Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1669 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Ай ся, нема те цял месец и горница, идваш след като те наритах и от вратата започваш да мрънкаш :shock: :evil: ! Да беше заредила поне лед във фризера, а то човек един джин да рече да си сипе, трябва да го пие топъл :snif:


Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8473
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 617 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Миленка,снощи не можах,вардех си градината. :hihihi:
Довечера пускам кучетата и идвам. :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8473
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 617 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Миленка,искаш да кажеш,че твоята прекрасна романтична полянка със благоуханни миришещи гюлове,падащи като водопади,на която ти се приисква да полегнеш просто ей така и да гледаш,гледаш тези красоти,да вдишваш техния аромат,да мечтаеш и пускаш там Лалето голо до кръста със косачката :hmmm: :shock:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

А ти що мислиш, че съм ги оставила толкова високи розите? Ни минувач, ни комшия, ни пиле може да надникне. В мечтите на Лалето така трябва да изглежда гюлестана (в провод от персийски - розова градина) на всеки уважаващ себе си султан, ама ако може да има още 10-ина чуруликащи наложници с подноси, но не с шербет, а с бира. :D Липсва му също фонтанче и иска да прави - пак поради същите фантазии: кадънките да се плицикат, а той да си студи бирата. Мечти! :D
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Шами, нищо не разбрах, бе душа! Ливни по една студена бира и дай пак. Мен ли ме напече жегата, щото днес наредих поне сто КамъЦи в новата градинка на приятелка? И така красиво изгорях на потник, пфууу.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Елче, иди в темата за градините, виж последната ми снимка и моментално ще навлезеш в подсъзнанието на Шами.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1669 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Кукундрилки мои (разбирай в смисъла на "Лебеди мои" 8-) ), еспешъли фор вас - тадааааам!!!


Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8473
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 617 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Тук съм,заровила съм се от един час да търся снимка на розата кълбо която исках да си правя,не мога да я намеря,намерих си какви ли не други глупости запаметени,не и желаната снимка.Как ще правя нещо което само си спомням ,че го гледах и ми хареса,поне трябва по обстойно да съзерцавам снимката и по нея,а така се изгубих някак какво искам да направя :glupav:
Мисля,че я показвах и тук във форума,ходих да си преследвам и старите мнения и пак не я откривам.
А съм тук изобщо щото си сипах и чаша студена биричка докато търся
Последно промяна от Shami на Юни 19, '19, 13:36, променено общо 1 път.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

И аз досега си разчиствах фотоапарата от стари снимки. При мен пак гърми, трещи и вали. Утехата ми е, че няма да поливам.Та, докато разчиствах, и аз като теб, Шами, си открих абсолютно забравени снимки. Лелееее кви идиоти сме били... А за розата-кълбо не се ядосвай. Ти както и да я оформяш, тя пак ще си прави, каквото си иска. Това научих за 10 години градинарството - ако искаш ефект, трябва ти да се съобразяваш с розите, защото те с теб няма да се съобразяват. Нещо като котките.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8473
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 617 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Миленка много точно ми разчита подсъзнанието,а щом и на момичетата им потрябва и нещо за мащаб на снимката със прекрасните рози и полянка,то ми минават и едни други мисли свързани със малко по горният ни разговор :lol:
Но,не по- добре,че тука ще изпопадаме и ще се разхълцаме :lol:
Да ще и при мен да завали :stiskam: ,аме не,нито капка вече трети ден,всички се жалват ,а при мен е суша .
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”