Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7656
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2142 пъти
Получил благодарност: 1209 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Миленко, на мен това ми беше единствената среща (изключвам кръщаването на роза Цвети) и беше СУПЕЕЕР. И аз искам пак там да се съберем.
ТЕ- да се видим какви кукундрилки сме
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
лалесъм

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от лалесъм »

малеееее, Калико каква кипра е била :lol:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

мечтица написа: Ное 15, '18, 15:54 Песня про мужиков :hihihi:
:lol: :lol: :lol: Лелееее, Мечтице! Как съм го пропуснала този безсмъртен шедьовър?! :lol: Чувствам се много лично поздравена, понеже по отношение на мъжете и аз като клетата жена съм рецидивист. Като стана на годините на тая бабка и аз ще ви пея нещо подобно в друг аранжимент. Примерно: първото гадже - програмист, второто гадже - писател, третото гадже - дизайнер, четвъртото гадже - бизнесмен, петото гадже - лекар; после обратен завой и съпруг - програмист (баба ми казваше: какъв ти е бил първия, е за такъв ще се ожениш), втори съпруг - електротехник... Дотук съм го добутала, ма съм млада още, бъдещето е пред мен! По време на творческата си кариера съм имала предложения за брак още от: географ, обущар, багерист, учител, полицай и художник. Аз лично като се погледна сутрин в огледалото, ми идва да си шибна два шамара, но мъжката психика е загадъчно нещо и то твърде отдалечено от добрия вкус и логиката.
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1463
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

:lol: :lol: :lol: Това с двата шамара пред огледалото ме срази!
Не така бе milena02, като се погледнеш сутрин в огледалото, си казваш любимата култова реплика: "Ама си хубав бе инспекторе!" :daaa:
Ти ми даде хубав съвет преди време за храната и ролята и в закупуването на разни градински инструменти, сега мъча да се реванширам с тоя съвет, лично изпитан за повдигане на духа :D
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

vanina_g написа: Ное 16, '18, 20:12 Ти ми даде хубав съвет преди време...
Пак ли съм говорила глупости? :ufff: Абе аз не мога да разбера как е възможно човек верно да ми се върже на бръщолевенията; пък интелигентна жена изглеждаш! Кой знае какво съм ти казала. Още повече пък по отношение на храната. Ти да не ядеш сега мухи и скакалци? А относно градинските инструменти - аз заради една лопата се разведох, така че... ПРОСТО НЕ МЕ СЛУШАЙТЕ, КАТО ИЗПАДНА В ДЕЛИРИУМ!!!!!!! А съм постоянно в това състояние.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Дойде Миленски и по всички теми смут и хора, дето не успеят да стигнат до тоалетните.
Аз дори се притесних днес - едвам издържах на коментар и на това толкова сериозно момче Ботан.
Реших, че не е добре занапред да чета форума, докато съм на работа и съм излязла на тротоара да пуша. Хич не изглежда добре отстрани жена на средна възраст да цвили и да се хили по улиците. Тц!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Еличке, цвили си ти, обаче това със съветите е опасна работа. Не ми се търси да вадя стар пост, защото всички знаят историята около моето копаене на дупки за 60 рози - първа година градинарка, след като питах Дал как да ги садя. В резюме: изкопай - вика тя - метър на метър дупка, подложи кофа-две тор, засипи с пръст и отгоре сади. И накрая опрях до нашата археоложка Азарина, защото в процеса на изкопните дейности започнаха да излизат антики - монети разни, гривни, такива работи. Питам я: абе аз къде съм? Тя казва: споко, дотук си в Турската империя, копай още - надолу е Рим. Това малоумие отдавна е влязло във форумния фолклор, просто не мога да повярвам, че не го знаеш!
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Знам го, разбира се :lol: :lol: :lol:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7656
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2142 пъти
Получил благодарност: 1209 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Как сте в този студ? Чайче за сгряване
Изображение

"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

О, за жалост ще приема почерпката! Благодаря, Пепеляшке! Носталгия ме гони по времената, когато на чайчето му сипвах и коняче вътре. :potekoha: Такива романтични спомени имам! На нас с една приятелка веднъж в кръчмата ни донесоха следната сметка: две зелени салати и 16 малки водки. Менюто на тази изискана вечеря го избрахме, понеже бяхме на диета и не искахме да приемаме калории, с цел естетично оформяне на задните части. А когато си тръгнахме, тя вика: абе искаш ли да те прибера до вас? Неее - казвам, - аз просто така си ходя нарочно. А тя: ама аз съм паркирала ей тука отпред, качвай се и да потегляме, хлъц! Наложи се с бой да я натикам в първото такси и лично да се уверя, че си е влязла във входа.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”