Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

pepelqshka71 написа: Дек 7, '18, 21:55 ... Специално за Графинята...
Ауу, Пепеляш, чак сега видах спешъл поздрава ти с любимата МеталиЦа! Благодаряяя :gush: :tzeluvka: !

За теб и за всички, които ще се изкефят на това красиво животно - виж какъв пърформънс прави Джейсън на премиерата на Аквамен (ако още някой го сравни с оня от Костинброд, ще го викам на дуел с пистолети :evil: )
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2232 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Мале, мале, кака да го изедЕ :potekoha: . Дойде ми като Коледен подарък :lol: Сега чакам да ме зарадва с „Аквамен”.


Еличе, обича те дядо Коледа, само, че ти не го знаеш. Ще дойде в бара на Коледа, да го чакаш ей. Фърли едно дръвце в камината, че ти е приготвил изненада
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Еличка написа: Дек 13, '18, 21:01 Децата около мен получават подаръци за рожден ден, имен ден и Коледа (Нова година, зависи от семейството). Моят е един, щото имен ден нямам
Веднага ти намираме имен ден :nod: Ако не на името ти, то на ника ти отговаря - Цветница. Затуй отсега заяви у дома да се стягат и готвят подаръци за именният ти ден
Ел(х)ичка :nod:
Изображение

Пепеляш, ще простудиш момчето! :svekurva: Сняг вали на вънка :hihihi:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Ще ме разведете бре :lol: ,не смея да отворя темата докато ММ се върти наоколо и поглежда в монитора.
Уж цветарски форум разглеждам :lol:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Shami написа: Дек 14, '18, 20:41 Ще ме разведете бре :lol: ,не смея да отворя темата докато ММ се върти наоколо и поглежда в монитора.
Уж цветарски форум разглеждам :lol:
Хахахаха, Шами, добре!
А мен?
То към мен е насочено последното :lol: . Тези двете - Независимата и Кметицата опорочиха бара. Имаше един виц "А мене ме срам, срам....!" :angelche:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Ааа,нека си пишат момичетата,няма лошо да си помечтаят :hihihi:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2232 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Shami написа: Дек 14, '18, 20:41 Ще ме разведете бре :lol:
Е как да се не разведеш заради него :hihihi: Аз бих - само да ме поиска :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Изображение

Те го и бръснат
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Ааа,хич не ми трябва ,ама никак. :lol: Втори път да се мина,няма да стане.Свободата си е друго нещо. :angel2:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Вие ли ме проклехте, бре! :ufff: :ufff: :ufff: Сега виждам, че вие сте ме проклели! :ufff: Тъкмо идвам с желание за една голяма водка и неотложен проблем! :ufff: Сипи! :bira: Айде пак сипи! :bira: Значи... просто не знам откъде да започна. Т.е. Лалето ми направи официално предложение точно преди една година. Изхилих се с едно "Да!", наденах си пръстена и си продължих живота. Да, ама не! Днеска ми постави нещата ребром - да се женим немедлено. Викам, аз няма да се жена с палто! Той казва: добре, май месец устройва ли те? Ма ти не си измазал отвътре черквата, дето ти поръчах да построиш - вдигнах скандал! Не съм - вика, - но това не пречи на юридическото оформяне на отношенията (мамка им на юристите и отношенията им! :svekurva: !!!) И още казва: значи, първо ще подпишем, пък после ще правим сеира с чевермето и цело село на поляната. И тук се намеси майка ми, мамка й! Надена му на главата една барета и вика: зетко, ти така мязаш на Че Гевара, чак от втората употреба ти купих капа, та съвсем да се слеете като образи!" А неговата мама ми звъни и казва: "Миленке, чедо, взех решение да прекарам старостта си в манастир!" И тогава вече казах: "Съпруже, дай да се разпишем през май, че да сме в позицията си да тропнем с крак! Дай да идем там, дет рекъл кмета, че после да се разправим с молоумните калинки до крак!!!!" И така... ще се женя :ufff: Пак!

Знам, че тука има живи мацки, които да се разтърсят от това:
:[video][/video]

Момичета, животът продължава, градините цъфтят, мъжете се влюбват в нас, ние.... ние сме ние...!!! :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”