Усмихна ме това ....

За разговори, други теми или просто да побъбрим...

Re: Усмихна ме това ....

Мнениеот Миша » Сря Авг 30, 2017 2:33 pm

JuliS написа:ай, бе.. :mrgreen: и мойта баба полякиня, ама мама пък рускиня , а пък аз живея в България , а децата ми грам не знаят ни руски , ни полски... за малкият се съмнявам, че и български знае?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ох, Джулс, наистина ме усмихна :srofl: :srofl: :srofl:, ама така ме усмихна ,че чак се разкикотих и :oops: .... кафето излетя през носа :mrgreen:
:srofl: :srofl: :srofl:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......

Разсадник
Изображение
Аватар
Миша
Наркоман

Години: 46

Мнениеот iv.tarlen » Сря Авг 30, 2017 3:12 pm

:idea1: почвам да уча руски за да се разбирам с ...!
1.президента
2.Алина
3.Джулс
При верен отговор, награда :dovolen: !
iv.tarlen
Кафевар/ка/

Мнениеот JuliS » Сря Авг 30, 2017 3:17 pm

Daniela Pargu написа:А,така ли било? :hmmm:
Затова и теб ОБИЧАМ! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:

:tzvetentze: :tzeluvka:

Миша написа:
JuliS написа:ай, бе.. :mrgreen: и мойта баба полякиня, ама мама пък рускиня , а пък аз живея в България , а децата ми грам не знаят ни руски , ни полски... за малкият се съмнявам, че и български знае?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ох, Джулс, наистина ме усмихна :srofl: :srofl: :srofl:, ама така ме усмихна ,че чак се разкикотих и :oops: .... кафето излетя през носа :mrgreen:
:srofl: :srofl: :srofl:

Е...като си разлееш кафето...на пари било....
като забогатееш рязко , да не се чудиш от що? :mrgreen:
Последна промяна JuliS на Сря Авг 30, 2017 3:19 pm, променена общо 1 път
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка

Години: 44

Мнениеот JuliS » Сря Авг 30, 2017 3:18 pm

iv.tarlen написа::idea1: почвам да уча руски за да се разбирам с ...!
1.президента
2.Алина
3.Джулс
При верен отговор, награда :dovolen: !

с мен вече се разбираш...да му мисли президента!!!
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка

Години: 44

Мнениеот Daniela Pargu » Сря Авг 30, 2017 3:23 pm

Ааа, с него може и на английски! :daaa:
:lol: :lol:
Аватар
Daniela Pargu
Баш кафе майстор

Мнениеот iv.tarlen » Сря Авг 30, 2017 3:50 pm

Ти повечко с ММ се разбираш, ама щом казваш.Ти я кажи кога да ти дойдем на гости, ние от долната страна на Балкана?Сигурно ще е остаанало нещо за доизпиване от сватбата ;) !
iv.tarlen
Кафевар/ка/

Мнениеот Тутти » Сря Авг 30, 2017 4:41 pm

Я вижте каква новина има във форума, това е повод за усмивка. :ieeee: :ieeee: :ieeee:

Миша написа:
Не се сърдете, че пускам новината и в тази тема,днес ми е щастлив ден, искам всички да научат , искам всички да се зарадват, едно дете оздравява и едни борбени родители са щастливи!!! Така се радвам, сякаш Вальо е мое дете!
Успех!!!

Миша написа:
Хорааа!!!!
Вальо се опитва да говори!!!
Направо се разревах като го чух!
Успех, момченце, само напред!!!!

:ieeee: Това е очаквана и много желана новина. Много сили и все по-добре да е всичко за това сплотено семейство. Вальо, браво на теб!!! :tzeluvka: :liubov:
Аватар
Тутти
Кафеджия/Кафеджийка

Мнениеот iv.tarlen » Сря Авг 30, 2017 4:56 pm

:dovolen: :stiskam: :stiskam: :stiskam:!
iv.tarlen
Кафевар/ка/

Мнениеот Димана » Сря Авг 30, 2017 5:28 pm

Това е хубава новина! Валето е добро дете с прекрасни родители. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Ето къде чакала усмивката цял ден!
Изображение
Аватар
Димана
Кафе машина

Години: 52

Мнениеот scleri » Вто Ное 21, 2017 6:57 pm

Дванайсет години преди лондонския успех.
Първият международен турнир спечелен от Гришо - "Кенана къп". Хасково 2005 година.

Изображение
Аватар
scleri
Баш кафе майстор

Мнениеот Миша » Вто Ное 21, 2017 7:18 pm

Мен пък някак това не ме усмихва, май и аз искам Златен скунск като Волгин :mrgreen: , направо ме хваща яд като гледам как го превъзнасят, а в същото време колко хора знаят например името Зоя Чавдарова , това момиче заслужава похвали, нейното е труд и воля, тя и другите като нея, които напук на съдба и държава успяват

новината е началото на този месец
.

