа: Апр 17, '18, 17:05 ...
Изображение
Аааа тоз буркан ми харесва! Какво има в него :?: И аз искам! :twisted:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Ванинче, черпя те един буркан - 100млJack D., 100мл ябълково бренди, 100мл ябълков сок (за разсейване) и някой резен ябълки за разкош и лед (да охладим страстите!)
Черпя всички по едно бурканче!
ГраФиньо, малко съм ти набрала! Чудя се дали само сок да не ти сипя??? :svekurva: Ако си го бях пуснала (както планирах), нещата щяха да са по-лежерни и току виж градушката и пороят ме подминали
https://tekstove.info/lyric/view/1016
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Еличка написа: Апр 17, '18, 16:54 :lol: :lol: :lol: Всичко лъснах с тез хубавци и заваля градушка и порой! Ай, честито! :glupav: :nazdrave: Ще взема вЕрно да надигна буркана!
Ами така е, щот си кукундрила, Ели :hihihi: :lol: ! Абе кой си губи времето сега прозорци да мие :o :shock: ?!? Сега щъкаш из градината с чаша кафе в ръка (или буркан при желание 8-) ), пощипваш по някое буренче, после забравяш чашата и след няколко часа забелязваш, че си оплевила четири квадрата, гърба ти е изгорял от слънцето, вие ти се свят, ноктите ти са пълни с пръст и си се ухилила като шишарка от кеф :D.................

Ай наздраве и Let's Stick Together :sbeer: :sdrink: :scoffee: :sflower: :ssun:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Еличка написа: Апр 17, '18, 16:54 :lol: :lol: :lol: Всичко лъснах с тез хубавци и заваля градушка и порой! Ай, честито! :glupav: :nazdrave: Ще взема вЕрно да надигна буркана!
Ами така е, щот си кукундрила, Ели :hihihi: :lol: ! Абе кой си губи времето сега прозорци да мие :o :shock: ?!? Сега щъкаш из градината с чаша кафе в ръка (или буркан при желание 8-) ), пощипваш по някое буренче, после забравяш чашата и след няколко часа забелязваш, че си оплевила четири квадрата, гърба ти е изгорял от слънцето, вие ти се свят, ноктите ти са пълни с пръст и си се ухилила като шишарка от кеф :D.................

Ай наздраве и Let's Stick Together :sbeer: :sdrink: :scoffee: :sflower: :ssun:

Изображение
Еличка написа: Апр 17, '18, 21:55 ГраФиньо, малко съм ти набрала! Чудя се дали само сок да не ти сипя??? :svekurva: Ако си го бях пуснала (както планирах), нещата щяха да са по-лежерни и току виж градушката и пороят ме подминали

Една подробност от мен - алкохол не пия. Никакъв. Не ме питай защо, че и аз не знам. Така че аз съм твоя човек със сока :nod: :daaa: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

Мерси Еличка и за буркана-почерпка и за рецептата :daaa: :tzvetentze:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

:cry: Уфффф!
Днес съм в много лошо настроение! Мнооого рано сутринта имах изключително неприятна случка, която все пак завърши добре!
Та, не че искам да ви натоварвам точно в тази тема, ама цял ден имам буца в гърлото! Върнах се тук, прочетох и се ухилих до ушите!
Черпя по една кукундрилска лавандулова лимонада!
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Специално за кукундрили-ценители :!: :!: :!: (както и за ядосани кукундрилки :tzeluvka: )

''Да пиеш просто водка — дори и направо от шишето — в това няма нищо друго, освен измъчване на духа и суета. Да смесиш водка с одеколон — в това има известен каприз, но няма никакъв патос. А, виж, да изпиеш една водна чаша „Ханаански балсам“ — в това има и каприз, и идея, и патос, а на всичко отгоре и метафизичен намек.
Кой компонент на „Ханаански балсам“ ценим най-много? То се знае, че спирта за горене. Но нали спиртът за горене, бидейки само обект на вдъхновението, сам по себе си напълно е лишен от това вдъхновение. Кое в такъв случай ценим най-вече в спирта за горене? Естествено: голото вкусово усещане. А още повече пък, вонята, която той излъчва. А за да се нюансира тази воня, е нужна поне частица благоухание. По тази причина в спирта за горене се добавят в пропорция 1:2:1 луксозна бира, най-добре останкинска или сенатор, и пречистена политура.
Излишно е да ви напомням как се пречиства политурата, това и децата го знаят. Защото никой в Русия не знае от какво е умрял Пушкии, а как се пречиства политура — всеки знае.
Накъсо казано, записвайте си рецептата на „Ханаански балсам“. Веднъж живеем и е редно да живеем така, че да не допущаме грешки в рецептите:

Спирт за горене — 100 г
Луксозна бира — 200 г
Политура пречистена — 100 г

И тъй, имате пред себе си „Ханаански балсам“ (простолюдието го е нарекло „сребърна лисица“) — течността наистина има черно-кафяв цвят, притежава умерен градус и траен аромат. Това вече е дори, не аромат, а химн. Химн на демократичната младеж. Точно така, защото в изпилия този коктейл назряват вулгарност и тъмни сили. Колко пъти съм наблюдавал това!…''

Венедикт Ерофеев
Москва - Петушки

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

Еличка написа: Апр 19, '18, 15:28 ... лавандулова лимонада!...
Ама какъв цвят - уникален! :shock:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1873 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Поздравче
[video]
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

pepelqshka71 написа: Май 11, '18, 14:37 Поздравче
[video]
:shock: :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”