Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Уважема госпожо! Уффффф..... тоя граф Рафи направо ми обърна езика. Исках да кажа Луди Кукундрики! Херцогиня Мари Новозагорска ми е изпратилвла твърде многозначителен подарък, за който, разбира се, й благодаря!. Но почертавам, че той е многозначитилен. Не сте били във висшето общество и не ги разбирате тея работи, но ви казвам, че работата е сериозна. Значи! Изпратила ми кукувицата млечни продукти от неийното имение, но.... всичко в два броя. Тва сирене, тва кисело мляко и прочее деликатеси.... и всичко в два броя. Да беше някоя друга кукундрила, примерно Графинята, моментални щях да я извикам на дуаел, защото подобен жест щях да приема като директен намек, че не поднасям достатъчно изискани блюда на приемите си. Но лейди Мари! Никога! Нейна Светлост е вложила в това послание, според мен, две предназначения. Едното е да блесна на следващия прием с нечувани кулинарни изкушения, но второто.... Не знам! Може дубъл две да е предназначен за граф Рафаело. Няма писмо, няма нищо.... :hmmm: АЛалето междувременно излапа половината от млякото. :svekurva: А ако е за графа? :hmmm:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31667
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1006 пъти
Получил благодарност: 2294 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Лалето да си ги излапа и да разкаже на графа за тези регионални изкушения. Това ще е напълно достатъчно. ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15876
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 1695 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Наблюдавам аз туканка случка прелюбопитна - граф Рафи наобикаля нашата маркиза Мари Новозагорска, пращат си начи двамцата подаръци и други вкусотии, а някак странно цялата кореспонденция и прочее млечни продукти преминават през ръчичките агентски. Следейки този ред на мисли, ме обвЗемва едно съмнение в резултат на дълбоко замислювание - Е ли включена в заверата Агент02 ели не Е? Е ли корумпирана Агент02 ели не Е и ако Е, тя ли корумпирайки се консумира гореспоменатите млечни продукти ели само Лалето се облажва с тях? В могъщо съмнювание съм се намерила и ей на не моа да спа :hmmm: ....
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Туй се не издържа (емотикон с легнала лисица, примряла от смях - щот' няма достатъчно и копирам от Клокич как да го покажа!)! Сега, аз съм човек с много цветно мислене. Една дума да ми кажеш и си представям живи картини и филми. Цял следобяд без да искам навързах нашата Херцогиня Мари Първа с посещение в имението на Шами и примрелия свекър пред багера. Не издържам, бе! Работя и цвиля. Слабо казано цвиля! Минават непознати хора. Аз съм като на витрина в "работното помещение". Съвсем скоро ще ми излезе име. И какво? Привикват ме на преглед:
- Как се чувствате?
- Благодаря, отлично. Защо?
- Имате ли някакви моментни странни емоции?
- О, Дааа! Всеки човек има.
- И какво ви кара да се хилите, ей така - без причина? Бихте ли описали?
- Да! Едни херцогини, графини, графове (и аз съм случайно попаднала) се разхождаме покрай един имот.
- Така, продължавайте!
- Е, нищо странно. Там ще минава булевард, обаче свекърът се сбил с багера за един пирон и граф Рафаело (сега му е паднало да се покаже пред херцогиня Мари) го викна на дуел - багера, не свекъра!
- Интересно! А кои са другите особи? Разкажете.
- Ееее, какво толкова! Лалето е годеникът на подкупната Агентка, дето все се драчи с Графинята. Те иначе са любов голяма. А Лалето ухажва всички дами, но иначе е мъж на място! Даже гаси пожарите на нашата Маркиза.
....
Тук мисля да приключа с прегледа. Причерня ми. Явно вече са ми изписали доживот нещо....
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1921
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 249 пъти
Получил благодарност: 129 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от miltonia »

:lol: :lol: :lol:
Ама ти защо се притесняваш, Еличке? Това, дето ще ти го изпишат, го пие почти цяла България! :hihihi:
А Мари Новозагорска ще ти прати уникални млечни продукти, че да го преглъщаш по- лесно. :angelche:
Я си сипи по едно, преди да са ти забранили доФторите. :daaa:
Изображение
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

О, Ели, ще ме напишкаш с тая компилация Изображение Изображение Изображение Изображение
Май и аз съм за същия преглед :sbandit:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Сипвам
Изображение
Как ще ми забраняват докторите? Глупости! Ще ги доведа на бар.
Амммм, ами като ме питат къде е тоя бар?
На коя улица, номер? Иди обяснявай.....
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Имам и подобаващо музикално оформление

Ако утре изчезна, там съм :lol:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31667
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1006 пъти
Получил благодарност: 2294 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Днес ми гостуваха НикиІІ и снаха ми. На кафе. За кафето грабвам чантичката си и якенцето, а те така - :o
-Отиваме на кафе, да видят, че съм жива и да хапнем тортичка. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Връщаме се и за забавление чета на глас второто писмо от моя обожател Рафаело.
Всичко се приема 1 към 1.
Шок и смут!
Обяснявам, че е игра, закачка, да става весело. Писала го е една наша знаменита майтапчийка.
- И го е писала в мъжки род? :hmmm:
-Писателите тъй пишат.
- Ти нея срещала ли си я на живо?
- Няма никакво значение, но да, виждали сме се преди няколко години.
Сега вече сигурно ме мислят за напълно откачена. :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1921
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 249 пъти
Получил благодарност: 129 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от miltonia »

Спойлер
Покажи
Амммм, ами като ме питат къде е тоя бар?
На коя улица, номер? Иди обяснявай.....
Адресът е ясен- ул.'Цветна' № Първи, до офиса на Еконт. :D
Последно промяна от miltonia на Фев 21, '19, 23:43, променено общо 1 път.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”