Meteo,гръм и мълнии!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от Миша »

:o :shock: :eeeh: При нас е страхотен вятър, дъжд и ....ГРАД , посред зима :hmmm: :o :o :o
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от calico »

Леле Мише, как така град? :o :o :o
нали няма на какво да направи поразии?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от libra »

При нас отново има снежец,след като вчера го издуха за половин ден.Странно време и някакъв леден дъжд щяло да има.
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от renimoss »

Миша написа::o :shock: :eeeh: При нас е страхотен вятър, дъжд и ....ГРАД , посред зима :hmmm: :o :o :o
Леееее, едър ли беше? Има ли потрошени клонки/клони? Ще взема да отскоча към "наше село" да видя дали не ми е потришил брезите и ларикса, а и азалеите имаха хубави цветни пъпки ...
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от Миша »

renimoss написа:
Миша написа::o :shock: :eeeh: При нас е страхотен вятър, дъжд и ....ГРАД , посред зима :hmmm: :o :o :o
Леееее, едър ли беше? Има ли потрошени клонки/клони? Ще взема да отскоча към "наше село" да видя дали не ми е потришил брезите и ларикса, а и азалеите имаха хубави цветни пъпки ...
Не беше едър, като грахчета, но биеше силно, със страхотен вятър на тласъци, добре че беше за малко, че едните найлони на оранжериите са по-тънки и стари , щеше да ги пробие сигурно , виждала съм през зимата да пада градушка, но тогава просто падаше, не биеше като сега, много интересно беше, идваше постепенно, първо при комшийката, после от долната страна на двора,постепенно по-нагоре, докато стигна до къщата и спря, сякаш някой ръсеше на ръка, в резултат половината двор беше посипан с дребни топчета .

Караганата ми е счупена на присадката :snif: , повече нищо няма да взимам на присадка :svekurva: , обещавам си ! :stiskam:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от Tanet »

У наше село тази сутрин такъв вятър, че на един заледен участък от тротоара направо ме тикаше в гръб като платноходка по море, абе уж се мъча да спра пък се пързалям напред, едва се добрах до офиса.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от calico »

тц тц... :snif:
при нас тази сутрин има такъв силен вятър, че люлее плътния нисък чимширен бордюр, не бях го виждала досега така разлюлян.
дано не ми изпочупи клони от дървета, че те стари...
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
sasha

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от sasha »

Мишеее, лошо. Дано по-лесно се справите.
При нас, цяла нощ и сутринта, а и сега е ужасна снежна буря. Не съм виждала такова нещо. На тротоара имаХ Либоцедрус вариегатен и син Аризонски кипарис на по 15години - изкоренени са и лежат жално на улицата. Тъжна картина. :cry: Тъжно, тъжно, но пък от друга страна съм доволна, че ми се отвори място за едни едрини, които напоръчах от Пландорекс, в състояние на неконтролирана лакомия, което впрочем рядко ме напуска.Не мога да пусна снимка, защото нямаме ток , не мога с телефона. На 2км от селото, по главния път е слънце, тихо и сухо. А тук е ужасно. Ама кметът е виновен, кой друг :mrgreen:
Дано спре скоро.
На половината цигански къщи покривите са отлетяли. Една нециганска, покрита с ондулин/или както се казва/, също е без покрив. Няколко електрически стълба са паднали.
Като няма ток, не може да гори парното, защото помпата трябва да разнася водата. Има акомулатор, ама вече и той е клекнал. Паля свещи/само това мога/ скоро да спре да духа и ток да „потече”.
Емо Чолаков каза да се пазим от летящи кучета и котки, ама кой да знае, че чак пък толкова.
Не ми остана друго, освен тук да се жаля, че май ми поолеква.
wenche

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от wenche »

Олеле, Саше, крийте се вкъщи, докато отмине. Имаш готварска печка на дърва, нали :snif:
Това за летящите кученца хич не е шега, моето добре че беше вързано, иначе буквално щеше да го отвее сутринта.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от calico »

Лелееее, Саше, направо ужасии разказваш
то и тук духа, ама да изкорени 15 годишен аризонски копарис, че то си е ,раган при вас
пазете се ,стойте вътре, студа не е толкова страшен, завивате се и чакате :gush:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”