Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Малката Ида

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Малката Ида »

да помълчиш с някого ...друго ниво...да помълчим Клоки
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

И на мен не ми се говори, Клокче.... Затуй не млъквам! Така е по-лесно.
Иначе ми идва да размяткам целия бар и да си мълча. Ама, като попиша, пиша, вземе да ми мине за мъничко!💖💖💖
Да разкажа за Дядо Коледа, м?
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Клокче, обаче си истински Козирог, като мен. Благодаря ти! Ей тъй трябва! Идва Идич, жадна била.... Така не става! Първо дръвче в каминката, после зареждаш музичка, да не забравиш да нахраниш котките и.... после всичко останало - питиета, украса, чистене.
Като заговорихме за чистене, ммммм, защо обущетата на Агента са още под сепарето? Сън ме не хваща! И имам съмнение, че младежът с украсата не е напускал бара, звънят ми от фирмата да го търсят... Признавайте какво се случва!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Ели, ти като арендатор, разбира се, имаш право да следиш къде са им обувките на хората и наетият от заведението персонал. Обаче, подценяваш свободния дух на клиентелата и работещите в сферата на хранително-питейната промишленост. Аз имам 150 чифа летни обувки и 76 - зимни. Това е официалното преброяване, извършено от Лалето с потрес, понеже у нас в гардеробите няма къде игла да падне - всичко е в кутии, закачалки, калъфи и накрая ще взема да отваря един бутик за обувки 37 номер, понеже поне половината не са обувани въобще. Що се отнася до момъка по украсата, той работи изцяло в полза на фирмата си и генерира значителни приходи, понеже го запознаn с приятелките ми! У една да окачи лампички, на друга да й набие елхата в кръстачката, на трета да й поправи по съвместителство и пералнята, на четвърта да й изслуша семейните проблеми и да й подържи съчувствено ръчичката.... Момчето се скъсва от работа! Парите вече няма къде да ги слага, джобовете на работния му гащеризон отесняха и съм му дала една пазарска торба да си ги носи. Ми той, като най-накрая се появи в офиса, ще го посрещнат като Дядо Коледа, кво си мислиш ти?! Всичко е под контрол, искам да кажа. Спри да се вреш, Еличке, под сепаретата, а попремети малко, че има конфети по пода, тествахме дали хубаво ще се изстрелват. Дърво съм донесла и го слагам в камината. Музика ще пусна. Ай мирясай!
[video][/video]
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Кукундрилки, къде сте? Имам нужда от шот! 30 шота минимум! Днес поръчах коледните подъръци и се скарахме ужасно с Лалето, като разбра какво съм сторила. Ами какво, какво? На майка му купих един французки парфюм за 150 пари, но тя, жената, умира за него, показвала ми е шишенце от 1975 г. с две капки в него... Ми заслушава едно шанелче, милата! На щерката на ММ, след множество консултации лично с нея, поръчах убийствени ботуши в сребристо с чанта и ръкавици в същия цвят; всичко - естествена кожа, разбира се, аз да не съм малоумна да купувам синтетика! И излязох "чудовище, което развращава младото поколение". Питайте я Румка дали съм "чудовище", питайте я дали съм я тласнала към грях или утре ще се фука в училище с абсолютно фешън визия, питайте я! На самото отвратително Лале му купих комплект на "Филипс" за поддържане на коса и брада, защото веднъж седмично ходи у една комшийка (27-годишна!) да му оформя темето и мустаките. Според мен, оттук идва драмата - сега няма повод да го стриже съседката, макар, че още е в неизвестност за подаръка. Направих си дар и на мене си. Купих си от един оказион старинни чаши за вино и ракия - от онези божествените от XIX век с гравира и позлатата, ми кво - и аз душа нося! И още поръчах електрическо одеяло за моята маман, и голям плюшен мечок за племенницата, и за приятелките си купих по един копринен
шал. Е? Голяма работа! Не мога да разбера защо тоз човек така се разлюти и ме нарече "прахосница", като аз за него го правя! Той да е на висотата на щедростта!
Ай да си пусна нещо тука, че ще му прегриза гръцмуля, докато хърка сега:
[video][/video]

И накрая ще ви призная, че Лалето няма мегдан да е толкова самоуверен, защото ей с Горан Брегович моментално бих му изневерила. С друг не, но с Горан Брегович - да!
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

:D Ето ме! :D Пристигам! [video][/video]
Водя си и другарче. Моля, не му обръщайте внимание! Стеснителен е малко :nod:
Изображение

Аууу, Миленка! Лалето до стената и наказан до Коледа да слуша ей такваз музика!!!
[video][/video]
Да видим, няма ли да разбере накрая, Коледа ли идва или денят на труда ! Коледа за това я обичаме толкова много, защото от деца я свързваме с подаръци! Как Коледа без подаръци?! И ми се струва, че хубави подаръци си избрала! Правилните!
Я, вярно, давайте идеи за подаръци, че някои хора винаги са ми много трудни.

Еличе, разкажи за Дядо Коледа! Моля те! Няма да те занимаваме да пълниш чашите. Носим си омекотителя. А и котките са нахранени и приспани
Изображение

Ти само разказвай!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 981 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Ай леле, какъв омекотитееееееел!!!!!!! :o :o :o
После как ще вървиш в права линия... бера ти кахър... :eeeh:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

А, Мария, че що пък задължително трябва да съм в права линия :D Може и така [video][/video]
От сутринта съм почнала :lol: С криволиченето :lol: Нали си имам животинки - кучета, котки, кокошки и сутрин разнасям закуската :dovolen: Добре, ама е студено. Навлякла съм се (срам ме е бройката да изброявам! :eeeh: ) ама си дзинзирикам. Викам си я да си пусна малко музика за настроение :nod: Намерих някакъв плейлист в ютуб и тамън давам на кучетата и почна един рок. И аз фръцнах дупе :lol: Бре, след него друг ! На кокошките разхвърлях с приклякване, а като дойде ред на лейката с топла вода вече си танцувах по цялата дължина на пътеката :lol: :lol: За норматив се стоплих и настроението ми се вдигна :lol: Та така, цял ден си криволича и ти сега баш на края искаш в права линия да вървя :lol:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Умрях, мразя ги тез Коледни празници, от дете ги мразя. И айдееее, отново. Уж хора за украса викнанме, уж Лалето щеше да чисти "Е, я!". Само това ни липсва - сърдито Лале! Добре че сте Клокич и Мария, влизате ми в положението! Аз съм паднала зад бара, от умора и омраза към Дядо Коледа.... Хм 🍸🥃, ще види тоз дъртак, има да ме търси....
Я, харесва ли ви бара, м?
Изображение

П. П. Умориха ме най-много котките, Клокче! Слагам някаква украса- свалят я на пода, бърша бара - стъпки, и за капак сипвам шотове - излочени.... Те ли бяха, уж си ги приспала?
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Айдеееее, сипвам!!!
И само да ми се мерне котка или Лале!!!
Аз декември съм зла, ще видят те, неблагодарна работа! :svekurva: :ieeemyzh:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”