Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

Както е тръгнало работата отива към позната от класически виц ситуация

Мъжът :
- Мило, знам че доктора ти каза да си почиваш след грипа, но от тогава минаха шест години. Дали не е време да ми помогнеш малко в домакинството?
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1670 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа: Юни 24, '19, 20:19 Отпочнах глезнята, Гео! ... Бе то било хубаво, бре! Така смятам да го карам още дълго време....
Винаги съм се възхищавала на жените, които умеят да накарат мъжа да се чувства перманентно виновен. Живеят си бейската. Аз това никак не го умея, но го знам като факт и поне съвет мога да дам. Само когато мнооого ме хванат лудите или когато мнооого ме е ядосал Шефа, се мобилизирам и влизам в режим на глезотене, обаче бързо забравям и ми минава. Доволна съм заради теб, Миленски :nod: ! Ако успееш да удържиш фронта по-дълго време, ще му държи влага... до следващата изцепка :lol: :lol: ...

Айде малко музичка за разсънване с кафето :smusic: :scoffee:

Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8473
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 617 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Тази песничка цял ден ми се върти и си я припявам
това момиче вярно привлича като магнит,ето за това говорех по принцип със Лечето :lol:
не мога да довърша,постоянно ме прекъсват
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8473
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 617 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Та това според мен е правилния начин,ако искаш да привлечеш внимание, външност,енергия,излъчване,настроение,усмивка,не,че съм специалистка във тази област,даже напротив,сега съм в обратния период,говоря общо за по младите- момичета и си е мое мнение,естествено,че има и други такива мнения,всички сме различни и това е просто чудесно :daaa:
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13536
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 164 пъти
Получил благодарност: 261 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от kim »

Shami написа: Юни 25, '19, 12:50 не мога да довърша,постоянно ме прекъсват
Ааа, не така Шами, обясни им, че това не е хубаво...отвори си една биричка за бъбреците :gush: :daaa: :D
Джубокса нали работи?
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8473
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 617 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Ким,сипах си бирата,нали така всички ме съветвате,ще почна да разбирам вече и от различни марки бира,започнах да проявявам вкус,от коя ме боли глава,от коя ми се приспива,намерих си подходящата засега,но днес я свършили в магазина до нас и ММ купил друга марка.
Последният път личната ме посъветва да пия повече вода,щяло да ми помогне,за бъбреците и песъчинките съответно.Трябва да се науча да пия вода,случвало се е в деня изобщо и глътка да не поема или само една чаша.Сега съм решила да се поправя и да не пренебрегвам водата.
Но вечер може чаша бира за сън,като приспивателно :lol:
И да ви се оплача,нападнали са ни пак мравки,от онези летящите,преди малко ги видях,скочиха ми в чашата,искат и те бира.
Поведох борба,ми те доста,как не съм ги видяла днеска.Напръсках със оцет,той свърши,те се разлетяха,разпълзяха из цялата стая.
Извадих лампата за комари и я включих,да видим дали ще се ловят там,чува се пращене от време на време.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13536
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 164 пъти
Получил благодарност: 261 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от kim »

Shami написа: Юни 26, '19, 00:10 Ким,сипах си бирата,нали така всички ме съветвате,ще почна да разбирам вече и от различни марки бира,започнах да проявявам вкус,от коя ме боли глава,от коя ми се приспива,намерих си подходящата засега,но днес я свършили в магазина до нас и ММ купил друга марка.
Това е недопустимо...как може да ти вземе друга марка?? :shock:
Ти нали правилно си обяснила, че е за лечение и заместители не се допускат? ;)
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8473
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 617 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Ти пък,той си взе за него си,аз го подпивам,така де,не трябва да пие много,пък и трябва да се икономисва. :lol:
Трябва ми такава бабка и на мене :lol:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Миленски, тва добре, но не прекалявай. Използвай го отвреме навреме, така хем той ще придобие по-трайни навици, хем ще е незабележимо и дълготрайно.
иначе все едно го караш да се чувства, че изкупува вина с това. Недей, не прави тая грешка, щото това е краткотраен процес и ще му писне. Ся можеш един ден да го поглезиш малко, да му угодиш за нещо и пр. А на другия ден веднага затвърди навиците и уменията му да пере. и така може да я караш дълго време. Имаш а осребряваш голяма сума, не я профуквай за два дни. И не натяквай какво си направила за него, ама никога!!!
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Ани, слушам и изпълнявам! Вече за всичко ще те слушам, приятелко мъдра (личи ти, че си била металистка навремето!). :tzvetentze: :tzvetentze:
Шами, пий си бира на корем! Ще ти приведа две лекарски мнения - на специалист вътрешни болести и на акушер-гинеколог. И двамата са ми приятели и няма да ме лъжат. Първият казва така: "Човек никога не може да изпие толкова вода, колкото бира. Така че препоръчвам бирата при всички случаи, в които се налага поемане на много течности". От него зная и медицинския термин "обезбиряване на организма". Вторият завеждаше в Майчин дом отделението за проблемна бременност, т.е. там остават булките за задържане на плода. От дългогодишна практика докторът установил, че бирата помага като нищо друго на гаденето. И защото на бременните непрекъснато им се гади, им давал бира, колкото могат да изкъркат. Смешни случки ми е разказвал. Идва, примерно, паникьосан бъдещ татко с изцъклен поглед, води жена си, спешно я приемат за задържане и съпругът с треперещ глас пита: "Кажете, докторе, какво ще й е нужно? Какво да донеса?" И докторът отвръща: "Само спокойно! Донеси една каса бира и си свиркай!" Връща се онзи, носи касата, ама вади и три шишета уиски и казва: "Ако не ви стигне бирата, докторе, да има и нещо по така". :D
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”