Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Чувствам се все едно съм избягала от училище и докато другите обсъждат някакви правила, после ще ги нарушавам,няма как :lol: аз съм в бара и се забавлявам,да на свободата,не на правилата :hihihi:
Продължавам с поздравите за всички вас
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Шами, на нас ни е пълно и равно (даже преливащо)! Дотук добре. Нищо лошо, сами сме си в бара, но аз не роптая, ако се отвори вратата, ще се почерпим. Имам други притеснения :ufff: Някой познава ли пожарникари (реални, не австралийски) и някой знае ли къде да ги пратим към Миленски?.... Знаете защо питам.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »


За Агент 007
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

:liubov2: Пожарникари не намерих, но Калико пита за класическа музика и веднага се отзовавам :D
Моите животни - кучета, котки, кокошки, а и цялата градина, естествено, вече наизус знаят тоя плейлист
[video][/video]

Един ден си слушах тази музика в градината. И изведнъж осъзнавам, че всичко е притихнало. Знаете ли какво значи освен музиката да не се чува абсолютно нищо друго посред бял ден! Даже и листенцата сякаш не дишаха. Подсмихнах се и им викам: "О, вие така кажете!" :lol: Сега си имам животинки меломани. Дори с кучето на комшийте се сприятелих така. Огромно куче и понеже не знам истинското му име го кръстих Себастиан. Шетам из двора, а Себастиан легнал до мрежата блаженно слуша музика :liubov2:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Хм, тук минаваме на тема животни и музика. Аз също ще разкажа нещо тогава. Нашата вила е на баир, наоколо няма движение и шумове. На около двеста метра над нас има друга вила и момчето свири на гайда. Познаваме се с него служебно. Той знае, че обожаваме, когато дойде и засвири, един - два пъти годишно. Във вилата под нас има каракачанско куче. За съжаление е винаги! вързано, привикнало е със съдбата си и нито лае, нито мърда много.
Иде Ицо и се провиква отгоре: "Стига работа, Елиииииии, хайде нещо от мен!" Прекрасно е. Първият път ми се стори, че кучето просто лееееееко лае на фона на гайдата. Учудващо, за пръв път го чувах. Вторият път беше ясно и отчетливо - пееше, с пълно гърло!!!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Ели, ти ли ме прокле с тоя пожарогасител, ма? :ufff: Хайде за много години и от мен, да сте здрави, необгорени, влюбени и щастливи! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: Аз още вчера се прибрах от Кюстендилско, където вилнях по празниците, но от срам си седя сама ей там в кьошето (обърнете внимание на дамата с воалетката!) и се наливам от мъка, понеже този път надминах себе си.
Зная, че ще прозвучи като разказ с неочакван край, но си е чиста истина и споменът е мъчителен. В новогодишната нощ запалих.... домакина. :ufff: Стана така. Малко преди 0 часа цялата компания с коледни шапчици със звънчета излязохме на двора да гърмим шампанското. А аз се оказа, че съм забравила бенгалския огън, обаче Боби имаше пиратки. И като засвириха химна, гледам хората вземат пиратки и ги палят, взех си и аз и я запалих, но си я държа и чакам да се разхвърчат искри. А цялата компания запя в хор: "Фърляй, фърляй, фърляй, фърляяяяяяяй..." Подех втори глас някъде около ре мажор: "Фърляй, фърляй, фърляй..." И Боби верно се хвърли върху мен, отне ми конфетата, запрати я някъде и се просна на земята, а онова изгърмя и му подпали коледната шапчица. Лалето се метна връз ранения си другар, завлече го в банята и го накисна под студен душ. На Бобето само малко косата му беше обгоряла и едната вежда замина, други щети нямаше и жена му много се зарадва, понеже от уплахата и ледената вода мъжът й окончателно и завинаги изтрезня. Лалето мълча по време на целия път обратно. "Ко, бе?" - обадих се накрая. "Как какво - вика, - айде кухните за нищо ги нямаш, холът го пречисти през огън по Коледа, това килими, това маси, това кърпи... то няма нещо да не е горяло. Обаче сега по хората тръгна!" И вече не иска да си празнува нито именния ден, нито рождения ден, а на моя рожден ден каза, че няма да стъпи. А всички тези празненства са в рамките на месец и половина и аз ги очаквах с нетърпение. :svekurva:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Миленкооооо, абе поисках да се разсмея, ма не можах много да го докарам :mrgreen:
представих си опърлените вежди на човека :o

кога си фърляла пиратки, че взе да опитваш?
специални лекции ще трябва да ти се четат по Техническа безопасност преди всеки празник. :angelche:

:lol:

мисля , че с тези ти, и други огнени изпълнения, е време да се запишеш някъде на нестинарски празник.
задължително мини през огъня, може пък да ти повлияе добре :liubov:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Аз.... аз да съм виновна, че предусетих вчера нещо? Пък и близо до мен си била явно, Кюстендилско пишеш...
Опитвам се да съм сериозна, леееекичко съчувствие да ме загризе. Не мога, сълзи ми текат от смях. Идва ми да легна и да ритам :lol: :srofl: :lol:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Изображение

Миленус ван дер Любе Изображение... Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1465
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

Първо, ЧНГ на всички в бара! За много години! :tzvetentze: :liubov: :tzeluvka:

Ииии :lol: :lol: :lol: ма то не е много смешно, той човека, с веждите :lol: :lol: :lol:
Миленааа, Милена, ама ти си "огин" навсякъде, където отидеш!!!
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”