Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8494
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 651 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

И ние,бяхме като отвързани,родителите ни бяха свикнали по цели нощи да ни няма. :lol:
От първи курс,работа,всички големи хотели и заведения,пък там се работи предимно вечер,управителите ни отпускаха пари за такси,щото вечер няма транспорт.Лятото на морето,хем почивка,хем се прибирахме със пари.Във което и голямо заведение да отидехме ,все от наши се обслужваше и се почваше едно черпене.Все за вътрешни хора.Но съм ходила само до Охридското езеро,никъде другаде,все работа. :snif:

Лека :zzz:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7281
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 726 пъти
Получил благодарност: 1305 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от ljuboznatelna »

Хич и не те призовавам, изказвам го съчувствието. Това неговото е повод за убийство! С оправдателна присъда.
Моят мъж си кани така съучениците, но са само пет, и без преспиване. Уговорката е да си разделим парите за масрафа. Това включва само основните неща, което не е чак такава беда, лошото е, че храната за 14-15 човека (жени, наши и други деца) се мъкне с нашите ръце, приготвя се , сервира и отсервира от мен, а доскоро и миялна нямах.
На мен тяхната компания не ми е интересна, с никоя от жените не успях да се сближа достатъчно,а за мъжете нямаше и да ви кажа :P И като си падам будале и не смея да ги впрегна да носят, поне ММ няма скрупули, и една от съпругите вече си знае мястото на скарата, защото веднъж се изпусна да каже, че е голяма майсторка :mrgreen:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7661
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2184 пъти
Получил благодарност: 1217 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

milena02 написа: Юни 22, '19, 00:25 Такаааа.... Вярна е поговорката "Приятел в нужда се познава". Значи: Калико и Пепеляшка НЕ са ми приятелки,.........втората ме кара агнета да пълня, мекици да пържа и влашки саламури да правя (каквото и да значи това)...
Е как НЕ съм ти приятелка. Ангажирах за два дни отряд пожарникари да ти помагат. ТЕ
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Между нас казано, съм посрещала тук 30 говеда на купон и също още се говори за него.
ахаааа, всичко ще си кажеш.. Посрещала си, ама щото ти си ги канила, нали?

и после не съм ти била приятелка, м?
Приятелка съм ти, ама ся нямаш нюх да разбереш дългосрочната стратегия. Че ти с това гости после половин година можеш да манипулираш Лалето, ма.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8494
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 651 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Хич няма да се ядосвам за нищо,сипвам си биричка :sbeer: ,със тая бира за бъбреците,както съм я почнала,ще взема да се пропия накрая.
Да видим каква е програмата във бара :smusic:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8494
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 651 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Човек да не ви остави за някой ден - прах, пълни пепелници, неизмити чаши, пфууу! И аз к'во? От работа, пак на работа 😪
Лалето поканил гости и трябва да го накажем, м? Глупости! Ние, ако се изтресем там дружно, може, а?!? Лалето ще ни ухажва...
Миленски, налягай си парцалите и не мрънкай!!! Аз също посрещам по 20 човека. Кеф ми е даже, щото си ги избирам. Без бой си признавам - готвя, мия чинии, чистя "преди" и "след", НЕ ГЛАДЯ ЧАРШАФИ И КАЛЪФКИ.
Отивам си на моето СПА във ваната на двора. Даже и музичка пускам!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Миленски вече си е изпратила гостите и ся чисти след тях и гледа лошо Лалето.
чакаме я в бара тая вече да каже без пожар ли мина работата

Елче, днес и аз бях на СПА- цопнах е в басейнчето за първи път тая година, остават ми още два пъти, ще видя кога ще е.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7281
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 726 пъти
Получил благодарност: 1305 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от ljuboznatelna »

calico , защо ги броиш?
Утре ще ходя да гледам една стара чугунена вана, да видим ще ми хареса ли и дали ще се разберем за цена. Еличка, то да не смее човек да си поиска нещо, и му се дава! Къде я пусна тая глезотия, значи!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15876
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 1695 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Бошкей, сега ше полудеем по чугунените СПА в градините си :o !
Еличето си немА работа да си покаже кълките във ваната 8-)

Люб, направо ''видях'' нещо подобно, но не толкова лъскаво, а старинно, в твоята градина (некъде из нея де, ти ще ѝ намериш най-подходящото място :angelche: )

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”