Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Мария Николова написа: Фев 21, '19, 23:36 Сега вече сигурно ме мислят за напълно откачена. :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
Мерка, мен от години ме смятат за напълно откачена. Няма да повярваш, но от 14 години никой не ме е уволнявал, каквато треди беше обичайната практика. Просто вече разбраха, че няма смисъл,; ще пресека улицата, ще отида в следващата медия и пак ще го направя същото. Ич не си го слагай на сърцето! Глей си там графа и не се шашкай! :tzvetentze:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

:tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Мерка, мен от години ме смятат за напълно откачена.
тц..тц..тц..., какви лоши хора :angel2:

ама, Миленски, какво значи "смятат"?
ми ти си си откачена, любима :tzeluvka: , какво да смятат хората?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2422 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Аз - шашната? 8-) Не ставай смешна! :swink:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

calico написа: Фев 22, '19, 10:23
Мерка, мен от години ме смятат за напълно откачена.
тц..тц..тц..., какви лоши хора :angel2:

ама, Миленски, какво значи "смятат"?
ми ти си си откачена, любима :tzeluvka: , какво да смятат хората?
Ани, само си представи за момент, че нашия Агент беше на център... Представи ли си?... Вселенска скука щеше да ни налегне :sdull: :ssleepy: !

Миленище шашаво :sbear: :sbear: :sbear: :skiss: :slove: !!!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Ооо, Гео, не ща да си представям такива лоши неща.
пък и невъзможни де... :lol:

...нооо, трябва да ти кажа, че Лудият Агент тук плува в много собствени води и има идеалните условия за развихряне на талантите си, така ми се струва...А и има идеални асистенти, не се прикривай, и ти си от тях, и още много. Щото Агента наистина е гениален, ама то ако няма кой да подаде един пас, то все едно гениалния Меси да си играе сам- не може, не става :angelche:

а ние, по-обикновените, само ръкопляскаме :angel2:
понякога тръпнем в очакване на поредния пожар, или кога ще се намърда в чужда кола, или ще понесе права лопата по трамваите.... абе Миленски е това ,не кой да е :tzeluvka: :tzeluvka:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Уфффффф, къде ми е акълът, беееее :ufff: :ufff: :ufff:! Кой ме кара да плещя глупости напред-назад и да дърпам Дявола за опашката :glupav:!
Какво ми се случи одеве. Влиза в магазина една жена, която познавам от години като клиентка - много възпитана, подържана и приятна - на около 65-70 години. Пазарува си, аз любезно я питам как е.... Отговаря ми жената, разменяме общи приказки. И аз докато ѝ върна ресто, нещо разговорът тръгна към живота и престъпността. Пита ме тя дали искам да ми сподели нещо за телефонните измамници. Емииии, защо да не искам.
Те живеят в къщата на първия етаж, тя на втория. Навсякъде всичко било мрежа, "бръмбари" в къщата, подслушвателни устройства и уреди за заглушаване на телефонните сигнали. Вечер в 11 точно от печката се чува "цък", все едно се включва реле и под душемето се започват шумове за връзки към мрежи. Извади тефтерче от чантата - красиво, кожено. Аз още не знам кво точно става. И вътре с прилежен почерк изписани някакви интернет адреси http/...... На друга страница някакви IP номера. Абе, викам аз не разбирам от тези неща. Е, тя ги намирала на нейния таблет, защото те от там влизат понякога. Сървъри, които съхраняват абсолютно цялата информация за някой - телефон, име, каква телевизия гледа, къде влиза в интернет. Десет минути слушам. И не знам какво се случва, 'щото тази жена не я виждам за първи път. Казах ѝ да се успокои, защото те с нея няма да се занимават. Амиииииии, тя била без да иска по този начин съучастник, а и редовно ѝ заглушават сигнала на телефона. И още, и още.... Лимузини през нощта, смяна на хората.... И за капак на тръгване каза, че има ли нещо промяна, ще мине. Но тя изход от това не виждала....
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Елче!!!! :shock: :shock: :shock:

какво си преживяла, миличка :liubov2:
мента-глог-валериан - 20 капки два пъти на ден :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Амиииииии, ако дойде пак и ѝ предложа тази рецепта да не вземе да се обиди жената, м :mrgreen: ? Одеве го разказвам на домашните мъже. Сега се хилят, че в котката ни има "бръмбар"...
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Еличка написа: Фев 22, '19, 19:45 Амиииииии, ако дойде пак и ѝ предложа тази рецепта да не вземе да се обиди жената, м :mrgreen: ? Одеве го разказвам на домашните мъже. Сега се хилят, че в котката ни има "бръмбар"...

ама аз рецептата на тебе я предлагам, не е за жената :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”