Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1670 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Еличка написа: Юни 19, '18, 19:23 ... Ще почерпя от твое име, че твоята лимонада....... :hihihi:
Бошкей, къде съм зяпала досега :glupav: ... Виноват, Ели :oops: :oops: ! Затова черпя с нещо старо, но златно - https://www.youtube.com/watch?v=9gmso5hYKEc :!:

Тия дни четох книгата, а снощи гледах и филма. Без субтитри. Истинско удоволствие :sstar: :sstar: :sstar: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Много ми е кукундрилско днес. Никой не е на бар......
Така се присламчих, ама не се чувствам неудобно :lol:
Черпя


"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1670 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Еличе, четири месеца сме те оставили сам-самин да си кукундрилстваш тук, срам ме хвана чак :sooo: !

Я малко да скършим ушните миди с Ice Nine Kills :srock: . Знам, че тук любителите на данданиите са малко, но все пак ще се пробвам да пробия с метълкор :angelche:

////////////////////////////////

Аз филми не гледам, обаче ако Джейсън реши да играе в римейка на Гарванът, ще съм първа :nod: :potekoha: :potekoha:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Е днес вече ще се напишкам верно! То какво ли не се случва по темите 🔞, хахаааааааа :srock:
И за капак се виждам как четири месеца си вися самичка в бар и чакам евентуално вратата да се отвори (Евентуално). Божкееее, ама явно не ми пречи!
Едвам ме нави, оставам!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Еличка, в някои теми се и наакват! Така че пишкай си! Аз, защото също се чувствам виновна, че си висяла сама пред бара, ще те върна в 80-е с ей това и ще ти сипя една кола с ром, много беше фешън тогава:

[video][/video]

:ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7643
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2101 пъти
Получил благодарност: 1173 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Ей пияниции, що пиете без мен, ААА


Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Ми сипи! Ние от сутринта си къркаме тук. А снощи с Клокчето затворихме и бара. Аз ви казвам - това е престъпление да се остави форума без кръчми. Ще взема да се кандидатирам за кметица тука, ако има избори, и първа точка от платформата ще е: инвестиции в темите "Кукундрили", "Бар Наздраве" и "Смехотерапия". За рози и мимози - ако има време и кръста не ни боли. Данъци няма да събирам!
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7643
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2101 пъти
Получил благодарност: 1173 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Направо давам шишето агенте. НЕма да си играем с нЕкви чашчета.
Наздраве!
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Сега, да си имаме уважението! Аз толкоз време си го стопанисвам бара, правилА съм си въвела (за себе си), оборот си правя, чистя, DJ съм си, зареждам. Нахлува, моля ви се Миленски през вратата и хък-мък ром ще ми сипва. Лелеее, замалко да се подхлъзна! Обаче си имам верен мъж - открехва вратата и му се вижда само ухилената, доволна физиономия: "Готово е! Заповядай!". Докато реагирам кое е готово, в ръцете ми е набутана първата наточена бутилчица от домашния елексир. Клокче, точно ти завидях лекинко снощи, давай каничката да ги дегустираме!
Ааааааа, да не забравя! - времето застудя, пуснала съм котките малко на топло в бара. Който минава покрай печката, да мушне по дръвце!
П. П. В тигана има пръжки! :hihihi: малко като Хоремаг стана!
Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7643
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2101 пъти
Получил благодарност: 1173 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Вижте как Кралица Еличка е окупирала бара :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Изображение
Опитах от домашния ти еликсир - ММММ :potekoha:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”