Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5263
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 97 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Daniela Pargu »

E, аз пак да гътна глиганите, а :hmmm:
Щом е нужно цър -пър ...
Кво ша кайте?Нема да навреди...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

milena02 написа: Ное 14, '18, 19:12 Ми сипи! Ние от сутринта си къркаме тук. А снощи с Клокчето затворихме и бара. Аз ви казвам - това е престъпление да се остави форума без кръчми. Ще взема да се кандидатирам за кметица тука, ако има избори, и първа точка от платформата ще е: инвестиции в темите "Кукундрили", "Бар Наздраве" и "Смехотерапия". За рози и мимози - ако има време и кръста не ни боли. Данъци няма да събирам!
Аааа, сетИ се, Графиньо! А аз се чудя как да спася бара толкоз време!
Давай ги тез глигани, Дани!
Пръжки да има, винце, танци... Носете, айде!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1463
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

:lol: :lol: :lol:
И аз съм за анархията! Ми стига само са ме управлявали, образовали, просвещавали и насочвали в правилната посока!
А-нар-хи-я! А-нар-хи-я! (скандирам тука, демек ;) )
И си искам бирата, и цигарата, и да си се кефя в ъгъла на бара на словесните ви сражения и да се заливам от смях :hihihi:
Изображение
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

vanina_g написа: Дек 4, '18, 21:24 :lol: :lol: :lol:

И си искам бирата, и цигарата, и да си се кефя в ъгъла на бара на словесните ви сражения и да се заливам от смях :hihihi:
Изображение
И аз искам да си пуша в кьошето. Искам си Ноелче, Isa_Bel, Идич, Клокче, Ави, Пепеляшче,.... Лелеее, има още много кукундрилки!
Пита ме сега НВ (то е като ММ, ама след 20 години брак сме на Негово Височество, 'щото вече рядко такъв стаж има и да се издигнем!)... Та, пита ме " В коя тема списваш на форума?" Обясних, кукундрилска.... "Ммммммм, там с психиатърно досие ли сте?".... Аз: "Естествено! :svekurva: ".... Той: " Пиши, пиши, дано ти размине малко!"
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1463
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

Еличка, абе те сега са се преселили повечето в темата "Нема такава държава" - аз си мислех, че пак плюем някого, и като виден сеирджия се настаних да си чета, а те едни философски теми се нищят там, направо се втрещих :shock:
Интересно е, да ти кажа, ама аз някак си не можах да намеря с какво да се включа там - и си се връщам тихо и кротко в бара да си допия, добре, че не си затворила ;)
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Пий си, миличка, ще те почерпя

Иииииии , там ми е по-трудно в другите теми.... . Ако няма "Психодиспансер", ще заключа катинара.... Разбивайте си го после.... И свинска каварма да ми донесете, не се корумпирам....
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

И аз се примъквам да кръкна един джин-тоник на крак. Увредила съм се трайно - оказа се, че не мога вече да пия ракия! Леле как обичах навремето! Това три големи ракии с една шопска салата и магданозени кюфтета си бяха за отскок, дето се вика. Обаче сега се гледам от седмица-две, откакто стана ракиено време, че една капачка не мога да сборя. Лижа-лижа и главно надигам минералната вода. Виното също не ми върви. Уиски не обичам. Конякът ми е силен. Мастиката мирише гадно. За бира е студено вече. Ми аз да легна да мра по-добре! :ufff: Отиде ми и имиджа на бохем, и всичко... Започнах да изпитвам социални затруднения. Трезвеници в елитното общество от впиянчени художници, писатели и музиканти, което обитавам, не просто не се толерират, а как да кажа - будят отврат и подозрение. Ще навестявам по-честичко бара тук, белким ми размине. То може и от грипа, дето го изкарах, да е този страничен ефект.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

WELCOME!
Тук напоследък лошо име ще му излезе на бара! Ама, защо така! Не е нужно да влезеш и литър ракия да смъкнеш... Кой колкото може! И с лимонада става!
И вече ми идва да крещя :svekurva: "Пускайте музика на влизане! Изтривайте подметките! Мятайте по едно дърво в печката!"
Уфффффф, душата ми премръзна!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1670 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Е така ви обичам, девойки :liubov: ! В безвластие. Защото нямаме нужда от властие :nod: :daaa:

Ама колко му трябва на човек - чаша с нещо топло зимъс и студено лятос, друго нещо да вдига пушек на скарата, няколко другарчета с блеснали очички и джангър, за да раздвижим телеса :scool:
Еличка написа: Дек 4, '18, 23:56 WELCOME!
.................
И вече ми идва да крещя :svekurva: "Пускайте музика на влизане! Изтривайте подметките! Мятайте по едно дърво в печката!"
Уфффффф, душата ми премръзна!
Ида, Еличеееее, ида да та стопля веднагически с Кид Рок и един American Bad Ass :srock: :srock: :srock:

... па да идва всеки, вратата ний отворена, който дошъл - добре дошъл :sdrink:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5263
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 97 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Daniela Pargu »

Отворена тя,отворена :svekurva:
Идвам снощи с 2 каси бира/от двата завода,демек/
2тави с месце,ушички на жулиени на скара,чорбичка от крачета и прочие и какво?
Никой няма ,нъц ,катинар на вратата :ufff:
Оставих всичко на входа- прибирайте го сега :svekurva:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”