Българката Зоя Чавдарова спечели златен медал на двойки и се класира на полуфинал на сингъл на силната международна тенис надпревара от категория ITF Futures Series в Каламата.
Във финалната среща в напредварата по двойки Чавдарова и Ербу от Турция победиха със 7:5, 6:1 турската двойки Бисра и Фатма. Преди това на полуфиналите Зоя Чавдарова и Ербу победиха с 6:1, 6:1 Наталия Новикова от Латвия и Олена Шингариова от Украйна.

Днес ще ви разкажем историята на още един шампион по тенис. Това е 25-годишната Зоя Чавдарова, която най-добрият ни тенисист в първенствата за хора с увреждания. Тенисът е всичко за Зоя, а стремежът и за движение я води и вдъхновява. Нито количката, нито това, че живее в институции, не я спират.

Тази година отново е шампион на България по тенис за хора с увреждания.

„Аз надградих за тези години, научих много. Знам как се събират средства, за да търсиш. Федерацията няма много възможности, а за да се развиваш в спорта, трябва и ти да дадеш“, разказва Чавдарова.

Тя разчита само на пенсия от 150 лв. Въпреки трудностите и отношението на държавата, тя не се отказва. Приятелите са тези, които най-много помагат на Зоя. Благодарение на тях и на силната си воля, Зоя продължава да се бори, да живее и да спортува.

http://news.bnt.bg/bg/a/kak-se-stava-te ... chavdarova

Изображение

Разсадник
Изображение
Аватар
Миша
Наркоман

Мнениеот scleri » Вто Ное 21, 2017 7:44 pm

Мише, напълно съм съгласен с теб, но аз лично бих преместил твоя пост в темата " Ядоса ме това че... "
Хора като Зоя в България са десетки, а защо не и стотици. Хора които въпреки ударите на съдбата не се предават, а всеки ден се борят проявявайки дух много по-силен от нашия. Това не е лошо. Напротив. Лошо е че са сами в тази борба. Инцидентните прояви на доброта към тях / Щях да напиша милосърдие, но в техния случай това не е точната дума / та инцидентните прояви на доброта към тях са по скоро опит за "дезинфекция" на гузната съвест на обществото отколкото правене на нещо за подобряване на условията им за живот.

Що се отнася до Гришо. И аз до скоро бях в отбора на Волгин. В няколко непремерени свои изказвания Григор Димитров показа че България не е мястото където той се чувства най-добре. Сега забелязвам драстична промяна в неговите изказвания. Честно казано не вярвам да е преживял някакъв вътрешен катарзис в резултат на който така силно да е заобичал България и всичко българско. По скоро пиарите му са си свършили добре работата.

По подобен начин се чувствам и когато медиите започнат да величаят Големия българин Кристо / Христо Явашев / . Това е човек който открито заявява че е американски художник от български произход. Човек който открито заявява че нищо не го свързва, и че никога няма да се върне в България. Вярно не е прекъснал връзките си с българските роднини, но срещите си с тях прави в Ню йоркските и парижките ресторанти и хотели. Нашите медии обаче упорито продължават да го побългаряват насила.
Такива примери има още много. Като Джон Атанасов , създателя на един от първите компютри, чийто дядо е бил българин, но той самият никога не е поел и една глътка нашенски въздух. Ние обаче упорито се опитваме да вдигаме националното си самочувствие тръбейки навсякъде че българин е измислил компютъра.
Последна промяна scleri на Вто Ное 21, 2017 8:08 pm, променена общо 1 път
Аватар
scleri
Баш кафе майстор

Мнениеот Миша » Вто Ное 21, 2017 7:54 pm

Не, не съм съгласна, точно за тук си е, усмихва ме с една такава усмивка, която оставя буца в гърлото, но такива хора заслужават да се пише за тях именно в оптимистичните новини, защото са ярък пример за силата на техния характер, усмихва ме, защото те заслужават да видят нашата радост от тяхната победа, била малка или пък голяма, защото те наистина са успели, радвам се от сърце за тях, с горчива радост, а за другите- ако са наистина хора на място, които заслужават похвала, ще протегнат ръка на техните колеги в инвалидни колички, тогава мога да кажа евала и на тях, а за държавата си имаме една тема , в която хич не ми се пише....

Разсадник
Изображение
Аватар
Миша
Наркоман

Мнениеот greeneyed » Вто Ное 21, 2017 9:45 pm

Нищо не ми идва в повече от целия новинарски в световен мащаб шум около Гришо. Името на България се повтаря и повтаря, един успешен посланик на страната ни е сега Гришо. Очаквам още много победи от него, още повече да се говори за него и да сплотява нацията ни. :angel2:
Роза на сянка не вирее, източва се, не цъфти, боледува.

моите цветя
Аватар
greeneyed
Чист кофеин

Мнениеот calico » Сря Ное 22, 2017 9:30 am

Общата сума, която ще получи като награда хасковлията е 2 549 000 долара, които ще бъдат дарени до стотинка на нуждаещи се дечица.
http://sporta.bg/grigor-s-velik-zhest-daryava-premiyata-ot-2-549-000-dolara-za-dechica

Чакам Волгин и сие да видя този път какво ще кажат, как ще го оплюят този път, как ще се извърти работата...
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
calico
Наркоман

Години: 65

ПредишнаСледваща

Назад към Разни и разнообразни теми