Усмихна ме това ....

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Deleted User 2919

Re: Усмихна ме това ....

Мнение от Deleted User 2919 »

Изображение
Изображение
:dovolen:
Представих брега на Черно море с такива чадърчета...
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Усмихна ме това ....

Мнение от Tanet »

Получих подарък лозарска ножица - първата я изгубих при преместването. Честно много и се зарадвах - повече от колкото на букет, така ми трябва в момента :ieeee:
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Малката Ида

Re: Усмихна ме това ....

Мнение от Малката Ида »

На мен, току що ми изпратиха снимка със подаръка ми :ieeee:

Изображение

Не е ли страхотна :angelche: :lol:
Deleted User 2919

Re: Усмихна ме това ....

Мнение от Deleted User 2919 »

Димана написа:
Фани28, да се представи в "Представете се"!!! :D :D :D
Рени, да знаеш, че това е жената, която накара г-н Шмидт да пише на руски, макар че е всеизвестна "любовта" на поляците към руския език. :D :D :D


Приятелката ми Гражина е полякиня. Другата приятелка има баба полякиня и взе руско гражданство, живее тук в БГ.Не бива своите предпочитания да се приписват на другите.
" onclick="window.open(this.href);return false;
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Усмихна ме това ....

Мнение от iv.tarlen »

Алинка, като не познаваш лично хората, почваш да говориш като :svekurva: !Димана е жената, която е влюбена в Русия и сега от твоето изказване, а дано да се замисли наново :hmmm: , :daaa: !
Deleted User 2919

Re: Усмихна ме това ....

Мнение от Deleted User 2919 »

iv.tarlen написа:Алинка, като не познаваш лично хората, почваш да говориш като :svekurva: !Димана е жената, която е влюбена в Русия и сега от твоето изказване, а дано да се замисли наново :hmmm: , :daaa: !
Първото, ако от моето изказване ще се промени нейното мнение, то или моето изказване е много силно или нейното мнение е много слабо :dovolen:
Второто, което е по-важно, че в темата за Поръчки тя се изказа за "любов" на поляците, а би могла да остави първата половина на изречение.. :dovolen:
З Димана нито се засичахме се, нито сме в лошо отношение..И всеки с правото да се изкаже , хем мен все моите недоброжелателки упрекват, че се изказвам не на мястото предназначено за някои други изказвания :D Но за себе си някои позволяват да се изказват като спам..(вдигам укоризненно указателен пръст..)
Да, хората не познавам всички на форума, би било странно, ако бях познавала всичките..аз да не съм от вътрешната безопасност :D не проучвам мненията на хората за лоялност.. :dovolen: Признавам се, преди да се регистрирам на форума повече четох хората..Сега нещо ми спира да чета мненията на хората..не влизам в албумите..Постепенно излизам от социума на ХобиКафе..




Що се отнася за табелките в Морската, лесна работа..това ли е пречката? :D Та аз с кабинета на наш президент корресспондирам и с министерствата, откъде винаги културно отговарят на всички мои писма..., че запис при кмета на Варна не смятам за никаква пречка.. :D За мен даже приятно да засадя някакво дърво в Морската Градина, ако има такива за засаждане. А да поливам..Хммм, това ли трудно???.Ще идвам и ще поливам, даже организирам хората от Градина, ако се наложи да полива..Но знаете никога не притискам на хората ,налагайки своето мнение..Не настоявам, за добро или за лошо , но това е навик и култура на поведението ми..Скришем , разбира се, няма да ходя да садя дървета в М.Градината, няма да правя това:D
Усмихва ме всичко това... :dovolen:
В бързината написак скришЕм, не скришОм , на македонски проговорих... :D :D :D
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Усмихна ме това ....

Мнение от iv.tarlen »

Постепенно излизам от социума на ХобиКафе..- ти го каза!!! :stiskam: :ieeee: :ieeemyzh:
СкришОм, едва ли, но задкулисно, о там си царица.
P.S.Твоят президент, не е моя :tzvetentze: .
Deleted User 2919

Re: Усмихна ме това ....

Мнение от Deleted User 2919 »

iv.tarlen написа:Постепенно излизам от социума на ХобиКафе..- ти го каза!!! :stiskam: :ieeee: :ieeemyzh:
СкришОм, едва ли, но задкулисно, о там си царица.
P.S.Твоят президент, не е моя :tzvetentze: .
Задкулисно аз правя? Кое, уточни. Нищо закулисно не съм правила, това е само твоя параноя.
Не написах:МОЯ президент, написах:НАШ..ако имаш твоя джобен президент, то поздравявам те. :D
Що злобееш срещу мен? Неправилно избрана мишен. За България янаправих много, даже вие сами, имащи гражданство по рождение, не направихвте толкова..Това, че не афиширам, в кръвта ми.
Чао.-.
Вече писах, че не обичам разправии.Ти си явно царицата на разправиите. :D :D
Желанието ти аз да напусна форума, лично твое.внимавай, което пожелаваш...
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Усмихна ме това ....

Мнение от iv.tarlen »

Алинка, :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzvetentze: !Всичко, което каза за мен е вярно, аз съм точно такава!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”