Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Познавате ли Котарака Румен? Не го :o ? Запознайте се веднага :arrow:

''одкакто пуснаха пармото фчера междо нас с Ч.Т. настъпи ено неисказано напрежемие с нош даго режеж. ф хола ни има слон и неговото име е КОГА-ШЕ-КЪПЕМЕ-ДОБРИЯТ-КОТАРАК-РУМЕН. а неска сутримта като донесе и един чивт жълти гумени ракавици и някаф като шамполан и настъпи ... ена... както се казва ф добрите книги ... ена ОЛОВНА ти-ши-на!!1
Ч.Т. Руменееее, румене, бе! Ела за малко в банята да ти кажа едно нещо.
К.Р. немога фмомента. заед сам!!1
Ч.Т. С какво толкова си зает?
К.Р. фиксирал сам ена ного подозрителна фуга на паркета. секи момент од нея ше испалзи ено някакво чодовиште. вапроз на време е
Ч.Т. Абе, ела ти казвам! Ела тука нещо да свършим!
К.Р. глей си ралтата! няма да дойда! што си си ги сложила тия ракавици до лактите! и кво е тва голямото шеше дет сиго донесла!
Ч.Т. Абе, каналът се е запушил, бе, човек! Препарат за отпушване на канали е това. Ела да помогнеш малко!
К.Р. ништо няма да помагам! ништо няма да идвам! ОМРЯЛА ПИПЕРОДКА ЗАТЕП!!!1
... и сега я чувам да ръчка нешто ф банята и дасе ядоцва ноооо чесно дави кажа претпочитам да играя насигорно. днешнияд дем шего прекаран ингогнито пот йоргама''

Изображение

ПП. За незапознатите Ч.Т. е Чистачът на тоалетна :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

И пак Румен - от днес 8-) :

''Ч.Т. ЗАЩО СИ МИ СТРОШИЛ ХУБАВАТА ВАЗИЧКА!! Ах, ти, тромаво същество нескопосано! Бягай за живота си!
К.Р. еееемииии што .... штото ми цтана цкучно и ... мяяяяуууко е бутнах саз задния крак ... кво ся ...
Ч.Т. Ще те убия! Ти имаш вродената грация и интелект на табуретка!!
К.Р. чакаааакай бе човек! оспокой се мяуко! сега сичко шети обесня! начииии ти нале имаш в бьоджета си различни графи - пармо, лаврак, барове, рокли, нале? трябва да имаж и ена графа ФИРА или НЕИЗБЕЖНО КОЛИЧЕСТВО ГАДОС ф тоя бьоджет и ваопште ф живота си по-принцип да я имаж тая графа и тя да фключва разни ралти като строшени вазииии, загубени очилаааа, глоба ф транвая штото не си намерих билета ф джоба овремеее, забравих си чадъра ама не помня каде, едикойси неме обича, никога няма да цтана висока и руса, такива нешта, и даси знаеж че то си е ф реда на нештата тия ралти да се прецакват и да не цтава точно както натеп ти е най изгодно. ф ей тая графа е тайната на пълното штастие. колкото по голяма подробна и фсеопхватна е тя, толкова по цпокойно шеси живееж. еми тва са нормални нешта од живота апак ас или едикойси сме само оръдията на садбата! то неможе сичко да ти е чиста печалба сепак! айде иди копи ена по хубава ваза и стига пиштя. и бес това не беше кой знае кво кат се замислиж''

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от libra »

Гео,тил е написа таяш туротия?
Много е смешна!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Аз да не съм Агент02, Либре, отде толкоз въображение у мен :o ? И линк към профила на Котарака Румен във фейсбук съм дала, така че не ме гледай мен, този път съм невинна :angel2:

''неска задасе разведриме ф тоа неугледен на вит дем предлагам да проведеме ено меропреятие пот нацлова ГЪЗНИ ЧОВЕКАД ДОТЕП С ЛЬОБОФ! ко незнаете как се гъзва, ного е лесно - като целувка, ама сас дупе. ас така ного често сабуждам Ч.Т.. гъзването симболозира ено добро разположение кам другия, ена откровеност и отворенос кам света, а съшто и краговратат на добата енергия ф природата. хубавото на гъзването е че е омесно при фсякаква ситоация. може ф грацки транцпорт, може на кино ако си, ного хубаво цтава ако слочайно си на ралта и шефа те е викнал ф кабинета, може съшто ако четете това на опашката ф лидала и ако сте по стеснителми, да гъзнете човекад зат вас уш слочайно, а може просто ей така да поздравите на цветофара слочаен непознат посрецтвом гъзвайки го. аааайде почваме! искам резолтати! ЦТАРТ!!1
и незабравяйте да цподелите нашата кампания зада се включат по-вече хора и да може да неостане негъзнат човек неска!''

