Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Хахахаха, започваме! Как надничат кукундрилките отзад 🤣
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Мариана Бечева
Виенско кафе
Мнения: 320
Регистриран на: Ное 22, '14, 17:32
Местоположение: село Тъжа

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мариана Бечева »

Миленка, подсказвам... "Тайната градина на Саша"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Докато чакаме дуела, да послушаме музика, а 8-)

Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3886
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 53 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

Поркате си тука тихо, и напоително, но що за бар е бар без програма.
Предлагам ви една денс група. Страшно пластични са. Сигурен съм че само след пет секунди ще сте с тях на дансинга.

Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

А, Склери, и програма си имаме, и специални гости сме поканили, и менюто е в тон с тях и с пълнолунието :liubov2:
Изображение



Изображение
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Ох, доживях днес да се паркирам на бара! После ще ми викате такси, че не моа да стана. Сутринта си направих списък с 10 точки задачи за деня. Изпълних по приоритети 8 от тях. Двете по-маловажни остават за утре, когато в 11 часа съм на кръщене, а в 17 часа имам интервю, после пък купон по случай кръщенето. Не съм си видяла лалетата още! :ufff: :ufff: :ufff: Хората, които ги виждат, твърдят, че са много хубави и че трябва нещо да направя с катерачите покрай зида, защото са станали като диви храсти, но не мога да отида. И взех категоричното решение: на Великден се местя. Крайно време е. Вчера ми подариха от една галерия бъчонка с винце, тъкмо си сипах една чаша, но ми е тъпо да си го пия сама, така че - заповядайте! И музика ще пусна.

Изображение



Я да не останем по-назад!

Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7670
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2225 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Добро утро кукундрилки. ПЕТЪК ЕЕЕЕ. Не знам какво се пее, но ми хареса енергията. Поздравче
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Лелеее, всичко ме боли. Снощи започнахме тухлената пътека до къщата. Стани, клекни, подравнявай, тупай с гумения чук! Ооох 1/3 направих, ама за час и половина толкова. Довечера трябва да я довършим, че събота и неделя съм пак на работа и то до тъмно 😒
Е, вижте

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Елче,става страхотно,отстрани ще слагаш ли нещо или ще е права,това не виждам как бих могла сама да го свърша,то ще е пълзене буквално,кръста веднага ще ме сецне и там ще ме увековечат като статуя.Нямам търпение да я завършиш и да я покажеш готова. :daaa:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Хахахаха, Шами! То и моят кръст хич не е добре, ама още по-лошо е, че едното ми коляно е оперирано (изстърган ми е хрущяла) и не мога да клекна хубаво. Така че си ме представете полуклекнала, полунаведена - нещо като куца пикаеща крава и падащ хеликоптер съм. Ама моят мъж не иска да ги реди тухлите. Той копа, сипва чакъл, пясък, носи тухлите, но го е шубе с реденето. Та за мен остава...
Няма да е права пътеката, ще добавя отстрани някоя тухла, камък, китка, но първо по-трудното да стане. Ще снимам и готово като е. Дано го свърша довечера поне основното.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”