Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

Хм, и гимнастика не е зле ,но по си падам по мъже на лед :angelche:

Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

Това упражнение ще ви отнеме само няколко минути, но ако го правите всяка сутрин ще бъдете бодри и свежи през целия ден.

Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8480
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 634 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Седя си тука нощеска самотно,поне да си пусна хубава музика :smusic: :smusic: :smusic:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8480
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 634 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Бях се усъмнила,че баща ми не си пие лекарствата и реших да засека дали е вярно.Тази сутрин се убедих,че пропуска и не е сериозен,но как да ги давам,насила не става.Говоря му,убеждавам го ,той си знае едно и също,пиел си бил всичко точно.Било му писнало от лекарства,пиел ги,а не му помагали.В чудо се виждам вече.Снаха ми му се кара,че опиква всичко и той се страхува от нея,чака ме мене и ми се оплаква.
Казвам ви,един ден ще я хвана за кичурите и ще измета двора със нея :svekurva: ,прекалено си трая,не виждам какъв им е проблема,това е болен човек,нормално е ,просто се сменят чаршафите,сложила съм наелон под тях,следобеда ще обърнем матрака, сменям му дрехите,те не го пипат даже,много рядко е било да помогнат,миришело им било.Колкото и да съм спокойна почвам да се изнервям като отида там.Казах му тази сутрин изобщо да не я слуша какво говори.А тя ни подслушва постоянно,един ден я излових без да искам,рязко отворих вратата,нещо ми потрябва от моята стая и със такъв замах и толкова бързо отворих,че щях да я отнеса отзад.Изненадах се първо,после схванах за какво иде реч.
Тя измрънка нещо със един парцал в ръце и се покри.После още няколко пъти я засичам във крачка,правя се,че не забелязвам,заради баща ми,за да е спокоен,махам със ръка и отминавам,пък и какво толкова има да чуе,ама такова е хорското любопитство.
Дано днес следобеда да успея да включа в програмата и започването на замислената пътечка,че и Свеки ми е намерил занимание.
Викам му да изчака,да ида до баща ми ,че не е добре хич тези дни,той се хвана за сърцето и вика,че и на него не му е добре,ама тряба да пренесем пак разни боклуци из двора.А пералната ме предаде,може би от честото спиране на вода се е прецакала,мисля,че мантрата ОМ няма да ми свърши работа.ММ се кани да ходи за риба,чудя се дали да не отида със него,но не, не съм толкова лоша,няма да разваля така мечтаната му почивка :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8480
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 634 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Забравих да пусна нещо,хапнах добре,взимам бирата със мен,че трябвало да пия повече бира за бъбреците,тези дни много ме боляха и ми дадоха такъв съвет,та взимам бирата :sbeer: и захващам стъпката :sdance: ,музиката до дупка :smusic: ,настроението на шест :sninja:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8480
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 634 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Малко почивка не е излишна,ръката дясната така ме боли,от садене за пустата пътечка,поне я започнах.
Да пусна нещо :hmmm:
:smusic: :smusic: :smusic:
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13536
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 164 пъти
Получил благодарност: 261 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от kim »

Шами, къде са другите кукундрили? Така да те оставят сама в бара. Като гледам и така не ти е скучно :D :gush:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Аз, като по-малиумна, си пиша в моята тема, хахахаааа! Останалите не знам. Някой идва, пуши, сменявам пепелници, разлитат се балетисти... Луда станах! Ще си подам оставката 😰
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13536
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 164 пъти
Получил благодарност: 261 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от kim »

Ами след градинарите и балетистите си пробиват път, Еличке? Че кой не иска да се настани в тоз бар :dovolen:
Шами, искаш ли да ти направя малко компания? Каква музика да ти пусна? М?
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8480
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 634 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Кимче,не знам къде са всички,може би имат много работа по градините,изморяват се и нямат време.
На мен тук ми е приятно,влизам послушам музика,почерпя се с нещо,поприказвам или си помълча.
И мисля,за какво ли не.Музиката ме успокоява много,цветята също и градината.
Аз също не успявам да смогна,но съм решила да не задълбавам все в градината,там трябва да ми е приятно.Затова гледам да разнообразявам,да има от всичко.Малко кафенце,музика,танци и много добро настроение.Забравих и най важното,много смях :lol:
Да ,пусни нещо,слушам всичко хубаво ,така,че може да ме изненадваш,обичам много изненадите :ieeemyzh:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”