Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Ава_и_мама »

Миленски, :tzeluvka: я сподели ти какво ще им правиш на твоите розички. С какво ги подхранващ, баеш ли им, говориш ли им, мотивираш ли ги?! :hmmm: :P
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Еличка написа: Мар 20, '19, 14:35 Аз освен в доматената да скокна, м? Да хвърля ръкавица на някой господин...
Категорично не се прави така! Никога една дама не си хвърля ръкавицата от шагренова кожа в лицето на някой годсподин! Ако искаш домати от джентълмена, първо припадаш; той идва да те спасява; после го хапеш злостно по носа; той реве и се излага пред обществото; и чак накрая се смиляваш и му прощаваш това, че си го ухапала и по тази причина си станала непожелано център на внимание. Той е благодарен. Чак тогава искаш доматите, получаваш ги, сваляш ръкавиците от шагренова кожа и си надяваш градинарските ръкавици. :mrgreen:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Не ме бива, знаех си :eeeh:
И вече съвсем се обърках. Как да нахлуя в доматената и да припадна? Ако е в бара, веднага ще върже дикиш, ама там?
Влизам, набелязвам човека с най-доброто доматено производство (ако може да е ергенин най-добре, ще трябва да почета повечко) и след поредния му пост как току що е пикирал разсада просто се хвърлям на пода

Изображение
:hmmmmmm:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

А като дойдеш на себе си, глеаш така... :angel2:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Хахахаха.

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Ава_и_мама написа: Мар 20, '19, 15:30 Миленски, :tzeluvka: я сподели ти какво ще им правиш на твоите розички. С какво ги подхранващ, баеш ли им, говориш ли им, мотивираш ли ги?! :hmmm: :P
Питай Дал! Тя знае всичко по въпроса, нейната кожа! :ufff: Освен това се оказа, че гостите ми редовно ги препикават, а това е биологична тор. Относно мотивацията, мотивирам ги с хеви-метъл основно. Имам бая другари музиканти. Веднъж съм поканила един от тях на вечеря като приличен човек. Той ми звъни и вика: малко ще се забавя, понеже пианото не ще да влезе в микробуса. Кво пиано, бе, тъпак? - питам. Ами - казва той - ние идваме цялата група с инструментите. И дойдоха. И включиха електрически китари и синтезатори насред двора, т.е. техника, предназначена да озвучава зали! :svekurva: Да бяха казали, че да го направим тоя сеир на мегдана пред кметството за забава на хората! Не! И си отпочнаха джангъра до малките часове. На другия ден - събота, отидоха да ловят риба. Аз набрах кайсии в една кошница и тръгнах да се извинявам на комшиите за чудовищната нощ, която са прекарали. След като раздадох кайсиите, им обещах, че такова чудо никога, ама никога няма да се повтори. Заклех се! Обаче ония се върнаха без кьорава риба, но пияни като кирки, т.е. никой не можеше да шофира. И джангърът се повтори с още по-голяма мощ още същата вечер. Чак в понеделник сутринта се освестиха, набутаха обратно пианото и кабелите в буса и си тръгнаха. Аз си тръгнах с тях и две седмици не стъпих в имението, понеже след това, което причиних на хората, просто вече и кайсиите не можеха да ме спасят. А на розите нищо им нямаше! Казвам, понеже попита.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Еличка написа: Мар 20, '19, 17:32 Влизам, набелязвам човека с най-доброто доматено производство... и след поредния му пост как току що е пикирал разсада просто се хвърлям на пода
Стратегията ти е правилна. Казваш му, че такъв разсад в живота си не си виждала, че е нанадминат майстор на разсада, че ти колкото и да се стараеш, не можеш да постигнеш такива космически домати... и припадаш от възторг! На бас, че щом те свести, не само ще ти напълни престилката с домати, но и собственоръчно ще ти ги окопае. Аз така научих Лалето на градинарство. Той коси на 40 градуса жега и се поти отвсякъде, сваля си тениската, а аз си пия кафето под чадъра и само подвиквам: ееее много си секси, бре... ма да те изпапка човек, бе, готин... ей така, както я движиш тая косачка,, знайш ли кво ми се върти в подсъзнанието... айде после иди да оплевиш, че само като ти видя дупето, ми се отваря второ подсъзнание.... И той като приключи с тревните площи, отива да плеви, а аз си вземам и сладолед от хладилника и защото съм нормален човек, на жертвата й отварям една бира.
Мариана Бечева
Виенско кафе
Мнения: 320
Регистриран на: Ное 22, '14, 17:32
Местоположение: село Тъжа

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мариана Бечева »

Миленко, получи ли си розичката? Пратена е в понеделник и ако не е стигнала до теб, сигурно е станала на ошав в кашона.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Марианка, в Еконт е. Утре сутринта ще я взема, нищо няма да й има!
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Казах ви за Кимчето и "пакетчето", дето очаквах, а то се оказа кашонище с огромен мискантус. И как се изложих, като казах на един познат, че има трева в кашона. Край! Благодарение на висшия пилотаж тук, вече ставам представителна пред хората! Качваме се одеве до вилата, аз поливам тук-там, че земята се е напукала, накарах мъжлето да изкопае трап за мискантуса. Отваря той кашона: "Ехааа, вътре има още една трева и пакетче с корени ягодки :ieeemyzh:!". Копай, викам, още една дупка един метър на изток за другата трева, ягодките утре! И се появява съседът: "Какво садите по тъмно, бе?" :shock: Бързо прекъсвам мъжа ми, щото знам какво ще изтреска. Край! Аз вече си имам стратегия: "Оооооооо, Павка! Амиииииии, декоративно е!". И знам какво ще ми отговори Павката, и то с ужас, че съм тъпа градска кифла, дето сади ГМО: "Хибрид?!?! :evil: ". И аз гордо и с тъпа усмивка: "Ъхъ!". И накрая погледа, дето горе Гео ми пусна.
И понеже Павката е пръв клюкар, утре по баира няма да дойде полиция да търси трева в имота, а само бабичките ще цъкат колко съм тъпа, че садя разни ГМО-та, ужасни високи приличащи на треволяци, дето даже и не цъфнали. Пък може някоя от жал да ми донесе тагетес да бодна.
П. П. Кимче, да си жива и здрава! Благодаря ти от сърце! Аз си кръщавам подарените растения, твоите ще са Кимчета. И като ги гледам и им говоря (тайно вече от съседите), ще ти пращам целувки за здраве и късмет.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”