Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Човек да не ви остави за някой ден - прах, пълни пепелници, неизмити чаши, пфууу! И аз к'во? От работа, пак на работа 😪
Лалето поканил гости и трябва да го накажем, м? Глупости! Ние, ако се изтресем там дружно, може, а?!? Лалето ще ни ухажва...
Миленски, налягай си парцалите и не мрънкай!!! Аз също посрещам по 20 човека. Кеф ми е даже, щото си ги избирам. Без бой си признавам - готвя, мия чинии, чистя "преди" и "след", НЕ ГЛАДЯ ЧАРШАФИ И КАЛЪФКИ.
Отивам си на моето СПА във ваната на двора. Даже и музичка пускам!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Миленски вече си е изпратила гостите и ся чисти след тях и гледа лошо Лалето.
чакаме я в бара тая вече да каже без пожар ли мина работата

Елче, днес и аз бях на СПА- цопнах е в басейнчето за първи път тая година, остават ми още два пъти, ще видя кога ще е.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1348 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от ljuboznatelna »

calico , защо ги броиш?
Утре ще ходя да гледам една стара чугунена вана, да видим ще ми хареса ли и дали ще се разберем за цена. Еличка, то да не смее човек да си поиска нещо, и му се дава! Къде я пусна тая глезотия, значи!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Бошкей, сега ше полудеем по чугунените СПА в градините си :o !
Еличето си немА работа да си покаже кълките във ваната 8-)

Люб, направо ''видях'' нещо подобно, но не толкова лъскаво, а старинно, в твоята градина (некъде из нея де, ти ще ѝ намериш най-подходящото място :angelche: )

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Хахахаха, 🤣🤣🤣!
Амиииииии, не може само бурени да скубем, клонаци да режем, да пръскаме, торим!
Издигам лозунг "Всяка градина със СПА кът!".
Аууууу, Ани, как така само три пъти за цяла година? Я да се глезиш по-честичко!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Кукундрили, оцелях! :ieeemyzh: Къщата още е като бойно поле, но аз съм в безопасност на бюрото си в редакцията. Уикендът беше извънземен. Довтаса цялото население и се замуши из градината да си прави селфита и прочее. После се просна по шезлонги и полянки и взе да надига бирите. Как пък една от тия 8 жени не каза: абе дай да ти помогна нещо в кухнята. Не! Мадам е полегнала в тревата, съзерцава розите и ближе леден коктейл! А Милена е овъртяна до ушите в червен пипер и омазана със зехтин. Донесоха сигурно пет кила пържоли и всякакви месища, вичко мариновах и пекох на барбекюто. Единствен шефът на Лалето ми помагаше, човекът, и така приготвихме за всички вечерята. На следващия ден половината народ си отиде да си нахрани котките, обаче най-младите кадри се върнаха и купонът продължи с нова сила. На тези млади кадри пък Лалето е шеф и аз за първи път го видях в една кошмарна светлина. За мен той си е нещо като домашен любимец и през ум не ми е минавало, че така тормози децата. Едното момче се разплака, защото пробва да се подмаже като обясни колко се старае в работата и получи отговор: "Изобщо не ме интересува, за мен ти в 90% от времето си неадекватен". Приятелката на момчето от солидарност също се разрева, та се наложи да влизам в ролята на психотерапевт и да ги успокоявам. Но провидението си знае работата. В пролуката между храненето на котките и завръщането на варварите даже не успях да измия паниците, защото цъфна щерката на Лалето с приятелка. Ядоха сладолед и ми поиска цигара. "На 14 години не може да пушиш - викам - и имаш късмет, че баща ти легна да дремне". "Що пък да не мога?" - казва. "Щото си малка" - отвръщам. И хлапето казва: "Малка, малка, ама ха на бас, че съм спала с повече мъже от тебе!" Паднах! :o :o :o Направих се, че все едно ми е казала колко е часът и се поинтересувах от бройката. Чак повече от моите не са, но оборотът е навъртян за една година. В този момент хуните се завърнаха, така че зарязах малолетната шматка и отидох да поръчвам от развъдника шаран за вечерта. Пържих шаран и задушавах картофи, салатите и мезетата са ясни. И айде пак се почна! Изчаках Лалето да се напие, за да не го боли толкова и му сервирах благата вест, че може да стане дядо преди да е навършил 40. Той хукна да търси пушки и сатъри из къщи... И така, ако сумирам нещата, резултатите от купона са: трима пияни граждани (единият оповръща банята), 8 броя блеещи със замечтан поглед съпруги, малолетна любовчийка, разревани млади кадри, въоръжено Лале, къща като след бомбардировки, нито една чиста чаша и чиния и аз - пълна развалина, укрила се в работата и благославяща трудовия си договор.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Ти да си жива и цяла, Миленски, па къщата ако ще да е в развалини :gush: :tzeluvka: ! Важното е, че си оцеляла, дъщерята си има баща, работниците си имат шеф, той да му мисли. След като изрине Авгиевите обори след вакханалията естествено :swait: ! И никакъв с*кс докато му окапат ушите, да лази по корем и да се моли :twisted: :twisted: :daaa: ! Хак да му е :!:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Отпочнах глезнята, Гео! Като се прибрах, демонстративно си обух новите, купени днес, обувки с 10 см ток. С тях не мога да слизам по стълбите до кухнята, така че проводих виновният да ми направи салата НА МЕН. Направи я и от гузна съвест ми донесе и куфтейл, който аз не одобрих, и го върнах да ми направи нов с повече тоник, лед и лимон. Чиниите ги изми, понеже и маникюр си направих и ще си го разваля. Бе то било хубаво, бре! Така смятам да го карам още дълго време....
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

:D :D :D Лалето пере! :shock: Дойде - така както си къркам пред телевизора - да ме пита къде да сипе омекотителя... :D Ани, оттеглям си думите, че не си ми приятелка! Че то както е тръгнало, като нищо утре и баница ще ми разточи! След малко, като си оправи прането, ще го пратя да полее петуниите по терасите и после да ми измие малко череши. :angelche:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”