Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от сюзан »

Чухте ли? Нотър Дам в Париж гори!!! Ужас!!!
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Сю, това истина ли е? :shock: Още една уникална архитектура ще изчезне завинаги :snif:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Така! Понеже Графинята ме обвинява в твърде пространно творческо мислене, ще се придържам към конкретните факти. Т.е сводката е от тази вечер. Преди 2 часа един педераст налапал пишката на Лалето в кенефа. Работата станала така. Вдигнах скандал на Лалето, че не е извадил още градинските мебели и той каза: добре, тази вечер ще спя на вилата, че утре преди работа да ги подредя. И отпраши. Обаче му се допишкало и спрял в едно заведение "Тико", преди Околовръстното, поръчал си една кола, колкото да ползва тоалетната, носи му я млад, красив и усмихнат сервитьор. И нашият човек отива в двете нули. И както си пишка, момъкът нахлува, награбва го, пада на колене и.... думи нямам. Лалето го хваща за косата и с шут в задника го изхвърля навън. После се връща на масата и иска сметката. Идва същият екземпляр и казва, смигайки: "Сметката ви е уредена, господине". Обади ми се по-късно да каже, че е успял още тази вечер да подреди там паравани, маси, столове, чадъри и прочее и може вече да се местим. На въпроса ми как му е минал денят получих доклад за текущите проблеми на фирмата, а накрая идиотът се присети и за тая "маловажна" случка, която направо ме умори от смях. Само като си го представих.... :D
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31639
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 964 пъти
Получил благодарност: 2173 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Е, хем вилата е готова за незабавно изселване в нея, хем сметката е на Лалето е уредена - всичко е на шест!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Ама, Мерко, на нормалните хора не им се случват такива неща... :lol: :lol: :lol: Мислиш ли, че може да съм заразна? Един вид да пръскам бацили? :lol:

Призовавам към веселба! Не на мен, на мъжа ми са му лапали пишката! :ieeemyzh: Айде да не сме толкова сериозни! :ieeee: Ето хората какво мислят по въпроса:

сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от сюзан »

clock написа: Апр 15, '19, 22:44 Сю, това истина ли е? :shock: Още една уникална архитектура ще изчезне завинаги :snif:
Изображение
Седем часа е горял пожарът, преди да го овладеят. Просто нямам думи!
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Да, Сю. И аз останах без думи снощи като погледнах в нета. Необяснимо ми е как са допуснали пожара да се разрасне до такава степен. И ако се замисли човек, къде му е техническото развитие на човечеството щом един пожар във свъхразвития 21 век е равносилен по унищожение на един пожар от средновековието?!
Освен целенасочено разрушаване на уникална архитектура друга причина не виждам. Няма и оправдание да се позволи пожара да се разрастне дотолкова. Тероризъм, застраховки друг път.

Миленка, малко в повече идва чак такава образност и детайли .
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13536
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 164 пъти
Получил благодарност: 261 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от kim »

clock написа: Апр 16, '19, 08:11 Освен целенасочено разрушаване на уникална архитектура друга причина не виждам.
Защо да го правят, клокче? Да е у нас, това ще е първото, което ще ни мине през ума, но там.
Никога не съм виждала катедралата на живо, но като я чуя все я свързвам с книгата "Парижката Света Богородица".
Жалко, дано я възстановят.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Никой вече не строи такива сгради, Кимче. Съмнява ме да я възстановят във вида, който е бил досега. А причините да се унищожи такава катедрала са много. И колкото е по- знакова, толкова повече ще шокира хората. Е, първата и втората част са вече изпълнени. Ще поживеем, ще видим ,какво ще се случва нататък.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13536
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 164 пъти
Получил благодарност: 261 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от kim »

clock написа: Апр 16, '19, 08:30 А причините да се унищожи такава катедрала са много. И колкото е по- знакова, толкова повече ще шокира хората.
Остава да се изяснят мотивите и подбудите, които може и да ни спестят.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”