Meteo,гръм и мълнии!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 42 пъти
Получил благодарност: 106 пъти

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от desi_slava »

Мери , добре че се е разминало ! :stiskam: Дано няма поражения никъде, макар че тия дъждове и градушки последните месеци .... :-?
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от Гео, граф »

Какво знаете вие за дъждовете, елате при мен на връх планината да ме видите как са ми покарали хриле - направо можете вече да ми викате Ихтиандър 😃😅
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от Силвия »

Гео, граф написа: Авг 1, '18, 23:40 Какво знаете вие за дъждовете, елате при мен на връх планината да ме видите как са ми покарали хриле - направо можете вече да ми викате Ихтиандър 😃😅
:lol: :lol: :srofl: :srofl:
Аватар
Неделя
Кафевар/ка/
Мнения: 878
Регистриран на: Сеп 9, '16, 13:41
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 62 пъти
Получил благодарност: 69 пъти

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от Неделя »

Гео, граф написа: Авг 1, '18, 23:40 Какво знаете вие за дъждовете, елате при мен на връх планината да ме видите как са ми покарали хриле - направо можете вече да ми викате Ихтиандър 😃😅
На теб хриле, на нас в равнината ципи между пръстите ни покараха :lol: :lol: ....до миналата вечер като се прибирам от работа все по вода вървя, снощи за сефте не валеше
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от libra »

Пак заваля.Не колкото перки да ми поникнат,ама Емчо не каза ли друго?! Амур познава по-вече от него -много го е страх от гръмотевици и 15 мин преди дъжда беше вдигнал бялото знаме.
РОУЗ

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от РОУЗ »

И нашият го е страх от гръмотевиците на вилата, където трясъците наистина са по-зловещи, това "лято" се научи да се завира под спалнята и няма излизане, докато страшното не мине. :lol:
И на мен ми иде да се скрия някъде, като заджаска точно над нас.
Ох, представих си Амурчо под леглото :lol: :lol: :lol:

Гео, ако си, както подозирам :hmmm: , на палатка, докато се сгромолясва небето, ще ти викам Лъвско сърце, не Ихтиандър. :shock:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от Гео, граф »

РОУЗ написа: Авг 3, '18, 23:26 Гео, ако си, както подозирам :hmmm: , на палатка, докато се сгромолясва небето, ще ти викам Лъвско сърце, не Ихтиандър. :shock:
Ако решиш и Ум Белия делфин става, Роуз, тъкмо днес направих сефтето с плуването. Не мога да качвам снимки с телефона, като се прибера, ще покажа. Ама дъждовете не съм снимала - кво да им снимам, всички ги знаете, навсякъде е подгизнало.

ПП. Тая опция с тагването когато някой те цитира, наистина е много яка 😊
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от venetka70 »

Оооо, пък аз на какъв пек се пържа не е истина! 38-40 градуса на сянка в Узбекистан в момента, а в неделя колегите правиха експеримент.При почвата , на слънце термометъра удари 61 градуса. А аз се чудя защо за краткото време дето се появявам на улицата и съм изгоряла на сандали и презрамки!!! И както можеше и да се очаква се тръшнах с невероятна настинка при тези различия във времето между тук и БГ. А как само мразя да съм болна :ufff: :ufff:
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от venetka70 »

Оооо, пък аз на какъв пек се пържа не е истина! 38-40 градуса на сянка в Узбекистан в момента, а в неделя колегите правиха експеримент. При почвата, на слънце термометъра удари 61 градуса. А аз се чудя защо за краткото време дето се появявам на улицата и съм изгоряла на сандали и презрамки!!! И както можеше да се очаква се тръшнах с невероятна настинка при тези различия във времето между тук и БГ. А как само мразя да съм болна :ufff: :ufff: и мразя климатици , ама без тях не се живее. :snif: :snif:
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1917
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 223 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от miltonia »

Побърка се природата с това ненормално време :sneee:, в градинката ми цъфтят едновременно
есенните цикламки
Изображение

и пролетни иглики
Изображение

И всичко е яко окаляно от "мусонните" пороища! :snif:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”