Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Миленски, стига мърмонясва, че няма ти станат вкусни манджите и ще се изложиш.
Ми що пък да не му угодиш на Лалето, м? Ми с тебе иска да се пофали, ма ...
Той що дупки за рози ти изкопа, кво ся, не можеш посрещна едни гости два дни ли?
и си била в отпуска....аааааааааааааа, айде стига .-... :angelche:

кат му видях тъжната физиономия га го мъкна тия дни по баирите, и ми домъчня за него.
отмъстил ти е той за това
ся пък ти.... стига бе.... :hihihi:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7664
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2198 пъти
Получил благодарност: 1225 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Миленски и аз мисля като Ани - що да не угодиш на лалето, А?. Само, че аз за закуска бих омесила и изпържила мекици, поднесени с домашно сладко, сирене, мед. Или забъркай една влашка саламура за махмурлийте. Случвало ми се е да посрещам и повече гости и тогава пълня агне и пека скара за неядящите агнешко. На другия ден правя влашка саламура и мекици, а на обяд дояждаме каквото е останало (може да допека скара ако няма да стигне). И задължително да омесиш питка, ей :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1464
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

Ама чакайте сега, не става въпрос за посрещане и манджи, а за отмъщение !!! :twisted:
Аз ако съм, посрещам стоически гостите, слагам, дигам, мия перманентно чаши и чинии, както си му е реда, изпращам ги и моментално заминавам с приятелки за три дни на морето! За разтоварване, ей така, за почивка - нали си в отпуска и без това, и няма гък да каже, ще гледа тъжно как заминаваш и ще страдаааа! :daaa:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

Ти пък ,Миленко ,какво толкова се впрягаш ! Кръчма нямате ли си у ваше село? Поръчай на кръчмаря да напече кебапчета, кюфтета и мръвки всякакви.Прати Лалето с две тенджери да ги вземе. Па постели на поляната, възглавнички разхвърля и кажи ,че то така в е прованса. По поляните лежим, чеврме като няма ,кебапчета ядем и те така! :mrgreen: Е ,вярно,не звучи никак аристократично, ама ако е искал Лалето де се фука да ги е поканил на чай в пет с пасти и сандвичи с краставичка :lol:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

Гео, граф написа: Юни 21, '19, 15:56 Никакъв с*кс една седмица :twisted:...
Ти пък ,Гео ! Че нали и Милена ще е наказана така. Миленко ,накажи го с много с*кс :angelche: /абе това защо го пишете с звездичка :hmmm: /
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Такаааа.... Вярна е поговорката "Приятел в нужда се познава". Значи: Калико и Пепеляшка НЕ са ми приятелки, частично и Любознателна! Първата открито застава на страната на врага, втората ме кара агнета да пълня, мекици да пържа и влашки саламури да правя (каквото и да значи това), а третата ме призовава към съчувствие. А останалите - Албена и сие - заемат неутрална политическа позиция. Най-добра моя приятелка тук, колкото и да е странно, се оказа Графинята, която като светска лъвица ги поназнайва тез тънките работи с приемите. Вземам си, Гео, всички ръкавици, от непростима глупост запратени в ангелски красивото ти лице! :tzvetentze:
Аз приключих с основните приготовления за утрешното нашествие на хуните. Проводих Лалето да спи без с... и така нататък. Не му сипах и от мусаката. И сега ближа един тъжен джин-тоник, който ще ми е последен за идните два дни робство.
Желаещи да се почерпим и да позяпаме готини мъже?

Последно промяна от milena02 на Юни 22, '19, 00:36, променено общо 2 пъти.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8500
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

:lol: :lol: Ха,ха,идвам :daaa:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Айде! Чакам те, сестро, да поклюкарим за това какви змии се навъртат тук във форума - готови при първа възможност да те пратят в кухнята, без капка съчувствие и разбиране. Ето вече съм ти викнала едно:

Изображение

Между другото, много ми хареса идеята колкото гости, толкова и рокли да си поръчам. Аз започнах от аксесоарите и вече си поръчах едни много шик бели обувки с отворена пета плюс чанта към тях.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8500
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Аз нищо не можах да измисля като отмъщение,но съм на твоя страна,каквото и да решиш да отмъщаваш :daaa:
Боже , :shock: тия добре се забавляват :lol: ,не можем да ги стигнем :lol:
Ще сме по кротки и прилични :hihihi:
Последно промяна от Shami на Юни 22, '19, 01:30, променено общо 2 пъти.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Ами аз като сумирам предложенията дотук, отмъщението добива следния вид: "Никаква бира, три дни веганска кухня, една седмица да не се съблича гол пред комшийките, сексът е табу за десетина дена, 16 рокли (или по избор - 8 рокли, 2 палта и 2 чифта ботуши) и след купона - отивам за три дни с приятелка на морето. Това съм си записала. Най-добрата ми приятелка - Гео, препоръчва да емигрирам още утре сутринта (като руските дворяни в навечерието на Октомврийската революция), но не съм човек, който ще се сдаде без бой.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”