Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7665
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2211 пъти
Получил благодарност: 1231 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Еличка написа: Дек 7, '18, 20:12 AND NOTHING ELSE MATTERS
Специално за Графинята
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Малката Ида

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Малката Ида »

веднага развенчавам митът :mrgreen: :mrgreen: :angelche:

Изображение :liubov2: хих
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Идич, липсваше ми :gush:
Само потвърди написаното - изпънат крак като струна, достолепен поглед, нито една троха под купичката.... Ееее, Графиня......
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Малката Ида

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Малката Ида »

Еличка написа: Дек 7, '18, 22:53 Идич, липсваше ми :gush:
Само потвърди написаното - изпънат крак като струна, достолепен поглед, нито една троха под купичката.... Ееее, Графиня......
:gush:

потвърждавам и уточнявам нейно графско велико височество люпи семки :shappy:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

:nod: Да, Пепеляшче, точно за нея е. Не ми се търсеше, наум ѝ го изпях!
Люпи семки? Графиня? Идич, моля да се поправиш - може би дегустира някакви трюфели с кашу.....
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Малката Ида

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Малката Ида »

мхм...сигурно
тук какво ще да е тренира за нова титла може би

Изображение
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Ами, тц! Туй към Миленски е насочено. Аз ще се кютна зад бара, там е дебела работата :hihihi:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Еличка написа: Дек 7, '18, 20:12 ... да не чакаме, Марийче. Съветвам те и ти да не се надяваш!
Не разбирам скептицизма. Ако съм трезва и мога да нацеля клавиатурата, винаги докладвам. Ето! Додох си! Имам пикантни клюки! Вие да видите, Ивайло Диманов - да, поета! - взел, че отворил кръчма на "Графа". В Съюза на журналистите. На самооПслужване, понеже още няма сервитьорки. И барман няма. И готвач няма. И всичкото това е Ивайло. Ние се събрахме там 15-ина човека компания. Аз - единствената жена измежду класиците. И понеже няма персонал, половината вечер я прекарах пред фритюрника отзад. Първоначално четохме менюто, а Иво чете стихове, после стоя с някакъв бял парцал, преметнат през лакът, и уж писа нещо. После пак дойде и само дето не се разрева. Вика: аз съм човек писмовен, откъде да знам какво ми поръчвате - това "корндон бля" нямам идея какво е! Бегай! - викам. - Дай на кака тигана! Седни тука да пиеш една гроздова, аз ще се оправя с идиотите! И ги започнах: "Казвай, друже!" Тройка кюфтета с гарнитура. Бравос, ама ще ядеш кебапчета с руска салата, това имаме. Ти, бре? Шкембе чорба! Шекембе утре по това време, днеска - боб. Друг? Ами... то нали няма да ме биеш, ама омлет ми се яде. Имаш го, чедо, носи се! Третият? Текила! Бе ти нормален ли си, бе? Ква текила, ние тука половин кило ракия ни остана, колкото да се смърсим, ти текила искаш". Дробчета има ли? Има, има - викам, - във вид на стъргани моркови, ай сиктир от глезотии..." И така Ивайло Диманов живна, момчето. Пийна си, похапна си квото дал Бог. Накрая застанах на входа и човек без да пусне три-четири лева бакшиш за заведението не съм пускала да мине.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31676
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1018 пъти
Получил благодарност: 2336 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Седя и чакам и за миг не се усъмних.
Ей на, дочаках доклада!
Ивайло Завалията Диманов да не се е надявал, че Странджата ще му върти кръчмата, а той само ще носи тежестта на бялата кърпа през лакът? :sgiggle:
Вземи стани шеф на кухнята, Агенте, да се заговори за новата кръчма. Като тръгне алъш вериша, ще ходите с Лалето като специални гости на заведението. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Аз, Мерко, съм много лоша реклама за която и да било кръчма. Първо, не съм си читава - я ще се кача на бара да танцувам туист, я ще отнема микрофона на певицата, я ще ухапя сервитьора... всичко това се е случвало и вече си нямам вяра! Второ, приятелите ми ("арт елита" - голям майтап!!!) са отбрани дебили. Те не могат като хората да седят, а вечно трябва някакъв резил да става. И трето, викаш, "да се заговори". Не знам как стана, но в тримилионен град като София няма местенце, където да съм анонимна - в недобрия смисъл на думата. Излагала съм се навсякъде!
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”