Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

:lol: Ха ха ха, Ели, моите котки шетат в друг бар :lol: И са възпитани и са дисциплинирани, ето виж ги
Изображение

Кажи сега що те ядоса толкова тоз Дядо Коледа? Дядо Мраз и той ли е в немилост?
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Понеже съм изчерпана покрай онзи подлец Дядо Коледа, нищо не ми идва наум - та, отново ще пусна Криминалето ти,Клокич! Зареждай следващо, ако искаш
Лелеее , еййййййй красиви мацанки! Това е възпитание, класа и красота! И моят вкъщи е същата украса, рижо-бяла, ама тук в бара са се настанили тези от вилата ни и още десетина други нахалнички.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Айде, ще разкажа и за Дядо Коледа
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Такаааа, родена съм на Бъдни вечер (всеки казва "Ауууу, колко хубаво!") . Айде помислете - нали се сещате, че никога на рождения ми ден не съм имала гости, а децата обичат гости и подаръци. От дете ги намразих тези Коледни празници, щото уж имам рожден ден, а подаръците за мен наполовина "Нали имаш по-мъничка сестра, да не се сърди!"... И така търпя над 40 години (това си е стаж, нали!) Тези дни ми се наложи да опаковам сигурно 30-40-50 кутии, вече ги правя за минутка, ако не вярвате, утре ще снимам. Та, казвам му на моя мъж "Ще му пиша на Дядо Коледа, да ме вземе за джудже, глей къв спец съм в опаковането!" Е, пети ден чакам отговор.... Не ме взима на работа, а хвм съм спец, хем вече толкоз години съм му ядосана.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31684
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1026 пъти
Получил благодарност: 2369 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Клокче, приятелка от детските години я пратиха да продължи в Москва. И от там пише през 1963 г. и ме пита "Знаете ли за туиста?" Не си даваше сметка, че Нова Загора е по-на запад от Москва. ;) :lol: Слушахме не само по Радио Люксембург, а и плочи с туист успявахме да намерим. :daaa: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Казвам го да не си мислите, че се е появил през 1993 г. ;)
Но за мен, откакто съм във форума, туистът винаги е "градинския туист" на isa. :lol: Една снимка в някоя тема как тя "танцува" туист с правата лопата. :srofl: Ако успея да я намеря, после ще я покажа тук.
Е, след целия този ден, ясно е, че не ти е проблем правата линия! :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Ето го домашния кукундрил
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

:lol: Мария! :gush:
Еличе, Еличе! :lol: :gush: :tzeluvka: Ще кажа само - ний с теб сме от една партия, да знаеш :lol: Като Хърбел и Щърбел. Глей ся какво се случва :lol: Познай аз кога съм родена? А познай де? В един без петнайсет през нощта на новата 197.... година :lol: Хората хорА извивали на площада, а аз зор да видя всичко - на живо и веднага :lol: Познай аз дали някога съм си празнувала рожденият ден с деца :lol: Винаги след дъжд качулка!Пък колко често съм минавала с един подарък вместо два.... Мдааа :lol: :lol: :lol: Ти изпрати ли СВ на Дедушка? Оня клип, да те види колко си сръчна? Пък и усмивчица ако му отпуснеш :D
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Я с оня клип му прати и тоя [video][/video] Току виж те назначил за шеф на джуджетата 8-)
Писанка е толкова невинна! Не я пускаш в бара, нали?
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31684
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1026 пъти
Получил благодарност: 2369 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

И двете - ограбени без специален празник на рождения си ден - ви разбирам. Несправедливо е! :twisted: Последното ми внуче се роди на Антоновден и го кръстиха Антон. Горкото ми, получава по един подарък, вместо по два - като брат си... :snif:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Несправедливо е, наистина! Хайде, ние с Ели сме претръпнали вече, но малкият Тони трябва да си получава двата подаръка! :svekurva: Нестига, че улеснил масрафа да е на едно ами и ще го ощетяват! Не е честно така!
Ехххх, що не съм една казачка!? [video][/video]
Ще ме потърпите тази вечер с музиката, простете!
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”