Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8500
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Тук съм,щастлива съм,макар и едва мърдаща.Успяхме да свържем тръбите и да пуснем водата вътре.Утре ще изолираме и зариваме.
ММ вика,че пак ще ни се налага да го копаеме това нещо,за да смени и вътре тръбите със нови.Свеки бае,че трябва да се види покрива,че тече та знае ли се.Ако сте гледали сръбския филм Горещ вятър,нещо подобно сме.
Лалече,така се радвам,че си в барчето при нас.Тук е весело,обсъждаме си всякакви теми,кога на винце,кога без,слушаме си музика или просто си седим и си траем,но ни е приятно.
Честно казано,не знам защо на мене ми се случват все някакви такива неща.Преди и аз исках много да напълнея,бях толкова слабичка,сега е обратното.Но и тогава и сега все попадам на откачалки явно.Независимо дали съм със ММ или със приятелки ,а сега последния път и със децата,при това пораснали деца,не малки дечица.
Иначе за лошите неща около мене,баща ми е болен и всяко позвъняване вечер по никое време или сутрин не говори нищо добро.
Сърцето от притеснение започва да ме стяга.Опитвам се да мисля позитивно,да излъчвам само положителна енергия,да съм весела,но проблемите там никнат като гъби.Както и да е,трябва да мисля само хубави неща,за да ми се случват.
Малко да потанцуваме и попеем,тук все едно виждам себе си,да кажем преди няколко години :lol: ,във слабия ми период :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8500
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Това е да умееш да се веселиш
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8500
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Обяд стана ,а всички сме се натръшкали. :lol: Сервирах закуско обяд.ММ не иска да мръдне изобщо,мен също всичко ме боли,но трябва да си поема домакинските задължения.Аман от ремонти.Свеки се бъзика,че децата щели да разказват на техните внуци,кога е правена магистралата ,тоест булеварда,как сме копали като луди.После изнесе една лекция,как те навремето са копали за стария канал и трябвало да минат под барата чак,сиреч канализацията се предава по наследство.После разбрахме,че новата вода ще е по- скъпа от старата, не знам точно със колко,оглеждам се вече за сухоустойчиви растения. :hmmm:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1722 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Брутро, кукундрилки и кукундрили :ieeee: ! Дали е удачно да започнем деня и седмицата с уиски в буркана 8-) :lol:

https://www.youtube.com/results?search_ ... in+the+jar (хм, що не ми излиза клипа, а само линк :hmmm: ?)

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от johnstalker »

Гео, граф написа: Юни 3, '19, 09:08 Брутро, кукундрилки и кукундрили :ieeee: ! Дали е удачно да започнем деня и седмицата с уиски в буркана 8-) :lol:

https://www.youtube.com/results?search_ ... in+the+jar (хм, що не ми излиза клипа, а само линк :hmmm: ?)

....
Дала си само линк към търсачката на тубата.. ;)

Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1722 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

johnstalker написа: Юни 3, '19, 09:29 Дала си само линк към търсачката на тубата.. ;)
Мълии, Джони, ти си Всевиждащото око :sooo: . Къде па се завря рано сабаале в кукундрилите :ssmiah: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

Ох ,не знам уиски ли е това ,но бих пийнала в тази компания ! :angelche:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8500
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Бени :shock: , ти добре се забавляваш :daaa: ,я и аз да се пораздвижа :hihihi:

Добре де,не разбрах ,това майка им ли беше или баща им :shock: :hmmm: :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8500
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Не знам дали помните как миналата година се оплаквах,че не мога да намеря една роза,просто не помня къде съм я засадила,паднал е надписа на една част от тях и аз съм в пълно неведение,знам само,че я имам.Е, днес се показа сама,понеже си помислих,че съм я затрила,съм засадила явно още една на друго място.Съвсем съм откачила,така съм се оплела,ходя гледам надписите,чеша се и там дето не ме сърби и умувам какви съм ги вършила.Хората си записват в тетрадчица,къде ,кога,колко, хубаво ме съветваше Либрето,аз трябва направо видео клип есен да си правя,после напролет да си го пускам и да се гледам къде съм се завирала да копам дупки.Табелки няма ли да е ми вършат работа :hmmm: Сега пък един здравец ми липсва. :ufff: Как може така да се оплета,ходя из градината и сама си се изненадвам.Как може,със какъв акъл съм садила големи храстови рози на първа позиция ,нали чета уж характеристиките .Все едно на есен са ме ударили със парцал по главата ,такива съм ги вършила.
И как попадна този син хибискус най-отпред,та това си е дърво дефакто,сега не мога да го измъкна ,расте някак изпод оградката.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1722 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Shami написа: Юни 4, '19, 14:07 ... Все едно на есен са ме ударили със парцал по главата ,такива съм ги вършила...
:srofl: :srofl: :srofl: Ако мислиш, че си само ти... И ако мислиш, че е само на есен... :angelche:

Я едно чаровно поздравче с дъбстеп гайда :angelche:

Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”