Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8479
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 633 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

И нещо друго :lol:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Я да ви завия лекичко докато спите :liubov:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8479
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 633 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Събота е поспах си,ставам и гледам ММ още не се е прибрал от нощна,взела съм метлата с голямата дръжка и чакам :evil:
Ооо,сещам се :idea1: ,че снощи беше Атанасов ден,а той има приятел Насо,такааа значи трябва да прибавя още нещо към метлата :hmmm:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5269
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 92 пъти
Получил благодарност: 101 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Daniela Pargu »

Момиче,ти тигани нямаш ли :hmmm:
Или пък - прости му на момчето!Ми и то душа носи :daaa: :angelche:
Сама казваш,че си си поспала- ето ,допринесъл е за твоя комфорт :daaa: :D
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8479
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 633 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Прибра се милото,останало било да доработва за повече пари.Мина и дрегер ,моя очен и носов,щото имам и такъв уред,той сам си го купи,щото мъжете си купуват такива невероятни неща :lol: ,трябвал си му значи,е не го използвах,сам си даде изкараните пари :lol: ,сега дали щото видя приготвения арсенал :hmmm: или крие нещо друго,става ми нещо подозрително :hmmm: ,донесъл си е някакво уиски малко шишенце и мезе,седи и сам си реже и се обслужва,да ви кажа много кротък ми се вижда.С Насо явно не са се виждали,че ако знаете оня как пие,а тоя пък прихващал само от парите.
Лекичко прибрах арсенала,направих се,че разчиствам,ама прибрах и парите.Работил ще да е,вече заспа.
Сега,това от една страна е добре,но ми развали плановете,тъкмо измислих как за наказание негово ще узаконя някоя поръчка,сега пак трябва да мисля нещо.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Аз в такива случаи действам радикално. След Антоновден - понеже разконспирирах Лалето, че всъщност се казва Антон - и след почерпката вчера с Насовците, днес го.... изпратих на зъболекар. Лично му записах час, лично се уговорих със зъболекарката, че е алегичен към упойка (което не е вярно) и вече от 4 минути (в 11 сутринта му е часът) се гърчи под свредела на инквизицията. Аматьорка си ти, моето момиче! Ква метла, къв тиган! Ама ще се научиш! Като се прибере купонджията, му се полага само пилешка супа и нищо друго! :svekurva: Хубаво е да имаш приятелка стоматоложка под ръка за подобни случаи. Ако искаш, ползувай моята, ще ти пратя телефон.

Елче, на мен пък рекламата много ми харесва. Илюстрира мисълта ми, че колкото по-отрано възпиташ мъжа си да търпи всичките ти безобразия, толкова по-умно ще си посяла семената на щастливия живот. Право в десятката! Кво те дразни?
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8479
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 633 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Миленка,това със зъбото няма да свърши работа,милото не стъпва там,купил си е аулини и при нужда ги пие.
Нямам против да купонясва,стига това да не влияе на бюджета ни,а често точно това се оказва проблем,ма то къде ли го няма този проблем.
Лалето не се ли оплаква после :hmmm:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8479
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 633 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Я ,да си пусна нещо,че с тоя моя апетит,такава лакомия ме е обзела отново :ufff: ,за малко щях вчера да помъкна цяла торта от Кауфланд,добре,че детето ме спря,вих и там и по пътя,при това с глас,даже служителките тъкмо вадеха тортите съчуствено ме гледаха.
Но винаги трябва да сме на ниво :daaa:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

milena02 написа: Яну 19, '19, 11:09 Елче, на мен пък рекламата много ми харесва. Илюстрира мисълта ми, че колкото по-отрано възпиташ мъжа си да търпи всичките ти безобразия, толкова по-умно ще си посяла семената на щастливия живот. Право в десятката! Кво те дразни?
Ааааааа, недей така. Мен да ме дразни реклама? Ами аз заради едните реклами си пускам телевизия :angelche: Хич не бях видяла, че е реклама, та исках да прозра мисълта ти какво е общото с рокля, Лале, пиле и сеене! Гениално! Браво! Едно време много играехме на асоциации, ама явно съм загубила тренинг.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8479
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 633 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Вмъквам се с танцова стъпка,сипвам си нещо,сега ще видя какво и ще се забавлявам.
Поздрав за всички момичета, без изключение къде са :tzvetentze:,искам да кажа за всички,всички и го казвам от сърце
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”