Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Еличка написа: Дек 6, '18, 09:53 Как се е прибрала боса на тоя студ....
Кой ти каза, че съм се прибирала? Я обърни глава наляво и ще ми видиш рошавата и безпътна глава да се пули от сепаре номер 2. Много удобни тия сепарета - за всичко стават! Днеска цял ден ще си седя тука в бара, понеже Лалето ще ме пребие у нас. Почвам да мета, докато не си измисля убедително алиби. Ко да кажа, ко? Ако кажа, че съм била на бални танци цяла нощ, което си е истина, няма да ми повярва. Ако кажа, че с един благовъзпитан джентълмен сме декорирали изискано заведение, шамарът ми е в кърпа вързан. Май ще се придържам към класическата версия за отвличане от извънземни. Ами да. Той къде-къде по-неправдоподобни версии е лансирал.
Веднъж се обади от съседния магазин да пита да купува ли хляб. И се прибра в три часа посред нощ на четири крака. Някъде към един ми звънна една пияна дама от неговия телефон да ми каже, че той не виновен, защото тя му била съученичка. Гък не казах. Сутринта правя кафето, все едно нищо не е било, а той взе да хленчи нещо за 10 бе клас. "Ах, колко приятно - викам, - да видиш стари приятели от училище и каква случайност: да се засечете в бакалията!" И си запазих коза за напред.
Друг път каза, че излиза по работа. В два през нощта вече знъня. Къде си? У баааа П-хлъц-енка. Чувам "у баба Пенка". И кво правиш там? Грааем бржжж, меессе спррррж и чта. Т.е. превеждам си: играем бридж, мезим със спържа и четем. Не ме бива с езиците. Оказа се, че отишъл при някой си бай Пенко, набърже сгреяли ракия, опържили месце и яли свински крачета. Пак нищо не казах и си запазих и този коз за напред.
Така че нищо й няма на версията с извънземните. Ако е мъж на място, ще каже: "Какъв ужас, мила! Но и какво приключение! Блазе ти!"

Пускам си нещо, успокояващо съвестта. Гледайте го този клип, заради пичовете. Пу онзи на коня за мене!
[video][/video]
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Това да не ти става навик, ама махни ги извънземните. Този път може с мен да се оправдаеш. Не за друго, но още ме държи Jim Morrison, а и тангото, дето сте подготвили с момчето е шеметно!
Звънкай айде на Лалето - задъхано, уморено и отчаяно (при това състояние няма да ти е много трудно) :hihihi: ! Кажи "Идвай, моля те да чистим един бар, щото след малко ще заприиждат клиенти и е мазало!" Той разбира се няма да ти се зарадва, но ти започни да плачеш "Снощи една кукундрилка домъкнала украсата за Коледа. Почерпих я с един пръст уиски - браво, нека си украсява. Тръгнах към нас и тя точно пред вратата ми звъни. Лошо, Лале, гаврътнала няколко чашки набързо. Връщам се, нямаш представа - качила се на бара, опитвала се да туря гирляндите.... " Натам продължаваш с компреси на челото цяла нощ, бавачка, охрана.... М? Ще мине ли?
Ако се върже, ще изчисти той и си запазваш коза за извънземните!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Върза се, Еличке! Не ме наби, понеже става дума за форумния бар, където сред клиентелата са всичките му любимки. Освен това - за по-голяма убедителност - приготвих никулденска трапеза един път. Как да ошамариш жена, която те посреща с пръжнат пресен шаран и цялата къща ухае на шоколад от сладкиша, м? Сега го положих да спи с пълен тумбак и пълна убеденост в моята невинност, а аз отново се навъртам тука. Лапмичките на украсата дали пък не са изгорели? Момчето от поддръжката каза, ако има проблем да звъним... Няма, бе! Да пукна, ако го извикам! Само скромно ще приседна в кьошето и даже няма да къркам. Два фастъка ще си зобна и едно чайче за сгряване. :tyzhnoangelche: Пускам си и праведна музика:

[video][/video]
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7651
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2125 пъти
Получил благодарност: 1202 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Не знам кой заблуждаваш. Гледам си се развихрила яко


иначе два фъстъка и праведна музика А?
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 832 пъти
Получил благодарност: 1672 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Ей, пак ме изловиха, макар и със стара дата... :sdull:

katia написа: Дек 6, '18, 21:10 Мишеее я виж отзад :D чак дъвката и виждам :nazdrave: ...

Обаче онова отзад с дъвката направо си го обичам :mrgreen:

Изображение
Миша написа: Дек 5, '18, 16:18 Верно дъвката :shock: не я бях видяла :dovolen: така греят усмивките, че няма нужда от подробности :liubov2:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Гео, като се замисля, то май няма празненство, на което да не си се отличила с резил. Веднъж дойде като вещица ли, фея ли беше, друг път с катерича опашка, помня те и с едно голо къпане в Троян (или май Дени беше, дето си свали сутиена в кръчмата да го суши, но съвсем спокойно можеше и да си ти), синята коса съм я пропуснала, но си спомням, че един път си беше набола някакви пера по главата. Сега дъвката ти снимали. Да ме подсети някой, ако пропускам нещо, а то със сигурност пропускам. Обаче! Аз съм последният човек, който ще отрече, че на кръщенето на розата Цветелина в Плевен ни удари всички в земята със стил и класа! Не откривам снимката, че да покажа как царствено слизаш по стълбите с бледосиня рокля, гарнирана със сатен и гледаш надменно...
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от katia »

Ох преди още да съм прочела края и че точно за това става дума я виждах как слиза по стълбите.
Така беше, такааа не помня роклята вече но погледа няма забравяне :srock:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 832 пъти
Получил благодарност: 1672 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Звездния ми миг си изпуснала, Миленски :lol: :lol: :lol:

Изображение

И точно тогава получих опашката :semo:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7651
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2125 пъти
Получил благодарност: 1202 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

milena02 написа: Дек 7, '18, 12:40 Аз съм последният човек, който ще отрече, че на кръщенето на розата Цветелина в Плевен ни удари всички в земята със стил и класа! ........................с бледосиня рокля, гарнирана със сатен и гледаш надменно...
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 832 пъти
Получил благодарност: 1672 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”