Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8500
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Добре,сядам на една маса,слагам големите очила и хем слушам и се хиля,хем съм взела една голяма игла и вадя тръни от пръстите си.Там е работата,че не ги виждам,става с напипване и мазохистично мушкане с иглата напоски.Това докато се опитвах да изкопая синия хибискус съм се все изподраскала на розите от страни.Не успях да го извадя,там си клечи и това е,зарязах го, :idea1: ще ми е отличителен знак. :lol:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Силвия »

Верно ли си блондинка бре Гео :o :shock: щеше ми се шиле да ти река, ма не знам дали не е ззапазена марка :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15883
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 855 пъти
Получил благодарност: 1715 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Вайййй, нема да се спи тая нощ :srock: :smovie: :sdance: .... на ушенце ще ми свири момчето, нищо, че вече е без брада...

Изображение

Обаче никак не се съобразяваме със съфорумците ние с теб, Пепеляш. Ей, на, Еличе 6 кила ягоди на сладко направила, а ние джумбуш до зори с бившия хал Дрого :o ... Ииии, че якооооо 😁😆😅!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15883
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 855 пъти
Получил благодарност: 1715 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Силвия написа: Юни 4, '19, 22:23 Верно ли си блондинка бре Гео :o :shock: щеше ми се шиле да ти река, ма не знам дали не е ззапазена марка :lol:
О, да, Си, не можах да се издържа повече трицветна, щот белите коси също напъват :lol: . Иначе само Еличето е шиле, немой ни бърка, аз съм стара офца :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7664
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2203 пъти
Получил благодарност: 1228 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Гео, на ушенце ще ти кажа, че го следвам и инстаграм - голям е дивак ше знайш.
Мислех да не се давам на Еличето с тия ягоди, но чак 6 кила не можах да обера от моята плантацийка. Има, нямя 2-3 кила. Изчистени и замразени. Чакам да обера всичко що узрее за да направя и аз сладко. Иначе съм отпуска и почваме втория етаж да правим. За сега санирахме покрива и почваме ел. инсталацията. После подшив на покрива с дървена ламперия и гипсокартон на стените. Това са поставените задачи за тази и другата седмица, но докъдето стигнем ще бъде. Насадила съм 1400 стръка пипер и кръста сдаде багажа. Вече откъснах първите тиквички, доматите завързаха, а репичките сдадоха багажа. По нашенски "прекинала" съм се, но съм решила да не се давам на зеленчуковия двор.
А сега отивам да :zzz: . Лека на всички.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Това е слабо казано "да се прекинеш", Пепеляшче! Добре, че дУша имаш! А шиле съм си само АЗ, моля! Може и копитце! Вие си намирайте други епитети, моля🤣🤣🤣🤣
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Мариана Бечева
Виенско кафе
Мнения: 320
Регистриран на: Ное 22, '14, 17:32
Местоположение: село Тъжа

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мариана Бечева »

А аз съм на розобер. Луда работа! Всяка година се чудя на акъла си защо си причинявам такъв тормоз над тялото си. Ама на, до другата пролет съм забравила и хайде на полето, изгрева да посрещам.
А ако някой от вас има проблеми с вкарването в ред на препускащи мисли из главата... препоръчвам терапия Розобер. До 3-4 дни всичко се изпарява, умът се освобождава, че чак до зомбиране. Ароматерапия, кални бани на краката, цялостно окъпване с дъждовна вода, всяко мускулче работи (наведи се, изправи се, приклекни и така 5-6 часа).
Няма време за почивка, пипер, домати, патладжан и т. н. чакат мотика и плевене.
Вижда му се края, щом почнаха да се появяват царица роза. Ето една:

Изображение
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Марианче, това не е обикновена умора, магия е! С удоволствие бих го изживяла!!! Аз съм по екстремните неща, стига да има любов!

Силве, веднага казвай за твоя цвят коса! Пред дилема съм.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15883
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 855 пъти
Получил благодарност: 1715 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

pepelqshka71 написа: Юни 4, '19, 22:37 ... Иначе съм отпуска и почваме втория етаж да правим...
Това ли ти е представата за отпуск, Пепеляш :sooo: ?!?... Не е ли да си фана дърмите на някъде, 'се едно не съм почивала. Ама те разбирам де, не е да не. Успех ви пожелавам, всичко да ви върви по план, да няма засечки и после да показваш, ей :swait: !

Марианче, и ти си забележителна кукундрила, ша знайш :sdaaa: :ssmiah: ! ЗабелезАла съм, че мазохизма е основно занимание на цветаря (от опит :angelche: )
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3885
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 52 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

Хвърлете мотиките. Оставете лейките на двора. Нека китките си отдъхнат от вас.

Сипете си сега по едно малко. Време е за кратка почивка.

Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”