Докога?!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Докога?!

Мнение от Denis »

Захванала съм се с това дето го гледам като активни теми-
18 парчета спам
и разни други дето виждам/пиша по тях

2 години ме беше хванала липсата поради здравословни проблеми
дето си въобразявам, че да/може би/ са отминали
и хич не съм следила ни форум, ни рози, ни лалета,
щото и не съм ги изобщо забелязвала, че ги има,
нито виртуално в нета,
нито реално в градината.

Ама пък нещата са си пак същите гледам :mrgreen:
Дето се вика за много години :tzvetentze:
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Докога?!

Мнение от calico »

За много години, Денис :tzvetoman:
да са отминали всичките ти проблеми и да си по-често тук, вече :stiskam: :stiskam:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
dafi07
Kафенце
Мнения: 22
Регистриран на: Авг 27, '10, 16:53

Re: Докога?!

Мнение от dafi07 »

лалесъм написа:Чудно ми е, как толкова точно се нацелва тази тема, озаглавена доста неедноаначно :hmmm:
Ами нацелва се. Като си изгориш ръката, тогава тръгваш да търсиш бинт - в случая информация: какво, защо, къде, как...
Да, аз съм отдавна регистрирана, но от години не бях влизала. Изведнъж какво ми стана - от две години съм се побъркала на тема цветя и най-вече рози. И като се наденах на това чудо - еличечкото, дето мина като валяк през мен, чак тогава написах името й в Гугъла и - хоп! - излезе и хобикафето като адрес. Сетих се, че имам регистрация, изрових си акаунта и паролата и.... така. Но!!!! Вече бях поръчала и ... си получих нок-аут-а в корема. Дано само да не се случи и на мен същото като на Клок - да не се окаже, че сортовете, дето ми е пратила, нямат нищо общо с поръчаните.
Калико, не съм й поръчвала от ФБ, а през интернет-магазина й. И не - не знам какво е натворила срещу форума.
Както и да е.
Дано не съм досадила на пишещите и четящите тук.
Дано новата година да е здрава, цветна, хармонична и опазена от подобни преживявания!
:tzvetentze:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Докога?!

Мнение от calico »

Дафи, станалото е станало вече. :daaa: Погледни по-позитивно- розите сигурно са хубави, дори и заменени, ще цъфтят и ще те радват :daaa:
сподели кои рози си поръча? ако не ги получиш ние можем да ти дадем резници от тях, тук има почти всички рози които се продават, все някой ще ги има. Кажи и кои не си получила. Тук има и тема в която хората си продават техните рози- ако купуват нови, ако са им много или просто ако не са им харесали. Винаги има някой, на когото да харесат.

Не ти трябва да знаеш какво е ставало тук, не за друго ами що да се товариш отрицателно. Еличка мисля че има бан за тук, не може да пише във форума, а ние не пазарим от нея, така че се движим на различни орбити и не се засичаме. Е, има изключения, но какво от това? Тя пазари цветя предимно от Хърватия, май и от Сърбия и Унгария. И ние си правим поръчки от там, розите са по-евтини и не са лоши, в смисъл на качество.
Но основно правим от Холандия, а също и от сайтовете на селекционерите направо, там качеството е отлично, цената също.. Следи тук и ще имаш каквито рози си поискаш.

казвам ти Добре дошла :tzvetentze: , нищо че имаш стара регистрация, поразходи се из форума и може и други неща да харесаш :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
gospodinov

Re: Докога?!

Мнение от gospodinov »

Дафи това с различните рози от тези, които си поръчала, не е задължително.
Не го казвам като защита на тая особа, казвам това, което беше при мен.
В началото на своето розарстване и аз се "хванах" на нейния магазин и направих всичко на всичко две поръчки.
За това, че тя няма никакво отношение в повечето случай към своите клиенти, няма какво да коментирам, вие си го знаете. Изпраща розите когато прецени, които рози реши остава за пролетта без да уведоми клиента, при първата доставка липсваха 5-6 рози, които в последствие ми изпрати и т.н.Розите бяха нахвърляни в една торба от смет, лентичките на розите бяха надписани на ръка с маркер, супер неграмотно. Но всички рози си бяха тези, които поръчах, това е факт.
На третата поръчка, неосъществена, чашата преля, и след няколко скандала по телефона ми върна парите.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Докога?!