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Малката Ида »

:srofl: :srofl: :srofl: ОХ....ШааА ме умрЪ!Ма кой си кръщава котката Румен :lol: еле рибата Тошко :lol: :lol: :lol:

пс Нямам търпение да се гъзнем 8-)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Малката Ида написа: :srofl: :srofl: :srofl: ОХ....ШааА ме умрЪ!Ма кой си кръщава котката Румен :lol: еле рибата Тошко :lol: :lol: :lol:

пс Нямам търпение да се гъзнем 8-)
Тц, не беше Тошко, а Тошо :swait: . И беше шараноподобен шлаер (златна рибка за незапознатите) :nod:

Гъзването наближава :ieeee: :sbear: :skiss:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Малката Ида »

Наказан от Бог
Любимата изрично ми забрани да купувам и боядисвам яйцата за Великден. Много мразя да ме кара да свърша някаква работа, защото по природа съм малко мързелив, но като ми забранява нещо, просто ми идва отвътре да го направя. Тя е на бачкане. Тъкмо съм се събудил и пуша. Клозет, баня, с котката Ивелина се боричкаме и си хапем вратовете, сякаш сме животни. Слизам до магазина. Пълнят ми една торба с две гумени бири, цигари, боя, салам. Взимам торбата в едната ръка и заръчвам цяла кора с яйца. Продавачката ме пита искал ли съм да ми я опакова по някакъв начин. Отказвам – аз съм горд човек. Сега и следващата ми ръка е пълна, а трябва да си изкарам портфейла. Не ми стига акълът да оставя кората и се опитвам с нея да бръкна във вътрешния си джоб. Първо яйце се чупи на плочките: „Извинете.” Второто се втурва надолу, но го хващам с лявата ръка, третото пада, улавям го с дясната, а четвъртото поемам с другата. Петото го крепя с език и око. Въртя се на опашката като мъртвопиян жонгльор, нападнат от ято бухали, а хората явно мислят, че страдам от още неизучена душевна болест. Как да е плащам – загубил съм само 11 яйца. Вкъщи отделям мъжките от женските. Разпределям ги в две тенджери на печката – ще се готвят на различни температури. Само много глупав човек би сложил яйца в микровълновата. За щастие аз съм умен и слагам само едно да видя какво ще стане. След малко гръмва. Ивчето отдавна се е скрила в коша за пране на Нора (аз имам химически чувал на терасата). В микровълновата все едно някой е повръщал компот от кайсии. Почиствам с малката прахосмукачка, дето е на батерии (издава странни звуци, но не е проблем). Колко ли трябва да се варят тия яйца? Чета в нета – между 5 и 7 минути. Не вярвам да е минал повече от час. Заливам със студена вода и ги вадя. Някои са се напукали и с котката си правим салата от тях. Наздраве (за мен ракия, за нея бира). Сега ще нарисувам оцелелите седем със свещ. Заострям върха и почвам: лебед, слон, емблемата на моя отбор, шопска салата, тигър, жираф... оп... последното го изтървам на пода, а Ивка сяда връз него. Ще мъти. К’во да я правиш – майчин инстинкт. Шестте боядисвам с червена, зелена и синя боя (не капя много по мебелите, земята, коридора, спалнята и терасата). Рисунките ми постепенно излизат – чудесно, все пак съм представител на културата. Хм... е нали изобразявах животни и други работи... тук има само шест яйца с цици!!! Трябва да ида на психиатър! Любимата се прибира. Сигурно се е обърнала към религията, защото непрестанно се кръсти, шепнейки някакви псалми. През зъби ме гони в банята. Виж ти... в главата приличам на индианец негър. Поизцапал съм се, но какво пък чак толкоз!? Къпя се (два пъти в един ден!?), а след час Нора ме пуска да изляза. Докато е чистила, е сготвила – способно момиче. Сядаме на трапезата. Ххахахахаха... котката Ивелина е добила всички цветове на дъгата (включително зелен език). Оп... помръквам... аз ще трябва да я изкъпя, а как се къпе тоя звяр... майко мила... Черпим се, на годеницата ми ѝ поотминава бясът (даже се смее на яйцата). Изведнъж вижда миниатюрна паяжинка на стената, грабва малката прахосмукачка, натиска копчето, а тя вместо да смуче, изплюва компота от кайсии. Нора ме поглежда – в очите ѝ има залепнали шипове от ярост с частица пухкаво съжаление, че някога ме е срещнала. Взимам си цигарите и бавно поемам към вратата – ще търся добри комшии, които да ме приютят за тази вечер... Бог ме наказва, че нарисувах цици на яйцата му.


:lol: :lol: :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Аха, някой пак е чел Кольо Крумов и се е търкалял по пода от хилеж :srofl: :srofl:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1875 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Къде сте бре
[video][/video]

Ще сипя за всеки случай - ако някой се отбие
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Ава_и_мама »

:liubov: :tzeluvka: :tzeluvka: ... ето ме! Наздраве! :sdrink:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”