Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Клокче и аз се радвам за теб и детенце,да сте здрави и лошо да не ви стига :liubov:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Такааа, при Клоки нещата са добре,аз се охразинтемчих от всякъде, а бях се зарекла повече хризантема да не взимам,точно заради здравословни проблеми ,болки в кръста от влачене на сандъци и други такива,редно е да се порадва сърцето ми :lol: , един хризантемен танц и това е
Я да се позабавляваме ,всеки ден е както си го направиш . :angel2:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Нали знаете, че не съм клюкарка, обаче... Снощи давахме прием с маркиз дьо Лалето и бяха там куп князе, графове, принцове и прочее. И по едно време маркизът се уедини с един от гоститите, а после ме дръпна встрани и ми връчи едно пакетче. Каза: моят драгоценен приятел господин графът моли за снисхождението ви, любезна ми съпруго, да му окажете отново твърде деликатна услуга. Решил е да се представи на вашата приятелка Мари, херцогинята на Нова Загора, по елегантен и атрактивен начин. Добре, мъжо, рекох и предадох на иконома моментално пратката с нареждането Нейна Светлост да я получи най-късно утре. Така че сега.... тръпнем. Лалето, тъпото копеле, не ще да каже кой точно от графовете е тоя нещастник. Не било джентълменско, така вика. Утре ще разберем.
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1464
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

Ми айди дееее от кога го чакам тоя граф!
Аз като една видна любопитка, (да не кажа клюкарка, :oops: ), ма ши умръ от любопитство!!!
И да знаеш Миленски, целия бар е в очакване :angelche:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1724 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Клоки, гушкам те силно и с обич - като я знам твоята дъщеричка каква прелест е, пожелавам ѝ само здраве и снпокойствие, всичко останало ще си дойде по реда ❤❤❤!

Гледам Агента взе да се вре из висшето общество, за князе и графове фана да мечтае, ш'я видим таз ралта 8-). Дип че съм активна баба тия дни, ама щом се освободя, ще ѝ извъртя я някое хайку, я сонет, я дитирамб :hihihi:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Силвия »

Клоки :gush:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Момичета, благодаря ви от цялото си сърце! :liubov:
Пожелавам на всички ви и на всички, които обичате, здраве, здраве и пак здраве! :gush: :tzeluvka:

Сега ще ви напълня чашите с нещо старо и отлежало, но все така хубаво


Днес се счупих в градината, но сега ми е едно такова блажено и доволно. :dovolen: Утре пак. Розите са издули едни пъпки, клематисите и те, лаленца, нарциси и зюмбюли са наболи, кокиченцата са като преспички сняг. Не исках да се стъмва.
И сега, не че съм любопитка, ;) но нямам търпение да разбера кой е ухажора на херцогиня Мари Новозагорска и какво и е изпратил като дар за омилостивяване на нейното огромно сърце!


Сис :tzeluvka: :gush:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31685
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1028 пъти
Получил благодарност: 2397 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

milena02 написа: Фев 18, '19, 18:33 Нали знаете, че не съм клюкарка, обаче... Снощи давахме прием с маркиз дьо Лалето и бяха там куп князе, графове, принцове и прочее. И по едно време маркизът се уедини с един от гоститите, а после ме дръпна встрани и ми връчи едно пакетче. Каза: моят драгоценен приятел господин графът моли за снисхождението ви, любезна ми съпруго, да му окажете отново твърде деликатна услуга. Решил е да се представи на вашата приятелка Мари, херцогинята на Нова Загора, по елегантен и атрактивен начин. Добре, мъжо, рекох и предадох на иконома моментално пратката с нареждането Нейна Светлост да я получи най-късно утре. Така че сега.... тръпнем. Лалето, тъпото копеле, не ще да каже кой точно от графовете е тоя нещастник. Не било джентълменско, така вика. Утре ще разберем.
Кукундрило, безподобна, откачена, прелюбезна лейди Милени, маркиза дьо Лалето!
Разхождам си краката от 4 до 5 и сядам пред масата с глава върху лакътя да си доспя, че тъпия ми крак не обича да е легнал, а седнал.
И ме събужда есемес, а 2 минути след него, по това никое време, няма и 10 часа, мойто момче куриера на Еконт ме вика да слеза за пратка. Пък аз - полубудна и ниглеже. :ufff: :hmmm: Обсъждаме кога, как, къде да си получа пратката и момчето бързо намери изход - оставя я в "Салона за красота".
Сега вече моят Неизвестен обожател ми се разкри, че е самият граф Рафаело. Накарал най-добрите сладкари в графството си - специално за мен, Мери, херцогинята на Нова Загора - да измислят и направят шедьовър - нечувани и невиждани до сега убийствено неустоими бонбони с кокосови прически - Рафаело. Допълнение към новото му любовно писмо.

В бързината, вместо да отговарям с писмо на писмото, отговорих на сладкото изкушение с друго изкушение - върнах му тъпкано! :swink:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

:o :o :o Той ли бил, бе?! Аз бях подочула нещо да се шушука из висшето общество, но понеже не съм клюкарка, реших, че са само слухове. Ами че айде сподели поне мъъъънинка част от писмото, понеже тука всички ще се пръснат от любопитствто. И кажи има ли някаква вероятност скоро да започнем да те наричаме графиня Мари дьо Рафаело. Ние тук сме много дискретни кукундрили и на никого няма да кажем. А и граф Рафаело няма да ме остави на мира. На пощальон ме обърна тая Негова Светлост, бре. :svekurva:

ПП Граф Рафаело, между другото, е бая сладък. И аз го загледах снощи тайно от маркиза. Има наследствен замък с 12 декара цветна градина, поддържана от градинари, т.е. нема да копаш.... Споменавам го само, ако в момента кършиш ръце и не знаеш как да постъпиш.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Миленски, ти пак някви интриги въртиш? :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”