Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »


Направи така,че да си вдигнеш настроението,да е запомнящо за всички :lol: ,пък по натам,квото дойде :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Това ме подсеща,че ние правихме една година такъв рожден ден,пак така,ММ беше поканил много хора,всичко мина толкова перфектно,много танци,всички на черешата и танцуват пеят,до днес говорят за този рожден ден.Ама, аз не се навивам повече :lol: :lol:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Между нас казано, съм посрещала тук 30 говеда на купон и също още се говори за него. Права си, важно е настроението! Аз само така си приказвам, иначе обожавам гости (ядосах се, защото ми се казва от днес за утре и не мога да си направя баш ония специалитети, дето искам, не за друго). Иначе вече се настройвам на такава вълна:



:ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Последно промяна от milena02 на Юни 22, '19, 02:21, променено общо 1 път.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Ехе,браво бе,аз нямах толкова енергия,даже хич,но другите си изкараха страхотно.
Ще се наложи да импровизираш,малко ти е времето,но не го мисли толкова,винаги изненадващите ситуации са ставали по- добре от гласените със седмици :daaa:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Смених видеото с по-интересно. И се сетих, че това, което тези сладури правят пред Айфеловата кула, аз съм го правила някога насред Червения площад в Москва. Имах един колега кубинец Джоел (той сега има студиа за салса в половин Европа и в Канада) - страхотен танцьор. И в общежитието ме учеше да танцувам латиноамерикански танци. Бяхме се изпедепцали като двойка. И веднъж пресичаме площада и гледаме просяк: пуснал си някакъв транзистор, пее нещо, а паничката му празна. И Джоел вика: дай да помогнем на човека. Взе му транзистора, намери подходяща станция с музика и като отпочнахме. Около нас бързо се образува кръг и в паничката започнаха да валят рубли. Изкарахме му на просяка "надницата" сигурно за месец. Щури глави бяхме!
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

И ние,бяхме като отвързани,родителите ни бяха свикнали по цели нощи да ни няма. :lol:
От първи курс,работа,всички големи хотели и заведения,пък там се работи предимно вечер,управителите ни отпускаха пари за такси,щото вечер няма транспорт.Лятото на морето,хем почивка,хем се прибирахме със пари.Във което и голямо заведение да отидехме ,все от наши се обслужваше и се почваше едно черпене.Все за вътрешни хора.Но съм ходила само до Охридското езеро,никъде другаде,все работа. :snif:

Лека :zzz:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7268
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1277 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от ljuboznatelna »

Хич и не те призовавам, изказвам го съчувствието. Това неговото е повод за убийство! С оправдателна присъда.
Моят мъж си кани така съучениците, но са само пет, и без преспиване. Уговорката е да си разделим парите за масрафа. Това включва само основните неща, което не е чак такава беда, лошото е, че храната за 14-15 човека (жени, наши и други деца) се мъкне с нашите ръце, приготвя се , сервира и отсервира от мен, а доскоро и миялна нямах.
На мен тяхната компания не ми е интересна, с никоя от жените не успях да се сближа достатъчно,а за мъжете нямаше и да ви кажа :P И като си падам будале и не смея да ги впрегна да носят, поне ММ няма скрупули, и една от съпругите вече си знае мястото на скарата, защото веднъж се изпусна да каже, че е голяма майсторка :mrgreen:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7651
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2125 пъти
Получил благодарност: 1201 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

milena02 написа: Юни 22, '19, 00:25 Такаааа.... Вярна е поговорката "Приятел в нужда се познава". Значи: Калико и Пепеляшка НЕ са ми приятелки,.........втората ме кара агнета да пълня, мекици да пържа и влашки саламури да правя (каквото и да значи това)...
Е как НЕ съм ти приятелка. Ангажирах за два дни отряд пожарникари да ти помагат. ТЕ
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Между нас казано, съм посрещала тук 30 говеда на купон и също още се говори за него.
ахаааа, всичко ще си кажеш.. Посрещала си, ама щото ти си ги канила, нали?

и после не съм ти била приятелка, м?
Приятелка съм ти, ама ся нямаш нюх да разбереш дългосрочната стратегия. Че ти с това гости после половин година можеш да манипулираш Лалето, ма.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Хич няма да се ядосвам за нищо,сипвам си биричка :sbeer: ,със тая бира за бъбреците,както съм я почнала,ще взема да се пропия накрая.
Да видим каква е програмата във бара :smusic:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”