Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15876
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 1695 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа: Мар 18, '19, 14:27 ... А ти последния албум на "Металика" случайно да го имаш?" Това е поп Ради!
Като идвам да ям кадира и да настъпваме мотиките, непременно да ми осигуриш среща с попа-металяга - мой човек ше да е, заинтригува ме :srock: :srock:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15876
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 1695 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Не издържам вече, мацки! Ще му спретна една мусака, за да се усмихне горкия :angelche:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Гео, граф написа: Мар 18, '19, 14:13
Еличка написа: Мар 18, '19, 08:42 ... След малко слагам банския и почвам слънчеви бани, мммм!
Еличеееее, ще ти се напукат петичките :hihihi: ... Ние на тръстиката, а ти в басейна, така ли :hmmmmmm: ?!? Няма справедливост на този свят мамкатаму, със сигурност няма и на онзи. Миленски, да питаш поп Ради като му връщаш калимявката, а? Може да е получил малко инфо свише, нали е на ти с господня му :angel2:
Какво да го пита, шматко? Дали има справедливост и дали ще ми се напукат петичките? Не занимавай човека с толкова прости неща - нося си пемза и кремче (за петички, слънцезащитното не взех - червена съм като домат)! :angelche: :angelche: :hihihi: :tzeluvka:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Елче, направо ме засрами! Аз за пръв път още не съм с червен нос по това време на годината. Ще си призная ужасяващ градинарски грях. След престрелката между кметовете в стил тексаска кръчма заспах непробуден сън. Лалето някъде към обяд - след като беше пил бира и ял шкембе чорба на местопроизшествието - се опита да ме разрита, но аз го наругах и пак заспах. Събудих се към два следобед, реших да пия едно кафе и барем нещо да пипна по градината. След кафето заспах още по-мъртвешки и спах до шест и пловина вечерта, когато Лалето ме извлачи за косата и ме набута в колата да се прибираме. Нямаше да мръдна, обаче все още не сме пуснали водата в къщата и не става за нормален живот. Бе студено си е още, каквото и да си приказваме...
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Гео, граф написа: Мар 18, '19, 15:18 ... среща с попа-металяга - мой човек ше да е, заинтригува ме :srock: :srock:
Поп Ради е направо извънземен. Бабичките си плюят в пазвите зад гърба му и го чумосват, понеже често идва на работа с мотор "Харли Дейвидсън" и полите на расото му се развяват на два метра зад него, а отдолу - съдрани дънки, кубинки и тениска с щамп "Лед Цепелин". Изключително строг е към непорядки в паството. На един курбан по случай Гергьовден държа реч, по време на която някой от миряните запали цигара. Поп Ради го анатемоса така, че на всички останали направо ни се отяде чевермето. После светиня му се напи и води хорото, като размахваше кандилницата вместо кърпа... Аз на селските празници главно заради него ходя...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Изображение
Миленооооо, Миленски!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1464
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

:lol: :lol: :lol:
Много ви се радвам момичета, страхотно настроение създавате! :tzvetentze: Нямам много време да поседна в бара, но всяко пресакчане до тук ме изпълва с много смях! :tzeluvka:
И ви черпя с най-скъпото уиски в света - $100 000 за 50гр. :shock:
Изображение
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Ааааааа, това да ме вържеш, Ванинче, венозно да ми го наливаш, пак ша избягам и най-ногу да Умра, като му знам цената. Аз ще си взема една бира, да ми охлади душата. Глейте ме каква съм
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15876
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 1695 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

vanina_g написа: Мар 18, '19, 19:58 ... И ви черпя с най-скъпото уиски в света - $100 000 за 50гр. :shock:
Ванинка, ти наминавай по-честичко, душко :daaa: ! И носи, носи, все някой ще се зарадва на такава бутилчица, я ква е убавка. Оная, изгорялата, ни спря бозата, барем по едно уиски да ни облажи вкусовите рецептори :angelche:
Еличка написа: Мар 18, '19, 20:09 ... Глейте ме каква съм
Еличе, намаза ли се с кисело мляко, пиле препържено :sooo: ? Като бях малка на морето най-редовно майка ми ме омазваше с кисело мляко, помня аз. Дефламола също е много добро средство, но най-сигурното е да си предвидлив, 'ку ме разбираш :sitwasntme: !

Добрутро сега! Пиете ли вече кафе :scoffee: ? Може и с Боби :scool:

Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

О, Графиньо! Ти си се излюпила! Като я чуя тази песен, винаги се сещам как най-добрият ми приятел Косьо, който е музикант, навремето свиреше заедно с Ерол от "Уикеда". А Ерол е много свестно момче. На репетициите в Божурище никога не се пиеше бира и нямаше никакви произшествия, само аз веднъж спуках барабаните, защото много исках да ги тупам и те имаха глупостта да ми позволят. Обаче Косьо е такова животно, че на него и ракия не му трябва, за да се държи като пиян. И се прибира, дебилът, след една репетиция към София посред нощ. На улицата го срещат хулигани и го заграждат; казват му "Дай по една цигара!". Косьо не пуши, в живота си не е пушил, но отвръща: "Няма да ви дам, понеже не чух вълшебната думичка "моля"! А онези пияни и дрогирани, Косьо - напълно трезв. Мисля си, че тяхното поведение е било по-адекватно от това на приятеля ми, който просто е трябвало да си плюе на петите и да се спасява; алтернатива е било и да каже: момчета, аз самият съм непушач и не мога да ви услужа, но ето ви 10 лева да си купите цигари. Но не: "Няма да ви дам, защото сте невъзпитани!" И те го помлели от бой. Ама бой след който един месец не излезе от болница. Черепни травми, сътресение на мозъка, счупена ръка - направо го бяха разфасовали. Минаха години от този инцидент. А аз на село имам съсед Боби. С него редовно пием кафе. И се е случвало Косьо да се обади за нещо и вика: "Ко праиш, ма?" И аз: "Тука двамата с Боби пием кафе". И Косьо директно ми затваряше телефона.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”