Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Гео, като се замисля, то май няма празненство, на което да не си се отличила с резил. Веднъж дойде като вещица ли, фея ли беше, друг път с катерича опашка, помня те и с едно голо къпане в Троян (или май Дени беше, дето си свали сутиена в кръчмата да го суши, но съвсем спокойно можеше и да си ти), синята коса съм я пропуснала, но си спомням, че един път си беше набола някакви пера по главата. Сега дъвката ти снимали. Да ме подсети някой, ако пропускам нещо, а то със сигурност пропускам. Обаче! Аз съм последният човек, който ще отрече, че на кръщенето на розата Цветелина в Плевен ни удари всички в земята със стил и класа! Не откривам снимката, че да покажа как царствено слизаш по стълбите с бледосиня рокля, гарнирана със сатен и гледаш надменно...
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от katia »

Ох преди още да съм прочела края и че точно за това става дума я виждах как слиза по стълбите.
Така беше, такааа не помня роклята вече но погледа няма забравяне :srock:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Звездния ми миг си изпуснала, Миленски :lol: :lol: :lol:

Изображение

И точно тогава получих опашката :semo:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7594
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1877 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

milena02 написа: Дек 7, '18, 12:40 Аз съм последният човек, който ще отрече, че на кръщенето на розата Цветелина в Плевен ни удари всички в земята със стил и класа! ........................с бледосиня рокля, гарнирана със сатен и гледаш надменно...
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1734 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Може би нещо като тази снимка, а? :sthinking:

Изображение

Или тази?

Изображение

Но не може без тази! :daaa:

Изображение
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Пу! Най-грозната рокля съм си облякла! :ufff: До Графинята изглеждам като перачка! :ufff: За който не е запознат, това е вечното светско дерби - Агент срещу Графиня. Още си ближа раните след плевенския удар по стил. Оттогава си накупих куп копринени рокли, обаче... онова, което влезе в енциклопедиите и хералдическия справочник, не ме представя на ниво. :svekurva: На ЧРД на форума щях да измия срама с визонено палто връз малка черна рокля и перли, а оназ щеше да е с литак, обаче се разболях - нарочно някой ми е подсулил вирус и аз знам кой е. Нейсе! Догодина! Още в Кавала напролет ще блесна! Имам да си връщам за миналата година в Гръцко, когато пред очите на цялото висше общество Графинята ми окачи на врата медал "Карък на годината".
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Аре чао! Отивам в друга кръчма! :nazdrave: Няма само вие да страдате, я! Чакат ме цветът на българската литература с кани червено вино, кюфтаци, пръжки и резил, какъвто нашият бар не е и сънувал. А сред дебилите има и хора, дето децата ги учат в училище. И колкото и да им го повтарям, не вдяват. Не може да лазиш под масата в търсене на изгубения на пияна глава граал и да претендираш за мастит писател! :svekurva: Според мен, човек трябва да се придържа към пардесюто, лулата и благовъзпитаната беседа, но.... Утре ще докладвам!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1734 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Вече чакаме доклада. :dovolen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Мария Николова написа: Дек 7, '18, 18:35 Вече чакаме доклада. :dovolen:
Хм, тоз сценарий съм го чела, чела, та да не чакаме, Марийче. Съветвам те и ти да не се надяваш!
Да оставим историите за "Мемоарите на Агента". Обачеееее..... Графинята ме разби! От всички Височества, които познавам, НАШАТА Е НАЙ-ДОСТОЛЕПНАТА! Таз синя кръв в жилите и под роклята личи, и по косата! Ей това е аристокрация - поза, жест, мимика! Еййййййй :angelche: AND NOTHING ELSE MATTERS
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”