Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Добро утро, кукундрилки! Денят ми започва слънчево и зареждащо. И за вас да е така.

Изображение

Снощи по тъмно накиснах кокалите в горещата минерална вода. Отидохме след вечеря с мъжлето и като ни видяха другите почиващи, целият басейн се напълни. Донесоха си хората и питиетата, и цигарки. Е, ние така се бяхме загрели вече и преяли, че и една бира не пожелахме да пийнем. :lol:
След малко слагам банския и почвам слънчеви бани, мммм!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Елче,браво,така ме усмихна,радвам се,че се забавляваш и си почиваш. :daaa:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Кукундрили, сега ще си помислите, че си измислям, но уверявам ви - не съм чак толкова добра, че да измисля подобен сюжет. В събота в 9 часа вечерта, аз се добирам до имението да го обходя с един фенер и да видя пораженията от активната дейност на Лалето. Нямах забелжки, но и двамата - гладни. И отиваме в селската кръчма да ядем. Там заварваме следната сцена: на една маса седнали селският кмет, селският поп и общинският кмет. Седят си уж мирно, но по едно време започват да се карат. Драговищенският кмет вика на поп Ради: "Ти колко погребения си ми отчел бе?" Духовният пастир отвръща: еми 10! И кметът: "А що в общинския тефтер са ми заведени 17 смъртни акта, а? Къде са кинтите от останалите кончини?" В това време се намесва баш шефът - Костинбродският кмет, и казва на селския си подчинен чиновник: "А ти като си тръгнал да обиждаш попа, аз на свой ред да запитам къде са европарите, дето ти ги дадох да изчистиш реката?" Нашият кмет казва: "Ей сега ще те застрелям като куче!" И тръгва да вади пищов от джоба на панталоните си, обаче му натиска спусъка още в гащите си и си прострелва крака! Кръчмарят звъни на Бърза помощ. Костинбродският кмет изхвърчава като тапа от заведението. Попът също бяга и от ужас си метна калимявката на нашата маса, където с Лалето кротко си ядехме пилешки крилца и шопска салата. Ей така се режат рози! :D :D :D
Последно промяна от milena02 на Мар 18, '19, 10:44, променено общо 1 път.
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5264
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 88 пъти
Получил благодарност: 98 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Daniela Pargu »

Е,какво да си измисляш - с две думи - имате активен политически живот, вследствие рязане на рози :hihihi:
От чистия въздух е, да знаеш :angelche:
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2210
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1332 пъти
Получил благодарност: 516 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от daneda »

Миленка, ама да знаеш, че май биеш всички с твоите непрестанни преживелици! Хич не страдаш от скука, понякога да ти завиди човек за щурите случки, в които все си участник! :gush:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7268
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1285 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от ljuboznatelna »

Стига бе! Като сценарий за трагикомедия!
Не връщай калимявката! Тя вече е с историческа стойност! :D
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

daneda написа: Мар 18, '19, 11:00 Миленка, ама да знаеш, че май биеш всички с твоите непрестанни преживелици!
Ти да не мислиш, че това ме радва? Да идеш да изядеш една салата и поп и кмет да се стрелят с пищови пред очите ти? И това ми било дауншифтинг, екологичен начин на живот, симпъл гиййн лийвинг? :ufff:
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Магдалена »

:lol: :lol: Аз заради такива агентурни истории избягвам да влизам в темата през работно време!Днес що ми трябваше?Сега се смея силно,силно и неспирно!Добре,че днес съм сама в стаята!Миленко,без дъх ме остави! :tzeluvka:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15867
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 833 пъти
Получил благодарност: 1673 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Начи пак успя да се нахакаш в ситуация, Миленски :shock:! Сега като почнат атентатите покрай тебе, съвсем ще забравим за пожарите :swhew:

Но покрай цялата история ми се оформиха някои въпроси.

Първо. Защо, по ангелите, духовната власт се отчита на светската? Нали божем църквата е автономна или нещо съм в грешка :hmmm: ? Щото ако съм в грешка, би трябвало дедо поп да си носи касовия апарат на всяка панихида и на всяко кръщене, не ли :?:

Второ. Всички сме наясно, че българина не е кой знае колко вярващ, по го дава еретико-християнин, та едва ли всичките блаженопочивши 17 души са минали на отчет при поп Ради, па и да са минали, все някой случайно е кривнал към неговия джоб. Та едва ли са чак такъв проблем кинтите от липсващите седем :sdull:

Трето. Драговищенския кмет трябва да е бил яко наквасен, за да вдигне дуло срещу шефа си, ама знае ли човек какъв пауър му идва след шестата ракия и тук всъщност нямам въпрос, само се впечатлявам от куражлията :sooo:

Четвърто. Може пък куража му да е стигнал само за закани и да се е самонаранил, за да замаже шестракиената смелост 8-)

Пето. Какво направихте с крилцата и шопската салата? Нали си ги доядохте, да ви не мисля, че сте си легнали гладни :eeeh:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

По точки и приоритети. Първо: ние крилцата си ги доядохме, само едното шише минерална вода си го взехме за у нас, понеже замириса на барут и кръчмарят вдигна кръвното. Второ, поп Ради е длъжен да отчита всяко едно погребение пред кмета, защото той първо взема рушвет от опечалените близки, а после от своя страна трябва да установи законно ли е гробовното място. Ако има и най-малкото съмнение, трябва той да даде рушвет на общинския кмет и на погребалната агенция. Най-накрая се дава рушвет на областния кмет. Аз затова - ако щете ми вярвайте - отсега съм си купила гроб, че да нямам проблеми! И два катерача Айсберг съм си засадила околовръст за ефект. Общинският кмет е шеф на нашия кмет и трябва да надзирава какви данъци постъпват в общината, затова е цялата война. А аз съм човек християнин и съм засадила 30 остинки пред местната църква. Попадията ме мрази за което, понеже мисли, че имам някакви мераци относно мъжа й, чиято калимявка действително в момента е у нас, иди се разправяй после.... Нещата са сложни...
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”