Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Начи ся няма да ми се смеете, макар че си е смешно де - снощи бях на дискотека :sdance: :sdrink: :smusic: :semo: !

Представяте ли си баба ви Гео - на дискотека :sgiggle: ?!? Дори когато бях млада, нямах влечение към подобен род изцепки, та сега... Но имаше повод, така че е обяснимо. Приключването на учебната година за няколко департамента на университета на сина ми, а именно Музика, Актьорско майсторство и Мода. Под ръководството на известния певец и преподавател Етиен Леви младите хора бяха направили отлично шоу, което включваше трите изкуства. А пък аз бях там, за да видя представянето на колекцията на сина ми. Е как да не се фукна като горда майка, м :swink: ? Клипче не мога да кача, но поне една-две снимки ще ви черпя. На нея е синковеца с една от авторските си дрехи:

Изображение

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10105
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 366 пъти
Получил благодарност: 1020 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от МГХ »

Ахаа, лавандулена лимонада, а. На ви сега лавандулена лимонада http://www.evatoneva.com/index.php?opti ... &Itemid=13
Изображение
Отивам да правя ... лимонада :hihihi:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8476
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 622 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Ехаа,браво на момчето :daaa: ,интересно е измислено.Гледах и роклите дето показа в другата тема и те ми харесаха,а и както се видя вече от една друга тема,аз си падам по щурите хрумки, иначе в живота съм кротка мишчица :lol: Гео,не може ли още снимки да свалиш от колекцията :hmmm:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4383
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1974 пъти
Получил благодарност: 685 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Emilly1212 »

Браво на твоя син, Гео! :tzeluvka: Гордост си е, и то голяма! Радвам се за него, и му желая много успехи напред!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Оооооооо, бабо Графиньо! :gush:
Чудесни новини! Желая здраве и безкрайна муза на момчето!!!
Ще почерпя от твое име, че твоята лимонада....... :hihihi:
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Еличка написа: Юни 19, '18, 19:23 ... Ще почерпя от твое име, че твоята лимонада....... :hihihi:
Бошкей, къде съм зяпала досега :glupav: ... Виноват, Ели :oops: :oops: ! Затова черпя с нещо старо, но златно - https://www.youtube.com/watch?v=9gmso5hYKEc :!:

Тия дни четох книгата, а снощи гледах и филма. Без субтитри. Истинско удоволствие :sstar: :sstar: :sstar: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Много ми е кукундрилско днес. Никой не е на бар......
Така се присламчих, ама не се чувствам неудобно :lol:
Черпя


"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Еличе, четири месеца сме те оставили сам-самин да си кукундрилстваш тук, срам ме хвана чак :sooo: !

Я малко да скършим ушните миди с Ice Nine Kills :srock: . Знам, че тук любителите на данданиите са малко, но все пак ще се пробвам да пробия с метълкор :angelche:

////////////////////////////////

Аз филми не гледам, обаче ако Джейсън реши да играе в римейка на Гарванът, ще съм първа :nod: :potekoha: :potekoha:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Е днес вече ще се напишкам верно! То какво ли не се случва по темите 🔞, хахаааааааа :srock:
И за капак се виждам как четири месеца си вися самичка в бар и чакам евентуално вратата да се отвори (Евентуално). Божкееее, ама явно не ми пречи!
Едвам ме нави, оставам!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Еличка, в някои теми се и наакват! Така че пишкай си! Аз, защото също се чувствам виновна, че си висяла сама пред бара, ще те върна в 80-е с ей това и ще ти сипя една кола с ром, много беше фешън тогава:

[video][/video]

:ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”