Докога?!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13694
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 172 пъти
Получил благодарност: 327 пъти

Re: Докога?!

Мнение от zeleno »

уф , на Таралас комшийте са ужасТ :mrgreen:
но уви , не само при него е така
пазаруваме строителни материали в средно голям град без нито един хипермаркет от каквато и да е верига
те са , дет се вика ,три на кръст , търговците де
и ми е много смешно като ги питаш - ами при кого да търся това дет ти го нямаш и да ти каже - ми незнам ....
да ми разправя , че незнае какво продава мижавата конкуренция е направо ненормално
а относно ленчето - що да пишем и разказваме за нея , неразбрах
и лошата реклама е пак реклама :hihihi:
незабравка

Re: Докога?!

Мнение от незабравка »

A ,Зеленко -това за 'лошата'' реклама важи само за шоубизнеса!! :mrgreen:
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13694
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 172 пъти
Получил благодарност: 327 пъти

Re: Докога?!

Мнение от zeleno »

ам , че ние къде сме
в шоуто бе :hihihi:
Аватар
Таралас
Кафе машина
Мнения: 3155
Регистриран на: Юли 3, '11, 12:47
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Докога?!

Мнение от Таралас »

незабравка написа:....Навсякъде по света да пребориш конкуренцията значи да станеш по-добър от нея.А у нас преборване с конкуренцията означава да оплюеш максимално конкуренцията,пък да си останеш същия мързелив ,душевно нечистоплътен мошеник и да чакаш само да лапаш от наивни клиенти.Ако човек си гледа съвестно работата хляб има за всички.В Боскуп-Холандия разсадниците са един до друг,но всеки си гледа работата и си печели по нещо.Ако няма нещо ,което търсиш те пращат при комшията,ако там го има.
Ама те наивниците един ден свършват-сега поне винаги може да се постигне широка гласност сред обществото.И един ден госпожата ще стигне до дъното и ще се удави в тинята,която сама е създала. :nod:
Бога ми, ако знаеш колко си права, обясни го по добре от мен, свалям шапка :)
VIBER tel 0877 28 88 40 Facebook https://www.facebook.com/georgi.goshev.9
[url=http://www.exoticplantsbg.com/][img]http://prikachi.com/images/194/7864194b.png[/img][/url]
Титаник е направен от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьор.
maleas
Баш кафе майстор
Мнения: 2511
Регистриран на: Апр 30, '15, 18:56
Местоположение: Skopie
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 17 пъти

Re: Докога?!

Мнение от maleas »

След темата за ощетените съфорумци, нека да чуем какво става тук - за ощетените организатори. Наистина ме интересува как се развиват нещата, предполагам, че хич не ти е лесно и ти отнема много време, но веки който се е ангажирал с водене на поръчка може да пострада, Само моля добронамерено да споделиш, как се развиха нещата.
Аватар
dafi07
Kафенце
Мнения: 22
Регистриран на: Авг 27, '10, 16:53

Re: Докога?!

Мнение от dafi07 »

Още не се е удавила - напротив! - аз съм поредният рибок на въдицата й, но така става, като не чета тук, ами се хвърлям презглава да поръчвам, налапвайки стръвта на хубавите картинки на рози, които въпросната персона е нашляпала във фамозния си он-лайн магазин. Не знам защо няма нови публикации от февруари миналата година тук, в тази тема. Почвам да си мисля, че тази госпожа действително е толкова страшна, колкото ми намекнаха и навярно е намерила начин да наплаши съфорумците. Във всеки случай се изгаври с мен и с парите ми, но така, че да не може да бъде подхваната по никакъв начин: профила, който си направих в нейния сайт - уж за да следя поръчките си, всъщност служи, за да бърника тя вътре и по собствено усмотрение да променя поръчката ми, както си иска. След N-тото позвъняване ми вдигна телефона и с възмутен тон ми се тросна, че няма как да остане поръчката в този вид, след като нямало на склад две от въпросните рози. За нея цивилизовано отношение към клиента, като например учтиво уведомяване по телефон или и-мейл, е само "излишно губене на време". Чаках три месеца, накрая ми изпрати половината рози, но с обявена стойност на поръчката толкова, колкото е цялата ми поръчка. След много насилване на телефоните накрая вдигна (това е събитие, което е съпоставимо с посещението при зъболекар - хем е необходимо, хем изпитваш страх, примесен с неприятно чувство от предстоящия контакт) и заяви, че ще си получа останалата част от поръчката. Да, ама не точно: две от платенте розите не бяха изпратени, на тяхно място получих една, която бях поръчала по-късно, но не бях платила, защото за нея не ми беше пратена фактура (който е поръчвал в този сайт, знае, че като направи поръчка, получава фактура в електронен вид, която трябва да плати в рамките на седем дни от датата на издаването й и да чака неопределено и непосочено никъде време, докато си получи платеното). Също така вместо Paul Bocuse, която бях платила, получих Versigny, която изобщо не съм поръчвала (!?!?!!!). Накрая, за да не я безпокоя с телефонни позвънявания, явно е вкарала номера ми в забранения списък на телефона си, а като понечих да погледна какво става с профила ми в он-лайн магазина й, на монитора ми изскочи червен надпис, че администраторът не е активирал профила ми(!!!). Между другото установих, че телефонът й, който фигурира в товарителницата на Еконт, е недействителен. Освен това изобщо не я интересува дали и кога може клиентът й да приеме доставката. Наложи се да ангажирам друг човек да взима вместо мен розите, тъй като тя благоволи да ги изпрати точно преди Коледа, а както е известно, тогава се работи допълнително във връзка с празниците. Та така - на 26 ти декември садих рози....
Моля, нека да не бъда разбрана криво - получих си, каквото заслужавам за наивността и не мрънкам. Пиша това само с надеждата да бъде прочетено от хора, които биха могли да се поучат от моята наивност и непредпазливост и по този начин да се предпазят.
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Докога?!

Мнение от libra »

Не знам,не знам,току изкочи някой,който не е разбрал.
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Докога?!

Мнение от Denis »

:hmmm:
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Докога?!

Мнение от calico »

Няма някой от форума, който да не знае за особеностите на Еличкините поръчки, за проблемите които ни създаде и пр.
тук не е писано, щото никой не е пазарил от там, или щото не е имало за какво да се оплаква.

а който си е пазарил при нея от фейсбука, няма как да бъде предупреден, съжаляваме.
та тук няма някой дето ще се опари, поръчките си ги правим другаде, не при нея.

съжалявам и за несгодите ти, но щом сега изрови тази тема, значи знаеш коя е Еличка, какво е направила за форума и защо не бива да се поръчва при нея, все пак си доста отдавна регистрирана.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Докога?!

Мнение от clock »

Само да вметна. Това, че са изпратени едни рози не означава, че това са същите рози, които са поръчани и за които е платено. Два вида бях поръчвала преди още да се регистрирам във форума, платих ги септември, получих ги февруари ли, март ли беше, а като цъфнаха нямаха нищо общо с това за което бях платила.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”