Мнение от Еличка »

Не знам къде да си пусна тегобата.... Може би не е тази тема, но тук днес видях ....
Ами, регистрирана съм Еличка тук :ufff: :ufff: :ufff: Ама ужасно е, че има такава измамница. Изчетох всичко, лелеееее! Горката dal и всички потърпевши..... Моля за помощ, как да си сменя профилното име :cry: Не искам да нося в себе си духа на тази жена :cry:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
dafi07
Kафенце
Мнения: 22
Регистриран на: Авг 27, '10, 16:53

Re: Докога?!

Мнение от dafi07 »

Калико, много благодаря за добрите думи! Трябваше по-рано да надникна тук, но кой да се сети!? Да, станалато - станало. То ми е за урок, защото аз възторжено се хвърлям напред - гледам розата, поисквам я и ... поръчвам. Парите не ги мисля много-много, а и смятам, че е нормално човек да има елементарно възпитание, след като се е захванал с търговия и с работа с клиенти, но ето - трябва да променя нещо в себе си в това направление, затова ми се случи сблъсъка с въпросната персона. Чудесно е това, дето няма достъп тук тази.... Човек трябва да избягва контакт с тази порода. Благодарна съм и на всички, които дадоха мнение по въпроса. Ще почакаме - ще видим какво е пратила - листчетата си стоят на розите, пък и аз знам къде коя съм посадила. И страшно много се радвам - вече ми пратиха информация на лични откъде мога да се снабдя с някоя и друга мечтана от мен роза, а и аз ще следя темите вече.
Да си пожелаем една здрава, цветна и хармонична година. Вярвам, че ще бъде такава! :tzvetentze:
А, да! - Ето: не ми изпрати Маргарет Мерил, Дабъл дилайт, Пол Бокюс - всичките платени предварително. Вместо това изпрати Версигни и Айсвогел (за тази, последната, ако отговаря на етикетчето, много ще се радвам!).
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Докога?!

Мнение от calico »

Еличка написа:Не знам къде да си пусна тегобата.... Може би не е тази тема, но тук днес видях ....
Ами, регистрирана съм Еличка тук :ufff: :ufff: :ufff: Ама ужасно е, че има такава измамница. Изчетох всичко, лелеееее! Горката dal и всички потърпевши..... Моля за помощ, как да си сменя профилното име :cry: Не искам да нося в себе си духа на тази жена :cry:

:lol: :lol: :lol:

Оооо, я стига! Ти не си Ели4ка, ти си Еличка и ние знаем това. Името е много хубаво :liubov: Администратора- Равик- сменя имената, може да й пишеш на лични, щом толкова искаш

Дафи, и Версайни е много хубава роза http://www.rosebook.ru/roses/modern-shrub/versigny/
а Дабъл Делайт се намира и в България, имаше я в Бритрозако, за Пол Бокус не съм сигурна, виж в Оакплантс
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Докога?!

Мнение от Тутти »

Пол Бокус я предлага наша съфорумка Milediv72. Пиши й на ЛС. Аз си я взех от нея и това лято ще й е първо при мен.
Другите рози, които са ти дошли заменени не са ти излишни. Всяка роза е красавица.
Аватар
dafi07
Kафенце
Мнения: 22
Регистриран на: Авг 27, '10, 16:53

Re: Докога?!

Мнение от dafi07 »

Да, Тутти, така е, всяка роза е красива и пленява с индивидуалния си чар. Няма нищо, щом е дошла при мен, значи трябва да цъфти в моята градинка и аз ще й се радвам. А също така ще съм доволна, ако зарадвам и други, които искат да я имат: ще пращам резници. И, естествено, не само от нея.
Благодаря за информацията относно Пол Бокюс! Ще се възползвам. :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”