Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7272
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 719 пъти
Получил благодарност: 1291 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от ljuboznatelna »

А аз попаднах на това видео на Девет седмици и половина, и се сетих, че тогава Ким ми се струваше стара, а Мики Рурк грозен. А сега виждам едни млади и хубави хора. Ех....Защо така беееее.....Лети времето, лети....

Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

ljuboznatelna написа: Май 12, '19, 23:19 ... тогава Ким ми се струваше стара, а Мики Рурк грозен. А сега виждам едни млади и хубави хора. Ех....Защо така беееее.....Лети времето, лети....
Като бях млада и арогантна, си мислех, че никоганикоганикога няма да променя окончателно "затвърденото'' си мнение за каквото и да било :sneee: . Че то е едва ли не последна инстанция. Естествено живота ми доказа нагледно в колко голяма грешка съм. Не само се променят мненията ми, ами с течение на времето могат да се извъртят на 180 градуса. Дали пък не съм станала по-разумна :hmmm: ... Едва ли :lol: :lol:

Изобщо на младостта е органически присъща наивната арогантност, на която вече гледам с насмешка и малко тъга. Абе хубаво е да си млад и глупав. По-хубаво отколкото възрастен и мъдър :nod: ... А Мики Рурк вече е грозен като смъртта, брррр :eeeh:

Айде един носталгичен поздрав по случая :smusic:

Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Склери, мноу си як :daaa: ! Визията ти ми напомня Куба и митичните кубински старци на Вим Вендерс :sstar: :sstar: :sstar: !

Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

Както е казал един умен човек : "Всяко зло за добро."

Вчера поспорихме малко с жената.
Днес ново осветително тяло.
Само едно легенче му липсва и щеше да е шедьовър.

Изображение
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1463
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

scleri :shock: уникално е! Ама това у вас ли е ??? :o
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7654
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2135 пъти
Получил благодарност: 1207 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Склери, получаваш лична покана да поспорите и у нас :angelche:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

:hihihi: Легенчето, Склери, си е за моята глава. За шапка. Нали?
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Мариана Бечева
Виенско кафе
Мнения: 320
Регистриран на: Ное 22, '14, 17:32
Местоположение: село Тъжа

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мариана Бечева »

Значи това осветително тяло, произведение на изкуството, го показах на моите мъже. И ги осведомих, че съвсем скоро ще осигуря материала за направата на нещо подобно, само дето ще е по-пъстричко, щото нямам чисто бели съдове.
Миенето на съдове било мое задължение, ама ми писва. Това трийсет години съдове, съдове, съдове... Правя си един такъв полюлей... и минаваме на еднократни.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

pepelqshka71 написа: Май 12, '19, 21:51 Ако те подкупя с джинче дали ще склониш :hihihi:
Пепеляш, таа не пие! Дай ми на мене джина да го кръкна! :nazdrave: От три дена само съм на село и вече ми се отвори трето око. Аз там се видоизменям като личност, много странна е тази работа - един човек съм в София, съвсем различен - в Драговищица. Т.е. половин година съм една Милена (зла, истерична, проклета и същевременно хленчеща) и половин година - друга Милена (блага, флегматична, грижовна и склонна към романтика); пълна шизофрения. От вчера неудържимо ми се готви! :shock: Вчера Лалето забрави да купи олио и аз казах: "Нищо", и му закърпих един чорап, вместо да го халосам с празното шише по главата. :shock: В работата без бой се съгласих да ида командировка, при все, че обичайната ми практика в такива случаи е да си напиша молба за напускане. Хора, възползвайте се от намалението, промоцията важи до края на октомври, след което пак ставам столичанка.


Ето, да ви почерпя с малко здравословна селска храна. Не бойте се, всичко е от домашно прасе и щастливи кокошки!

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”