Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31685
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1028 пъти
Получил благодарност: 2399 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Никъде не можеш да мръднеш, кукундрило такава! :svekurva:
Тук, при нас ще стоиш! Вече закопчах с безопасна игла левия крачол на твоите гащи, за десния крачол на моите гащи. :daaa: (Вариант на Настенка, баба й и безопасната игла. :sgiggle: )
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ketka
Виенско кафе
Мнения: 354
Регистриран на: Сеп 16, '15, 13:20
Местоположение: Асеновград

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от ketka »

Да си призная :hmmm: и аз съм от четящите. Кукундрилите ги посещавам често :liubov2: , особено като ми стане много бумажно, а то ми става често, барем два-три пъти в работно време. Даже си препрочитам определени епизоди и се хиля все едно за пръв път ги чета.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Абееее, да питам някой знае ли нещо за Calico? Не я виждам да шета наоколо, а след вчерашната шарена сол съм силно притеснена!

Кети, има какво да научим! Аз днес чак разбрах как се прави флирт. Блестяща е нашата агентка. Ходи до бар "Форумен комфорт" да я видиш как с финес задява. Само се чудя кокетничи ли, или е набелязала някой рядък екземпляр в двора му :idea1:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

И двете, дядо попе, и двете! :lol: Муров мрази стандартни растения и цялата му градина е с редки сортове. Освен това е художник, а аз обичам изкуството, особено във вид на книфофии и делфиниуми. Много имаме какво да си кажем и покажем! Но учете се, деца, на елегантност във флирта! Първо с рогите напред да му изкарате акъла и чак после нежностите, когато вече е омаломощен. А Еличка да не ме обвинява в кокетство, защото той пръв започна! :mrgreen:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Сега знаеш ли как постъпваш? Все едно да пращаш детето на частни уроци по математика и накрая да не го пуснеш на олимпиада. Амиииииии, ти ги овърша тия с редките екземпляри! Всички колети към теб пътуват... :cry: Аз освен в доматената да скокна, м? Да хвърля ръкавица на някой господин, дано се сети да прати лятото една касетка Розов блян!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Ава_и_мама »

Миленски, :tzeluvka: я сподели ти какво ще им правиш на твоите розички. С какво ги подхранващ, баеш ли им, говориш ли им, мотивираш ли ги?! :hmmm: :P
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Еличка написа: Мар 20, '19, 14:35 Аз освен в доматената да скокна, м? Да хвърля ръкавица на някой господин...
Категорично не се прави така! Никога една дама не си хвърля ръкавицата от шагренова кожа в лицето на някой годсподин! Ако искаш домати от джентълмена, първо припадаш; той идва да те спасява; после го хапеш злостно по носа; той реве и се излага пред обществото; и чак накрая се смиляваш и му прощаваш това, че си го ухапала и по тази причина си станала непожелано център на внимание. Той е благодарен. Чак тогава искаш доматите, получаваш ги, сваляш ръкавиците от шагренова кожа и си надяваш градинарските ръкавици. :mrgreen:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Не ме бива, знаех си :eeeh:
И вече съвсем се обърках. Как да нахлуя в доматената и да припадна? Ако е в бара, веднага ще върже дикиш, ама там?
Влизам, набелязвам човека с най-доброто доматено производство (ако може да е ергенин най-добре, ще трябва да почета повечко) и след поредния му пост как току що е пикирал разсада просто се хвърлям на пода

Изображение
:hmmmmmm:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

А като дойдеш на себе си, глеаш така... :angel2:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Хахахаха.

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”